Jirka1111

Dobrá myšlenka, která ale nebyla vyčerpána ani z deseti procent. Námět je dobrý, ale ve spojení se špatnou režií, hroznými hereckými výkony, totálně nesympatickými herci, atd. je tento film prostě špatný. ()

WilWallace

Jako komedie je tento film slabota, ale dávám dvě hvězdičky navíc za jeho poučný potenciál, kdo někdy byl v americe nebo alespoň v televizi sleduje co se tam děje, tak ví že tento film vyhnal americkou náturu do extrému a všechny vtípky jsou v podstatě založeny na reálném základě. ()

Rococo

Nápad výborný. Provedení špatné. Celkově je film docela nudný. Postavy jsou přehnané, vtipné to rozhodně není. ()

luckylittl

Tomuhle luxusnímu filmu říkám dokument z budoucnosti. Je až zarážející, kolik je v tomto filmu pravdy. Viděl jsem Idiocracy když vyšel a pak znovu koncem roku 2008 - když se pořádně zamyslíte, dojde vám, že se pomalu ale jistě blížíme ke stejnému absurdnímu konci. Ekvádorský režisér (Office Space) divákovi sarkastickým, někdy až arogantním způsobem sděluje stav světa v daleké budoucnosti. Dokonce bych ani neřekl, že to je komedie. Chápejte mě - smál jsem se spíše tomu, že mi došlo jak moc jsou tyto vtípky o negramotnosti pravdivé. Každopádně dávám vyjímečně plný počet, protože nad tímto filmem často přemýšlím a některé hlášky užíváme u nás v práci dodnes. ()

Chlo0opek

Je to sice taková buranská komedie, ale já se při ní bavil. Nápad o stále blbnoucích dalších generacích, kteří se množí čím dál tím víc, zatímco chytří vymírají, protože o potomcích přemýšlí, až je příliš pozdě, má něco do sebe:) Hezké 3*. Sympatický Luke Wilson. ()

pepp666

Zaujimavy namet, ktory je viac varovanim ako komediou. Vtipnych momentov som tam vela nenasiel, iba ak by debilita buducich ludi mala byt vtipna, ale mne prisla skor smutna. Je pravda, ze som sa par krat zasmial, ale aj tak to nenapravilo celkovy dojem z filmu, ktory sa mi zdal byt v niektorych smeroch nedotiahnuty (napr. ako dokazali tak sprosty ludia vytvorit masiny na Rehabilitaciu. Najzaujimavejsia na filme je povodna kariera buduceho prezidenta. Trosku mi to pripomenulo ako sa Arnie dostal do politiky (pekne to opisuje Dylan Moran v Like totally http://www.csfd.cz/film/243960-dylan-moran-like-totally/). Len aby sme sa do stavu v Idiocracy nedostali uz skor. ()

desnik

K zamyšlení zajímavé, ale zpracování bych si představoval o dost jinak...jedna z dalších laciných amerických komedií... ()

P@\/EL

Docela dobrá sci-fi komedie, která ztvárňuje s jistou dávkou nápaditosti budoucnost života na planetě Zemi. Film nabídne několik povedených situací, z nichž za zmínku rozhodně stojí ta s filmem Prdel. Dále určitě pobaví idiocké počínání mistních obyvatel. Je pravda, že místy hodně absurdní humor se musí brát s nadhledem, což pro uvědomělého diváka není problém. ()

Grid

Úžasná komedie. Bavil jsem se, sice možná jednoduchým, ale vtipným humorem. Bohužel většina dnešních komedií těchto hodnot nedosahuje. Snaží se hrát na city, ale nevypráví zhola žádný děj. Nechápu, proč má 56% hodnocení a proto se na hodnocení csfd už nedívám. ()

soarka

Už teď si občas připadám jako v roce 2505. Zvláště při čtení některých lidských výroků. Fakt lidi, naučte se alespoň tu gramatiku, když už nic jiného. ()

jerrik7

Po druhém shlédnutí tohoto klenotu měním hodnocení ze tří na pět hvězd. Dokonalý popis reality nikoli až roku 2505, nýbrž už naší současnosti. ()

mhmm

U filmu absurdistán mě opravdu natchnul příběh . Je vidět že Mike Judge si dal s příběhovou částí filmu záležet ,protože v jednu chvíli se smějete snad i řechtáte a poté se zamislíte že jestli to tak opravdu dopadne s lidstvem tak to bude blázinec plný hloupých obyvatel ()

Tomulka

Hlavní námět tohoto filmu je geniální. To zpracování je už trošku horší, ale celkově to bylo koukatelné. Hlavní sranda je v tom, že je to celkem možná budoucnost když člověk vidí co se kolem děje. Tento film poukazuje na to jak by to vážně mohlo dopadnout. Alarmující. Čím dál více podivných věcí kolem mně (divní rapeři v rádiu) divné filmy v kterých se kope do koulí a bouchá do koulí atd. Zvyšují geniální myšlenku možné budoucnosti v tomto filmu. Asi tak opravdu dopadneme :( ()

XTrader

Mám čím dál silnější pocit, že svět tam spěje, snad se pletu :-). Po stránce zpracování jsem byl spokojen. Neotřelý nápad a celkově velmi zajímavě podané. ()