Svatby podle Mary

Svadby podľa Mary

Komedie / Romantický

USA / Německo, 2001, 103 min

• Gemini

Po několika romantických komediích, které se nějakou záhadou vloudily do mého videa a které potěšily mé srdce (a ne vždy to souviselo s tím, kdo mi při sledování dělal společnost;)) byly Svatby Podle Mary drsným procitnutím do reality. Do reality, ve které se točí nudné, pseudoromantické, hvězdně obsazené skorokomedie. Ještě že jsem se nenechal navézt do Gigli, kterou mi kdosi nabízel na CD:) Anebo možná škoda, protože v porovnání s tím by si duo McConaughey - Lopezová určitě vysloužilo vyšší hodnocení:)) A to se mi ten McConaughey po Amistadu a Čas Zabíjet opravdu zamlouval:))(19.10.2003)

Sladký film, obyčejný ale za to se zajimavým obsazením- líbilo se mi to.(1.4.2006)

• sinp

Spotřební komedie, na které je to ale bohužel vidět více, než by bylo zdrávo. Shankman totiž jen ochotně papouškuje to mnohokrát provařené, na romantických komediích tak otravné, klišé. Abych nebyl úplně nespravedlivý - Udělat slaďák s režijní invencí úplně nejde (zvlášť když si uvědomíme "pásovou" výrobu obdobných děl), snažit se zaujmout nějakým nápadem, to by snad šlo. Bohužel Shankman se o to ani nesnažil. Říkáte, že jste ten film neviděli? Já Vám říkám, že jste ho viděli a v deseti jiných verzích...(17.8.2005)

• Trellíno

Velice nepovedená romantická komedie, které chybí snad uplně všechno z toho co by takový film měl mít. Před nižším hodnocením film zachránila jen JLo na kterou se dá alespoň koukat.(26.8.2002)

• Trainspotter

"Jennifer Lopez vybudovala svou kariéru na svém zadku" A já se tedy ptám: Proč v každém jejím filmu, které jsem měl tu "čest" vidět, je zanedbatelné minimum detailnějších záběrů na její prcku? Protože to by drželo film jakžtakž nad vodou, ale bohužel se nedá svítit a dvě hvězdičky jsou kritické maximum, které může být uděleno.(7.12.2008)

• - Franina matka, ktorú stvárnila herečka Joanna Gleason, spieva veľmi zle a Fran (Bridgette Wilson-Sampras) ju opakovane žiada, aby nespievala. V skutočnosti Gelason spieva výborne, čo dokázala aj v niekoľkých broadwayských muzikálov. (ti88na)

• - Při tanečním čísle v parku zní píseň The Closer You Are od Jule Styne. (blackrain)

• - Hlavné postavy mohli hrať Brendan Fraser a Jennifer Love Hewitt, obidvaja herci však odmietli kvôli povinnostiam na iných filmoch. (ladko)