Demi Mooreová a Woody Harrelson se představují v rolích Diany a Davida Murphyových, milenců ze střední školy, kteří se vezmou a v životě si vedou velmi dobře - Diana je úspěšná realitní makléřka a David zase idealistický architekt, který postavil vysněný dům u oceánu. Pak ale udeří recese. David je náhle bez práce a oni už si tak nadále nemohou dovolit splácet hypotéku. Půjčí si proto od Davidova otce 5 000 dolarů a vydají se do Las Vegas, aby se pokusili vyhrát peníze na zaplacení půjčky. Zpočátku mají štěstí a získají 25 000 dolarů, ale protože kasino vždycky nakonec vyhraje, mladí manželé o všechno přijdou. Zatímco se Diana pokouší ukrást sladkosti v luxusním butiku, všimne si jí miliardář John Gage (Robert Redford), kterého okamžitě uchvátí. John pozve Dianu a Davida na opulentní večírek, kde nabídne Davidovi milion dolarů za jednu noc s jeho ženou. (Cinemax)

majec4

Demi Moore v najlepsich rokoch. Nie som na taketo romanticke veci ale toto ma celkom bavilo. Hlavne tie kratasky Demi :-). Trochu to bolo pomale, ale prezil som. Pre mna cisty stred. ()

petikacka

Co by se mohlo stát mezi dvěma milujícími se lidmi, kteří potřebují peníze a někdo jim je nabídne, ale pod jednou podmínkou!...Tohle téma je aktuální v každé době...Za mě 85% ()

JohnFarst

Ja neviem celé je to dosť priemer ale koniec to vyzdvihne kamsi vyššie, nie je taký prvoplánový akoby sme čakali. Redford vo svojej netypickej úlohe skôr záporáka (teda až na ten koniec) myslím nesklamal no a Moore a Harrelson hrajú len to čo musia. ()

RadimFišer

Zajímavé, proporčně a nápadově velice zajímavé, působivé a nezapomenutelné. To se jen tak nějakému průměrnému filmu nestane. ()

theSaint

Kýčovité, slzopudné, banální, červená knihovna? Ano, zcela jistě ano. Jedno se ale těmto romancím 90.let upřít nedá.. zatraceně dobře se na to kouká. Jako na mnohé devadesátky. I když tyhle snímky někdo může označit za plytké a scénáristicky jednoduché, tak jim zároveň nemůže upřít kvalitní základy v podobě herců a jisté jiskry. A když tomu kryje záda John Barry, tak je velmi těžké tomu dát červenou. ()

jasanka

No, to byla sila. Chvilkami mi bylo az fyzicky spatne, a to se mi u filmu nestava. Dost bych to ale sestrihala a konec mi prisel trochu nedotazeny. ()

Akana

Snesitelná romantická moralitka o lásce a penězích. Přesvědčivě mefistofelský Redford, nezvykle zranitelný Harrelson a hezká tvářička Demi Moore. Děj má i svá silnější místa, ale je vcelku předvídatelný a místy jsem se neubránil nudě. ()

helloween93

Průměrná romanťárna se žárlivým Harrelsonem, půvabnou Demi a Redfordem v roli seladona. Scénář mi místy přišel trochu divný, ale na celkovém dojmu z filmu se to nijak nepodepsalo. Závěr je velmi předvídatelný a trochu i nereálný. Ale budiž. 3* ()

Hapretor

Ve filmu ukázáno jak láska je mocnější než naditá peněženka. HA, HA !!! Obsazení kvalitní, děj také, ale nevěřím tomu ani za mák. Zabavilo, účel splnilo. ()

Lyžař

Dost šílený zamyšlení nad možnostmi lidského rozhodování. Redford a Harrelson představují hereckou klasiku, Moore zase zatraceně sexy holku. Uvěřitelnost snímku řešit nebudu. Ani nechci. Určitě by se dal film natočit tisíckrát lépe. Ale. Nikdo podobný nápad neměl. A upřímně - tohle mě dokázalo rozsekat. FIlm jsem viděl poprvé před více jak deseti lety, nyní jsem si ho připomněl a pořád ve mně vyvolává stejné pocity. Spoustu pocitů. Kladných i záporných. Každý nechť posoudí sám, zda je vinen ten, kdo neslušný návrh podá, či ten, kdo ho přijme, nebo dokonce ten, kdo s ním souhlasí.......to je stejné jako u příběhu, který často slýchám na různých školení. Na jedné straně řeky je muž, na druhém břehu jeho žena a další muž. Na první straně se stane nehoda a zřítí se dům, ve kterém muž je. Jeho žena zřícení vidí a chce jít svému milému na pomoc. Jedinou loď široko daleko ale vlastní onen "cizí" muž a ten ženu převeze pouze když se s ním vyspí a tím podvede svého muže. A teď babo raď........co dělat? A v případě, že se s ním vyspí, tak kdo je ten zlý? ()

kersten

Och romantika ako má byť. Herecké obsadenie veľmi dobré...ale chýbala mi dramatickosť v určitých okamihoch. Inak námet: bol to slušný návrh, Milión dolárov za jednu noc s Robertom Redfordom??? kto by odolal, ani ja a taktiež neodolám si tento film pozriet opäť ()

waska

Ale proč ne. Jako romantiku to beru, i když příběh není kodvýjaký. Výkon Roberta Redforda za to stojí. ()

SHA

Začínám mít pocit, že se poslední dobou s tím hodnocením ČSFD nějak nemůžu shodnout. Mně to tedy zdaleka nepřišlo tak hrozné, jak se tady píše. No, dobře, je to trochu sladší a ten závěr - velmi americký... Na druhou stranu si myslím, že je to film, který alespoň má nějakou myšlenku - opravdu nutí zamyset se nad tím, zda si za peníze můžeme koupit všecko; jestli se, v přeneseném slova smyslu, všichni někdy nesnažíme namluvit si, že proti zabezpečení na zbytek života jedna noc nic neznamená; nebo že když si to přikážeme, tak dokážem na cokoli zapomenout. Myšenka a námět jsou tedy každopádně dobré, jen je to v poněkud přislazeném americkém trojobale. ()

Armin82

Robert Redford v roli sympatickýho miliardáře? Proč ne? Hodil se na to. Sice si nedokážu představit miliardáře s takovou normální povahou, ale budiž....je to přeci jen film...Demi zde opět hlavně čerpala ze svý sexy postavy, kterou v 90tých letech vystavovala defakto všude. Roli Harrelsona mohl zahrát kdokoliv, ten mi tam moc neseděl, ale tak to bejvá. Jakmile je ve filmu vícero hlavních rolí, ne každýmu to sedne. Film jako takový má zajímavej příběh, je poutavý a nenudí. Romantika není můj žánr, ale tohle bylo oukej. V rámci žánru slušnej nadprůměr ---->70% ()