poster

Pod kůží

 • USA

  Splinter

 • Slovensko

  Pod kožou

Horor / Drama / Thriller

USA, 2008, 82 min

Režie:

Toby Wilkins

Scénář:

Kai Barry, Ian Shorr

Kamera:

Nelson Cragg

Producenti:

Chad Burris
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hakha
  **

  Je škoda, že přes parádní masky nedokázal tento film nahnat hrůzu. Místy mě neuvěřitelně iritovalo debilní chování postav, špatné dialogy a herecké výkony- tyto negativa celý film doslova zabíjí. Mé hodnocení 1,5 hvězdičky...(17.11.2010)

 • Faustka
  ***

  Na první dojem nikdy nedej, může být klamný. /// Hudba : Elia Cmiral(14.7.2010)

 • akisha
  ***

  V záplavě skutečných hororů, které je utrpení sledovat (Mlha, Prokletí domu slunečnic, prakticky všechno od Bolla) je SPLINTER rozhodně nadprůměr, i když tak slavné to taky není. Co by se dalo vyzdvyhnout je obsazení, protože všechny postavy hrají přirozeně, takže jim budete fandit, a potom také nápad s hlavním "záporákem", který sice nezapře slabší rozpočet, ale tajemno, strach a napětí utáhne. Škoda jen toho tolik kritizovaného zběsilého střihu, i já se musím přidat se svou troškou do mlýna, protože toho ve vypjatých momentech fakt není moc k vidění, když to vypadá, jako kdyby kameru držel někdo stižený nervovým šokem. Za tu skotačící utrženou ruku ale přidávám *, pro někoho se silnou arachnofobii patřičně hororový zážitek.(1.4.2009)

 • mysiak
  ***

  Zaujímavý horor, ktorý ma prekvapil dobrými efektmi...a bol taký iný...možno najzaujímavejší horor pre mňa tochto roku..(25.4.2009)

 • -bad-mad-wolf-
  **

  Pokud pominu příšerný střih, zbyde těžce neoriginální survival záležitost (skupinka nešťastných lidiček zavřená v budově, zatímco venku běhá zlosyn). Vlastně si nevzpomínám, kdy naposled jsem viděl takhle debilní horor (ba jo - asi předevčírem). Ona všemi milovaná příšerka je plagiát Věci od Carpentera, s tím rozdílem, že má bodlinky a její přítomnost na plátně vyvolává u střihače epileptické záchvaty. Obzvláště vypečené jsou charaktery. Dobráček stromofil mě svým pseudobiologickým žvaněním rozčílil hned v úvodu takovým způsobem, že jsem mu přál, aby na něj spadla dobře urostlá sekvoj. Když se v závěru jal sebezmrazování, zatímco jeho kolega (uprchlý zločinec) procházel personální glorifikací, pojal jsem podezření, že si tvůrci z diváka dělají regulérní prdel. Dvě hvězdy za nemalé náznaky slušného gore, atmosféry a napětí.(5.6.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace