Highlander 3

• slovenský

Highlander 3: Čarodejník

Fantasy / Sci-Fi / Akční

Kanada / Francie / Velká Británie, 1994, 95 min

No, pre mňa v pohode priamočiara akčná zábava kopirujúca scenár jedotky...(2.5.2006)

• Wacoslav1

Poslední Highlander na kterýho se dá ještě koukat. I když úpadek tu je, ale nijak zásadně to neurazí.45%(22.5.2016)

Po katastrofálním druhém dílu se rozhodlo pro netradiční krok – druhý díl ignorovat a navázat rovnou na jedničku. Třetí díl je „pouhou“ kopií prvního dílu z osmdesátých let, s tím rozdílem, že tento má nádech let devadesátých. Vypůjčuje od jiných (úvod je jak z Conana) a má hodně děr v logice, nicméně je Highladner 3 po jedničce jediný díl série, který má (minimálně chvílemi) onu „highlanderovskou“ atmosféru. Poetická Connorova výroba meče prokládaná tréninkem je navíc pro mě nejkrásnější scénou celé tetralogie. 2 a 1/2*(22.10.2006)

Pro mě je to lepší než dvojka. Mario má šlehu a navíc si roli užívá a nepřipadá mi tak znuděný jako Michael Ironsinde(25.2.2008)

Moc nechápu plky místních ´´znalců´´ ,kteří poslali film na ubohých 37%. Filmařsky je to naprosto v pohodě,je to nadupaný akcí,Lambert hraje výborně,příběh odsýpá a má co nabídnout,záporák husťácky debilní :D Není to hloupé ani laciné....parádní zábava a pro mě jednoznačně nejlepší Highlander,když to např.srovnám s dvojkou která má o celých 11% víc a je to jeden z nejdebilnějších filmů světové kinematografie,musim se jen smát a neskonale žasnout,jak je trojka podhodnocená....Highlander 3 je pro mě jední z nějvětších wtf tady na ČSFD,ale už sem si zvyknul že moc lidí s mozkem a dobrým filmovým vkusem tady není.(24.2.2008)