Svatby podle Mary

Svadby podľa Mary

Komedie / Romantický

USA / Německo, 2001, 103 min

• zipper111

J. Lopez neni herečka...prostě ne!(3.11.2007)

• Dale

Tuctový a vopred predvídateľný romantický film so sympatickou Jennifer Lopez.(7.9.2003)

Sladký film, obyčejný ale za to se zajimavým obsazením- líbilo se mi to.(1.4.2006)

• Djkoma

Příliš obyčejné, průhledné, nezajímavé a co romantika? Ta je tak uměle vypěstovaná na dvou "zlatíčkách", z čehož jedna je "drsná" hvězda pop music a druhý je stále stejný (a průměrný) okouzlující mladík. Jestli nemáte rádi originalitu a chcete vidět 100krát ohraný příběh, který vám možná přijde i romantický, směle do toho.(11.3.2007)

• DDT

Podprůměrná telenovela zhuštěná do hodiny a půl s tradičně příšernou Jennifer Lopez.(7.9.2003)

• - Matthew McConaughey v jedné scéně tančí tango. Aby tanec zvládl, musel trénovat dva měsíce. (blackrain)

• - Při tanečním čísle v parku zní píseň The Closer You Are od Jule Styne. (blackrain)

• - Franina matka, ktorú stvárnila herečka Joanna Gleason, spieva veľmi zle a Fran (Bridgette Wilson-Sampras) ju opakovane žiada, aby nespievala. V skutočnosti Gelason spieva výborne, čo dokázala aj v niekoľkých broadwayských muzikálov. (ti88na)