Shortyss

Tento film si rozhodně zaslouží plný počet. No i když, po tom, co se dneska děje ve světě, tak bych ani neřekl, že to je jen film, ale spíš dokument. Takhle to jednou bude vypadat ve skutečnosti (a nebude to tak dlouho). Je to celkem příjemná oddychová komedie, rozhodně doporučuji. :-D ()

Dalajlada

Sci-fi komedie o současné společnosti! Není to nijak převratný film, ale člověka velmi pobaví. Ono není ani třeba cestovat do budoucnosti, abysme tohle všechno viděli kolem sebe. ()

Matrix44

Tu nejde o kvalitu filmu, tu ide hlavne o to, poukázať kam sa dnešná "liberálna" spoločnosť uberá. Bohužiaľ toto je naša budúcnosť :( ()

BR23

Pri pohľade na to ako dnešní ľudia vedú neudržateľný štýl života, vyhadzujú, plytvajú, pachtia sa za väčšou mocou aj cez mŕtvoly, majú problém pochopiť základné veci, nevedia si vyhľadať relevantné zdroje informácii zato sa odvolávajú na bohov, sú netolerantní voči všetkým ostatným, ktorí sa odlišujú, ... v súčasnosti degeneratívny trend možno vidieť u antivaxerov, mi naozaj príde, že ja som ten Joe. :/ (paradoxne sa mi zdá že som Luka Wilsona nedávno zahliadol na nejakom am. proteste :D) ()

Silverstone

Vyberte si: Můžete to vnímat buď jako - 1. béčkovou komedii, 2. dobrou satiru anebo jako 3. děsivou dokumentární dystopii. Možná proto je to tak trochu nepochopený a možná i trochu podceněný snímek. Když budete nad ním chvíli přemítat, možná z toho budete chviličku nešťastní a náznaky stupidity uvidíte všude kolem sebe a poměrně často i při pohledu do zrcadla. Nakonec ale přece jen převáží vesměs příjemný pocit z komické stránky filmu a oddechnete si, jako by ten "blbý sen", byl už pryč. Teda snad. :) ()

DiableBlanc

Konečně upřímné sci-fi :D žádné dokonalé lidstvo a stroje času, ale totální propad inteligence - ten nápad chválím a líbí se mi ...ano, místy jde až o hloupé vtipy a scény, ale člověk se pobaví, pokud očekává pohodový film ()

5Katarina

Aj napriek nie úplne najlepšiemu spracovaniu film nesie v sebe veľké posolstvo, ktoré každého inteligentnejšieho jedinca prinúti zamyslieť sa nad ním a preniesť si "osprostenie" z filmu do súčasného stavu sveta. ()

Fonnel

Když vidím hodnocení, tak musím dát 5 hvězd, abych to trochu vyvážil. Tohle by se mělo dětem pouštět povině ve škole, aby věděli, kam zhruba směřujou. Jenom se na tento level nedostanou 2505, ale 2055. ()

Dajman

Niežeby bol film niečo extra, ale dá sa v ňom nájsť veľa prepojení na dnešnú dobu, kedy treba tlupu primitívnych idiotov presviedčať vedeckými faktami, že existujú len 2 pohlavia. Generácia dnešnej ,,modernej" Ameriky je v prdeli. No nemyslím si že sme na tom v našich končinách až tak zle. Len kto vie ako dlho potrvá, kým dobehneme ,,náš vzor"? Tak....... a teraz si idem prečítať nejakú náučnú literatúru, aby som obnovil mozgové bunky, o ktoré som prišiel pri pozeraní tohto ,,diela". ()