Pod kůží

Chad Burris

Scénografie:

Jennifer Spence
  • genetique

Čistá strata času. K filmu si prichystajte nejakú činnosť, lebo ak by som mal tú hodinu a pol svoju činnosť sústrediť len na sledovanie film, to by som sa dal radšej bičovať. Ja osobne som popri ňom vylúštil štyri sudoku a dve maľované krížovky. 15%.(7.8.2009)

Suprácký filmík ... který vás NEnechá ani na okamžik v klidu. Kdo tento snímek zhlédnul, musí přiznat, že vraždící organismus ... se přímo dokonale podobá "mimozemskému smrtícímu tvoru z filmu VĚC".(9.12.2010)

• swamp

Naprosto stupidní horor, kde se snad ani chvíli člověk nemůže bát. Zcela nelogické jednání ústřední trojice, nudná "příšera" i kamera.(23.4.2009)

• st.ranger

Podobných horrorů orientovaných v uzavřeném prostoru jsem již viděl tolik, že tohle mě nijak neoslovilo. Nápad zajímavý, ale zase ten trapný pokus o možné pokračování v závěru. Kamera byla příšerná, v "akčních" sekvencích sice bylo možné poznat co se děje, ale je takový problém něco natočit v klidu a bez parkinsona?(5.7.2010)

I když trošku ohranej, tak stále solidní horor, kterej trošku připomíná Věc, ale je řek bych agresivnější a i drsnější, což ale neznamená, že je mermomocí lepší, chybí mu trošku větší spád, napětí a hlavně by to chtělo víc postav na zabíjení, je jich tam totiž žalostně málo.(30.11.2009)

• - Kabelová společnost HDNet Movies vysílala film dva dny před jeho oficiální premiérou v kinech. (Terva)

• - Fangoria Chainsaw udělila Justinu Raleighovi a Ozzymu Alverazovi cenu Motorová pila za nejlepší make-up. (Terva)

• - Natáčení probíhalo v Oklahoma City. (Terva)