Svatby podle Mary

Wedding Planner - verliebt, verlobt, verplant

Svadby podľa Mary

Komedie / Romantický

USA / Německo, 2001, 103 min

Roztomilá romantická komedie, která se mi velmi líbila. Jennifer Lopez podala celkem dobrý výkon, odpovídající dané roli. Ovšem takový Matthew McConaughey, hm, ten byl opravdu k snědení (28.3.2003)

• MM_Ramone

Úspešná, profesionálna svadobná poradkyňa zo San Francisca, ktorá túži po ozajstnej, pravej láske a vlastnej svatbe. Zhruba o tom je tento film. Jennifer Lopez je ako vždy krásna. Najkrajšia hispánka, čo som kedy videl. Vskutku atraktívna, nádherná žena so snedou pokožkou a ladnými krivkami. Ale to samo o sebe na kvalitný romantický film nestačí. Obzvlášť, keď jej hereckým partnerom, v tejto povrchnej romanci, je vypelichaný, upotený seladon Matthew McConaughey. "Svadby podľa Mery" je snímok, ktorý ma nezaujal, nedojal ani nepobavil. **(20.12.2009)

• Gemini

Po několika romantických komediích, které se nějakou záhadou vloudily do mého videa a které potěšily mé srdce (a ne vždy to souviselo s tím, kdo mi při sledování dělal společnost;)) byly Svatby Podle Mary drsným procitnutím do reality. Do reality, ve které se točí nudné, pseudoromantické, hvězdně obsazené skorokomedie. Ještě že jsem se nenechal navézt do Gigli, kterou mi kdosi nabízel na CD:) Anebo možná škoda, protože v porovnání s tím by si duo McConaughey - Lopezová určitě vysloužilo vyšší hodnocení:)) A to se mi ten McConaughey po Amistadu a Čas Zabíjet opravdu zamlouval:))(19.10.2003)

• kajas

Tak vám nevím. Jennifer má hezký kukuč... ale to je asi tak všechno. Matthew je hezkej celej... ale to je asi tak všechno. Párkrát jsem se zasmála, ovšem některé myšlenkové pochody hlavních hrdinů mi braly dech. Opravdu hodně nenáročná oddychovka pro nedělní večer.(2.2.2014)

• viperblade

Bohužel jsem dostal to, co jsem čekal. Podprůměrnou komedii, která většinu času nudí, a vy jen v duchu odpočítáváte vteřiny. I ta Jenn se mi líbí starší i když tady taky byla kočka, to nepopírám. 30 % ale jen tak tak (klepala se mi ruka a málem jsem dal ještě nižší hodnocení).(28.6.2011)