Svatby podle Mary

Svadby podľa Mary

Komedie / Romantický

USA / Německo, 2001, 103 min

• Trellíno

Velice nepovedená romantická komedie, které chybí snad uplně všechno z toho co by takový film měl mít. Před nižším hodnocením film zachránila jen JLo na kterou se dá alespoň koukat.(26.8.2002)

Jennifer Lopez má pěkný pech. Zamilovala se do muže, které mu připravuje svatbu. Nic pro ni nemůže být na světě horšího. Láska si nevybírá. Je dokonale nekontrolovatelná a občas postrádá logiku. Zasáhne vás vždy v pravou chvíli.(14.7.2009)

Normální nemastná neslaná americká komedie, kterých je natočeno obrovské množství. Film si svoji cílovou skupinu určitě najde. Herecké obsazení je fajn, děj se ještě dá zkousnout. Průměr. J.Lo mám rád a proto dám nadprůměrné 3*. 50%(11.2.2010)

• heyda

Spíše podprůměrná romantická komedie. Naštěstí se tam dá dívat alespoň na sexy J.Lo, takže 2 hvězdičky. :-)(26.3.2010)

• Djkoma

Příliš obyčejné, průhledné, nezajímavé a co romantika? Ta je tak uměle vypěstovaná na dvou "zlatíčkách", z čehož jedna je "drsná" hvězda pop music a druhý je stále stejný (a průměrný) okouzlující mladík. Jestli nemáte rádi originalitu a chcete vidět 100krát ohraný příběh, který vám možná přijde i romantický, směle do toho.(11.3.2007)