Den poté (TV film)

• slovenský

Deň po

Katastrofický / Sci-Fi / Drama

USA, 1983, 126 min

Hodně drsný,hodně realistický,nekompromisně podaný obraz toho,jak by to dopadlo po výbuchu jaderné pumy...V takovýchto případech nekoukáte na herecké výkony,nebo dialekty,ale s otevřenou pusou jen pozorujete tu zkázu,kterou dokáže výbuch provést a tu změnu,kterou procházejí i lidé.Ze vším všudy bych dal ihned 5* ,ale je zde film Vlákna-který mi nakopal prdel a pak položil na zem.Ve všech oledech je tvrdší a jeho forma ,,polodokumentu´´ jeste realističtejší,že nestíháte ani dýchyt.(25.5.2009)

Asi by to dopadlo ještě hůře, přesto je to zdrcující podívaná. V USA to prý vyvolalo šok a to je jen dobře. Mě ten film naprosto dostal, navíc mám dost rád Jasona Robardse.(19.7.2003)

Důrazné memento, ale filmařsky oscilující kolem průměru. Na svoji dobu slušné trikové efekty, dobrá hudba, ale herecké výkony z klasických béček.(2.7.2011)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $1,900,000(4.8.2010)

Čerstvé zprávy po nukleární válce, jež zanechala svět v ruinách a haldě mrtvol: "USA a Sovětský svaz uzavřely příměří." Škoda že si i ve válečných sférách říkáme "promiň" až poté, co si uděláme bebí...(2.6.2012)