majo353

Moje dojmy chvíľu po zhliadnutí tohto filmu boli rozpačité. Spočiatku som Absurdistan považoval za priemernú komédiu, pričom ako jej plus som videl zaujímavý námet. Samotné spracovanie témy mi prišlo na môj vkus až príliš šialené. Lenže mi to nedalo a dodatočne som sa musel nad touto komédiou zamyslieť. Keď vidím, akým smerom sa uberá dnešný svet, tak mi zrazu dané spracovanie až tak šialené nepríde. Preto som nadobudol pocit, že tento film možno nie je až tak obyčajný, akým sa na prvý pohľad zdá byť. Možno sa v ňom predsalen ukrýva určité skryté posolstvo. A možno nie. Každopádne odporúčam si Absurdistan pozrieť, zasmiať sa a potom sa zamyslieť. Takže napokon zmena z 3* na 4*. ()

Veena.cz

Když budeme sociálně podporovat slabší jedince, jednou nás demokraticky přehlasují. Velký nápad a potenciál, u kterého jsem doufal na poukázání na problém, který teď může vznikat. Místo toho jsem se dočkal komedie uleptané, jako nápoj z roku 2505. Tři hvězdy trochu ze soucitu a za nápad. ()

Marty_cz

Tento film je řekněme to na rovinu nebudeme chodit kolem horké kaše totální blbost při nejlepším naprosto průměrný film. Ale jsou na něm znát prvky originality a myšlenky. Proto dávám celkové hodnocení 40%. 20 za to, že název skvěle vystihuje film. A dalších 20 za to, že je tam krásná myšlenka, jak lidstvo pořád hloupne. V téhle době kdy se film natáčel, to prostě bylo je jiným způsobem podaný béčkový sci-fi film, ale podle nedávných studií co jsem četl na internetu. Tak lidstvo hloupne už 2000 let a kdyby před 2000 lety mělo lidstvo technologie jako dnes dokázali by téměř neuvěřitelné. Tak těžko říct zdali se konec konců nenaplní tahle budoucnost. ()

socket7

Výborný nápad, který se pravděpodobně stane realitou, provedení odporné a nekoukatelné. Shrnul bych to takto: Idioti točí film o idiotech s idioty pro idioty. Tímto jsem nad filmy po roce 2000 označené "americká komedie" definitivně zlomil hůl. ()

Jadro

Neviem či sa dal lepšie vystihnúť princíp tuposti a smerovania našej civilizácie... Len pri minimálnom poprepájaní všetkých aspektov snímku /prostredie, oblečenie, kultúra, služby a riadenie/ sa sami seba spýtajte: Môže sa to stať??? :-) Určite áno... Veľmi hodnotný film, pri ktorom sa človek neordinárne posmeje :P ()

Logarto

Je ironické že film, který chce povzbuzovat mysl je banální, prostý, přímočarý a podkuřuje těm nejjednodušším divákům. Super nápad, nevyužitý potenciál, promarněná příležitost. ()

Aywes

Spíše podprůměr. Potenciál i nápad je dobrý, ale šlo vydolovat víc a lepších vtípků. Sice to zapadá do kontextu celého filmu, ale vtípky jsou opravdu často dementní. Moc jsem se nezasmál. Na druhou stranu má Absurdistán příjemnou délku, takže nestihne ani nudit. Dobrý nápad, špatné zpracování. ()

nemer

Nedoceněný film a možná nejreálnější predikce budoucnosti lidské rasy. Sice je to sranda, ale s odstupem doby sečteno a podtrženo - už tam skoro jsme (minimálně v Evropě) ()

Parabot

Je velká škoda, že originální námět tvůrci přetavili ve velmi průměrnou, tuctovou komedii. Přál bych si, aby vznikl remake, updateovaný o vliv aktuálních technologií, ekosystémy sociálních sítí a realizace se ujal třeba Sasha Baron Cohen nebo Taika Waititi. ()

muti

Nápad zaujímavý, ale v hlavnej úlohe by bol lepší asi Jim Carrey, proste niekto kto by dal filmu aspoň vtip. Celý film bol postavený na absurdnosti avšak bez štipky humoru. Alebo len nerozumiem humoru 26. storočia? Ak je tak, môžem byť rád, lebo ešte mám šancu 😁 ()

david666

Hodnocení cca do poloviny filmu by bylo i o * lepší. Až do nástupu prezidenta na plac zde byl přehršel povedených fórků - ke konci už tvůrcům docházel dech. Musím také ocenit zajímavou zápletku komedie - byla to zajímavá sonda do budouctnosti:-) Ještě, že tady už nebudu:-). PS: taky mohla Maya Rudoph ukázat víc:-) ()

FandaF

3* a ani o kousek míň. Ohromná ptákovina, ale až tak dobrá, že by to snad zasloužilo i více hvězd, no, ještě to "promyslím" ;-) ()

DaWz

Úžasná komedie, skvěle jsem se bavil. Je to plný takových dementů, že člověk až žasne, že to mohl vymyslet zdravej člověk... Fakt k popukání. ()

premeq

Jedna hvězdička za možnou budoucnost naší civilizace.... jinak strašná splátanina starých a ohraných vtipů ()

Manas50

Ze začátku jsem si říkal, že je to konečně nějaká komedie s novým a originálním nápadem. První půlka, když se seznamujeme s tím, jak to tady bude vypadat za 500 let, neměla chybu. Druhá půlka zase film sráží pro mě dost dolů, protože je zde opět spousta zbytečných klišé, které by si už tvůrci komedií mohli odpustit. Konec filmu, kdy se konečně dostali k vytouženémů stroji času, se aspoň vyrovnává první pulce filmu. Ale stejně, když to shrnu, je to bohužel zase jen za tři hvězdy. 60% ()