Řada erotických minipříběhů natočená na motivy povídek a bajek známých spisovatelů (La Fontaine, Boccaccio). (claudel)

claudel

Je úsměvné vidět spoustu známých českých a slovenských herců a hereček hrát v erotických minipříbězích a la Dekameron. Už méně úsměvná je kvalita díla jako celku. Našli by se snad dvě tři povídky, které za něco stojí, jinak je to doslova katastrofa. Dvě hvězdičky jsou až příliš. ()

Pishin

Eroticky film ktery jsem shlednul v teens letech na n@ve ..kdyz jsem se dozvedel ze tam bude naha Hrubesova dokonce jsme si to nahral :-)) ()

Tony.cs

Za obrovský kozy vážené "herečky" Hrubešové a za to samé platí u Laurinové. Jinak ztráta času. Vyleštit a spát. ()

Flaxik

Tak jsem se těšil, že si prohlédnu (čistě ze studijních důvodů!) hrudníky některých českých a slovenských selebrit (kříženec selete a brita?), ovšem netušil jsem, jaká to bude útrpná nuda a často jsem děkoval výrobcům domácí elektroniky za tlačítko ffwd. Za občasný povedený záběr na mléčnou žlázu dávám ze soucitu jednu hvězdu, příště si ale radši pustím normální porno. ()

ewi

No tak tohle byl fakt bizár! Nevěda do čeho jdu jsem zůstala jen valit bulvu nad hrůzností tohogle veledíla ()

Lukoboss

Chcete se podívat na pár nahých českých a slovenských hereček (herce nepočítám)? Tak to je film pro vás. Jestli takovou potřebu nemáte, obloukem se tomu vyhněte, protože je to úplně o ničem. Chybí vešeré dialogy, příběh je vykládán pouze vypravěčem a to velice nezáživně. ()

Ratherfly

Absolutně bych neměl sílu se na to dívat celé, ale když sem si to jen tak posouval pouze na zajímavé pasáže s ještě zajímavějším obsazením tak to jde a za 20minut už můžete vklidu hodnotit. Příběh se svým parodizujícím pojetím blíží "hard-core trampotám" Josefiny Mutzenbacher, takže zábava tak možná pro namrdané důchodce. Jediné plus vidím v tom, že sem se mohl kouknout jak vypadá Laurinová, Fialová a Hrubešová nahá a v pohybu - zvědavost byla ukojena a tahleta blbost obratem smazána. Takže za pravý a levý cycek těhle héreček dávám dvě pecky. ()

unagi odpad!

Toľko primitívnosti v jednom filme a to už je poznať od prvých záberov, to sa len tak nevidí! V tomto "porne" nieje nič na úrovni a všetko je na hovno, či strih,herci,debilná hudba či to maznanie sa nahých tiel všade kde boli schopný umiestniť kameru. Dokonca museli použiť tie isté zábery viac-krát. Nie, toto vidieť už nechcem! odpad odpadov! ()

imados

K tomuto dílku nelze přistupovat s nějakým uměleckým očekáváním, je to obyčejný erotický film, akorát je pro nás Čechy a Slováky trochu zvláštní přítomností slavných českých a slovenských herců a exteriéry bučovického, slavkovského zámku a strážnického skanzenu. A snad to nebude znít přilíš patriotsky, ale myslím si, že povídky, kde hráli "naši" patřili k těm lepším spolu s povídkou o dívce s ocáskem, ta byla až roztomilá, jen nechápu, jak přišli na to, aby byla podbarvena Morriconeho hudbou. Zuzana Fialová byla nejlepší a nejhezčí, za ni hvězdičku navíc :-) ()

Dragonlanc odpad!

Film o tom, ako české a slovenské "celebrity" dokazujú, že sú len obyčajný odpad,ktorý je za pár halierov schopný čohokoľvek. ()

gurmanik

Když vypnete zvuk a děláte něco jinýho a přepnete pouze ve chvílích, kdy je "co vidět", tak si to můžete užít aspoň tak, jako já :D Nic jsem od toho nečekal a taky nic nepřišlo.. ()

mira007

V dávných dobách , kdy prakticky nebyl masový internet, dvd teprve vznikala a v Čechách nebyly komerční televize, které by vysílali hanbaté filmy natočili naši známí čeští herci americký nahatý erotický film ( místy regulérní soft porno) ( .. ne jeden) v domnění, že se asi ztratí kdesi v Americe ( jména herců v titulkách nebyly) a tady si budou hrát a dělat vůči nahým scénám caviky. Pro mne to je poučení, že až zase uslyšíme od hereček, jak se nesvlékají, nebo nerady svlékají, a pouze když to má scénáristicky smysl tak si vzpomenu na tohle dílo a první slovo, které mi to evokuje je pokrytectví. ()

Martinius odpad!

chvilu som uvazoval, ci si tento "film" zasluzi aspon jednu hviezdicku, napokon som sa rozhodol nemilosrdnejsie. daju sa v nom vsak najst iste velmi specificke pozitiva. po prve tu najdete prirodzene nefalsovane nahe zenske tela (niektore mimoriadne pekne) bez silikonu, umelych nechtov, botoxu, tetovani, piercingov a dalsej hnusnej chemie si slabomyselnych doplnkov. po druhe tu zaplesa kazde voyerske srdce, kedze si budete moct obzriet celebritky ako sabinu laurinovu, katku brychtovu, marketu hrubesovu alebo tatianu kukiskovu tak, ako ich priroda stvorila - od bobra az po bradavky (obzvlast na sabinu laurinovu sa diva dost dobre). cize po tejto stranke ma toto softporno jedinecnu dokumentaristicku hodnotu nahoty ceskych a slovenskych hercov z prvej polovice 90. rokov. zvysok je vsak - nametom pocnuc a snahou o vytvorenie deja konciac - neskonale trapna somarina, z ktorej hrozi akutny sedy zakal. film je teda odpad "light", kuriozita vhodna na demonstrativne ucely alebo pobavenie navstev. PS: nemozem si pomoct, ale fialovu, studenkovu a brozovu som nikde nevidel... ()

Zaitsev odpad!

Výborný...prostě výborný, Brožová a Laurinová výborná a zde chybějící hvězdičky si dávám sobě, že jsem to do KONCE vydržel a dodíval celý...výborný :) ()