poster

Den poté (TV film)

 • USA

  The Day After

 • Slovensko

  Deň po

Katastrofický / Sci-Fi / Drama

USA, 1983, 126 min

 • Tomco
  ****

  nech mam toto prezit na vlastnej kozi asi sa po......m. milujem katastroficke filmy a tento televizny velkofilm ostane v mojom rebricku hodne vysoko. otrasne silny zazitok.(8.10.2007)

 • Boogeyman
  *****

  „Nevím jakými zbraněmi se bude bojovat ve 3. světové válce, ale ve 4. to budou klacky a kameny.“ Albert Einstein…. Stejně jako u Threads film není žádné veledílo, ale „těží“ především z tématu neuvěřitelné lidské hlouposti, kdy mocenské tahanice dospějou až do nukleární války. To samotné by ještě nebylo tak úderné, kdyby nešlo o rekonstrukci událostí, které ve své době měly ke skutečnosti tak blízko. A právě při sledování toho, kam až nás neschopnost dvou velmocí se inteligentně dohodnout málem uvrhly, musí každému tuhnout krev v žilách. Nicméně britská Vlákna ne mě celkově působila silněji, děsivěji a komplexněji.(27.9.2009)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $1,900,000(4.8.2010)

 • Slartibarkfast
  ****

  Kdysi dávno, jako malý kluk, jsem tenhle film viděl a neuvědomoval jsem si o co přesně v něm jde. Po letech jsem ho shlédl znovu a málem si otírám slzy z očí. Srdce se člověku svírá, když si představí, jak strašné by to mohlo být. Neskutečná bolest a nepopsatelná míra hlouposti.. beznaděj a hrůza, kterou by člověk prožíval.. Silně na vás zapůsobí tenhle snímek. I když se do něj zub času zakousl velmi hluboko a některé efekty již postrádají odstrašující hrůzu skutečnosti, zakousne se i tenhle film hluboko do vaší duše. Je to poselství budoucím generacím a zhmotnění událostí, které se snad nikdy nestanou. 85%(6.8.2010)

 • Nin
  ****

  Opravdu velmi velmi depresivní film, který i přes tehdejší nedokonalé triky stále nahání strach. Rozhodně by ho měli vidět vysocí představitelé států, kteří vlastní atomové zbraně. (8/10)(10.2.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace