Kámen

Debata o elektrolytu mně silně připomněla bruselský eurodeviantní jednání o uprchlický krizi. Tak takhle v řiti už jsou USA dneska, takže se za 489 let nezmění vůbec nic. To je tak blbý, až je to skvělý... ()

Mimomisu

Konecne jsem se k tomu dostal (nebo na to mel naladu) a jak tady rika spousta lidi, Promrhany potencial, ale ze bych nekomu rikal, at se na to nediva, to urcite ne. Mike Judge nikdy nebyl muj oblibenec, a uz jde o Beavis a Butthead nebo King of the Hill nebo jakejkoliv jeho film, ale ziskal si me urcite se Silicon Valley, tam se konecne nasel ()

masiko

Co to je? To je... To je Superhovado!!! Dobře, sice to občas nudí, některé vtípky jsou trapné, ale další naopak... Dnes se směji při pouhé vzpomínce na pár těch dalších. Asi bych dal spíš 4 než 5, ale vzhledem k podhodnocení snímku... ()

Andresito

Proč jen to muselo dopadnout zrovna takhle? Jak je vysvětleno hned v úvodní pasáži filmu (asi z celého filmu nejlepší), intelektuálové se nemnoží, zato burani, ti se množí až až. A za pár stovek let to dojde tak daleko, že zemi okupují jen samí blbci, kteří nejsou ani schopní poradit si s odpadky, natož s nerostoucí úrodou. A právě do této doby se dostane Luke Wilson. Ten byl ve své době naprosto průměrný, ale zde je nejchytřejším člověkem na světě. Z takového námětu by se dala vytřískat satira jako řemen. Ale bohužel, skutek utek. Absurdistán je jen občejnou oddychovou komedií, která vás rozesměje několika slušnými gagy ("Na nejchytřejšího člověka na světě seš občas dost blbej."), ale to je tak všechno. Škoda, ale jako zabíječ času to ujde. 40% ()

panmroz

Potenciál nápadu je neoddiskutovatelný. Problém nastává při uvědomění si, že se na TOTO budu muset ještě hodinu koukat.  Každopádně po Office space krok zpět. ()

laFei

Velmi poutavý námět kritzující současnou konzumní společnost, bohužel podán velice mělkou a slabou cestou. Za nápad a pár úsměvných scén zůstanu u průmerného hodnocení. ()

Hepy13

Nápad filmu je skvělej. Často se mluví o tom co bude za X let. Technika, věda, všechno jde kupředu. Takže se předpokládá že svět bude jaksi chytřejší. Ale co když to bude právě naopak? Moc dobrý rozjezd, později zabíjí absence nových nápadů a film padá do těžkého průměru. Tady si troufám řící že potenciál byl obrovský, bohužel nebyl využit ani z poloviny. ()

kamil.i

Skvelý nápad, až nepríjemne súčasný a reálny, ale to spracovanie bolo väčšinou na mentálnej úrovni obyvateľov sveta roku 2505. ()

MARC00

Rozhodně zajímavá myšlenka... ale už po polovině jsem se tak nudil, že se nedá slovy vyjádřit moje radost, když to skončilo... ()

lardko

Nebylo to špatný, ale rozhodně to nebylo dobrý. Pár scén bylo opravdu vtipných, ale hodně jich bylo dost nudných. ()

Sunny.69

Sranda koukat na to, kdo ze známých tomu dal jaké hodnocení. Je vidět, že špatné hodnocení filmu dali pouze ti, na jejichž špatné a rychle se šířící geny film ukazuje. :-) ()

nonick1

S překvapením zjišťuji, že budoucnost, předestřená Mikem Judgem v r.2006, se velmi přibližuje. A to, bohužel, mnohem rychleji, než bych čekal. ()

Rocket

Vynikajuca komedia, pri ktorej chvilami neviete, ci sa smiat, alebo plakat. Luke Wilson v roku 2005 ako najpriemernejsi clovek v armade, pricom v roku 2505 ako najmudrejsi clovek na Zemi. Niekedy si rad pozriem bezduche, no zabavne plody televiznej zabavy, ktore veselo produkuje americka MTV, no pri pomysleni na fakt, ze ludstvo moze byt o 500 rokov s inteligenciou na tom rovnako ako v tomto filme, nemam velku radost z toho, aky druh prizemnej zabavy je neustale viac v kurze ()

Driscoll

70 % --- [DVD] --- Peklo? Tak taková budoucnost, jakou nám Absurdistán představuje k němu nemá daleko. Představa budoucnosti idiotů jako nevyvratitelný důsledek potlačení přirozeného výběru je originální. Zpracování však bohužel nevybočuje z lepšího průměru. ()

TaanStari

Zklamání, ale přece jsem se slušně bavil. Občas to bylo až moc dementní a občas jsem si kvůli levným kostýmům a kulisám připadal, že sleduju Flintstoneovi (což je docela velké mínus). Jinak to bylo fajn. ()