Fotografka Rafi (Uma Thurman) je velmi atraktivní 37-letá žena. Po rozvodu řeší zklamání z mužů se zkušenou terapeutkou Lisou (Meryl Streep). Ta jí poradí, aby si našla takového muže, který jí zase vrátí chuť do života. A tak se Rafi seznámí s okouzlujícím a přitažlivým Davidem (Bryan Greenberg). Fantastický milenec je o 14 let mladší. Na pravidelných setkáních s terapeutkou Lisou září Rafi štěstím a při konverzaci zabíhá až do těch nejintimnějších detailů mileneckého vztahu, včetně pikantností. Lisa je spokojená s pozitivním vývojem své klientky. Její klid ale vezme velmi rychle za své v okamžiku, kdy zjistí, že oním ideálním mužem je její vlastní syn! Je vůbec možné se s takovou situací vypořádat? Snadné to asi nebude, když už i tak zkušená terapeutka potřebuje terapii... (oficiální text distributora)

Filipes

Prime je velice inteligetní, zábavný a v podstatě dost pravdivý příběh...samozřejmě láska si příjde na svoje. Prostě ji budeme pitvat donekonečna. ()

Anitaa

Po dlouhé době americká romantická komedie, která nekončí typickým happy endem. Bavilo mě, jak se rozvíjel vztah mezi hlavními hrdiny - bylo to opravdové - žádná limonáda. Pobláznění, zamilování, vychladnutí, rozchod. ()

Unterschleif

Priemerná americká, romantická komédia ktorá spolieha viac na svoje obsadenie než na scenár. Dobré vtipy spočítate na prste jednej ruky. Film vhodný na rande (?) ()

Miss.Evis

Pohlazení po duši.Nepůsobí to na rozdíl od ostatních romantáren nereélně a přehnaně. Herci podali velmi pěkné výkony, působilo to na mě příjemně a odpovídalo to přesně kritériím, která jsem si zadala při hledání filmu...chtěla jsem něco moderního, romantického, ale zároven vkusného.Body navíc dávám za babičku mlátící se pánví do hlavy a erotičnost Umy Thurman. Jo, Prime se mi líbil:) ()

pOne

Pokud by se romantické komedie nesly v tomto duchu, tak bych se na romantické komedie i celkem často díval. Pěkný konzervativní film, který realisticky zachycuje vztah dvou lidí, kteří jsou si věkově vzdálení. Navíc okořeněný vztahem mezi hlavní hrdinkou a její psycholožkou (možná škoda, že tato záležitost je předem v některých popisech prozrazena - já jsem se na film díval, aniž bych o něm cokoli věděl a celkem na mě tato "pointa" zafungovala). Humor nebudí salvy smíchu, spíš se člověk občas tak jako příjemně pousměje. Musím pochválit taky celkem netradiční konec. Herecky se mi líbily především Uma Thurman a Meryl Streep. Celkově velmi povedená oddychovka. ()

SheldonShamy

Čekala jsem klasickou americkou oddechovku a ze začátku se mi jí i dostávalo, nicméně konec filmu mě nesmírně zklamal. Nechopila jsem, proč to skončilo, jak to skončilo. Zkazilo to výsledek! Kdo se dívá na tohle, čeká příběh bez hluboké zápletky, čeká smích a happyend... ()

garry

Zpočátku trochu nuda. V momentě kdy se židovská psychoterapeutka Meryl Streepová dozví pravdu o svém synovi a o 14 let starší, rozvedené, nežidovské pacientce děsná hlína. "Má tak nádherný penis, že bych mu upletla čepičku" :-) (řvu smíchy). ()

fimler

Po dlouhé době originální romantická komedie!!Normálně jsem byl překvapený říkal jsem si aha tohle bude další "komedie" kterou zabiju nějaký ten čas.....ne opak tohle je skvělá rom-com s galantní Umou Thurman a výtečnou Meryl Streepovou. ()

old salt

Solidní film. Škoda, že z zajímavého námětu nedokázal scenarežisér vytáhnout více. A ten závěr ? No tak... To byla fakt škoda... ()

Sonick

Špatný, špatný, špatný. Ten příběh, ten příběh, ten příběh. Tak už víte kde je hlavní slabina filmu. A já nevim, Prime ve mě vyvolával uplně opačný pocity, než asi měl. 85% filmu je napěchováno vztahem "Umy a Bryana" a na ten se nedalo dívat. Nevěřil jsem jim lásku ani za mák, a ty trapný situace, jak se furt rozcházeli a scházeli, děs. Celou dobu jsem tomu sympatickýmu klučinovi přál aby jí nechal a šel si pořádně užít s tou dlouhonohou zrzkou. Uma Thurman by se fakt měla držet meče a moc se nevzdalovat. A "Dortař" byl nedotaženej, i když musim přiznat, že bych raději sledoval film o něm než tuhle nudu. Jedinými pozitivy tak zůstavá perfektně zvládnutá role černocha v recepci :) a Maryl Streep. ()

=Číča=

Tak jsem čekala, že mě to nějak víc osloví, protože sama zažívám něco podobného (i když věkový rozdíl není tak veliký :o) ) Ale bylo tam pár momentů, při kterých jsem se našla a pousmála se. Jinak nahlas mě rozesmála snad jen scéna noční návštěvy Davidova bytu ("ano, babičko?...") :-) Hvězdičku navíc dávám za netradiční konec, který se v romantických komediích jen tak nevidí. I když mě slza ukápla, jsem holt děsná citlivka a ráda se nechám dojmout :o) ()

VUCAKO

Konečně jeden americký film s rozumným zakončením. Uma Thurman mě velice příjemně překvapila, u Meryl jsem to čekal. Zejména terapeutistické scény zvládla výborně. Kontrast s podobným flickem The Rebound - jednoznačně se mi víc líbil Prime. Ale možná, že snesete oba. Dávám 90%. "Rafi, let me ask you something: Do you like having sex? ... Don't get a Nintendo." ()

veverysiak

Uma je bohyňa, keď jej sadne materiál, je proste po všetkých stránkach úžasná, pozoruhodné sú aj party s jej filmovou skorosvokrou, ostatné postavy a postavičky s ich rozkošnými minipríbehmi len dotvárajú príjemnú a realistickú atmošku celého príbehu, takže 80%. ()

E.T.Martin

Příjemný a chytrý romantický film, který vlastně ani moc není komedií. Prime překvapí civilními, dobře napsanými dialogy, které moc nešustí papírem, slouží příběhu a jsou tak největším kladem filmu. Moc dobře funguje i ústřední pár: Uma Thurman a nepříliš známý Bryan Greenberg. Potěšeni budou hlavně diváci, kteří mají rádi prostředí newyorské intelektuálské scény, ve filmu se to jen hemží umělci, galeristy, kunsthistoriky a podobně "povznesenými" osobami. ()

Nicole32

Je to príjemný, milý a v podstate jeden z tých originálnejších romantických filmov ale mňa napriek tomu nudil. Na Meryl som sa však pobavila. Koniec koncov Meryl Streep dokáže zahrať čokoľvek. Problémom pre mňa bola aj Uma Thurman. Je mi strašne nesympatická a aj to môže byť jedným z dôvodov prečo ma tento film až tak neuchvátil. ()

gipper

Nejvíc mě pobavila babička, která se tloukla pánvičkou do hlavy :o) A taky Meryl Streep (potažmo terapeutka Lisa) byla báječná! Jinak mi to moc srandovní nepřišlo, místy spíš zoufalé.. ()

Kada80

Po delší době jsem konečně viděl inteligentní romantickou komedii,která má šmrnc a hlavně není tupá jako spousta dalších slátanin,které se snaží být vtipné za každou cenu.Za Prime palec nahoru. 80% ()