Fotografka Rafi (Uma Thurman) je velmi atraktivní 37-letá žena. Po rozvodu řeší zklamání z mužů se zkušenou terapeutkou Lisou (Meryl Streep). Ta jí poradí, aby si našla takového muže, který jí zase vrátí chuť do života. A tak se Rafi seznámí s okouzlujícím a přitažlivým Davidem (Bryan Greenberg). Fantastický milenec je o 14 let mladší. Na pravidelných setkáních s terapeutkou Lisou září Rafi štěstím a při konverzaci zabíhá až do těch nejintimnějších detailů mileneckého vztahu, včetně pikantností. Lisa je spokojená s pozitivním vývojem své klientky. Její klid ale vezme velmi rychle za své v okamžiku, kdy zjistí, že oním ideálním mužem je její vlastní syn! Je vůbec možné se s takovou situací vypořádat? Snadné to asi nebude, když už i tak zkušená terapeutka potřebuje terapii... (oficiální text distributora)

danielosbourne

Po serii hororů jsem si řekl, že už by to chtělo nějakou tu romantiku a padlo mi do ruky právě Prime. Jak se později ukázalo, nemohl jsem udělat nic lepšího. Opravdu oddychová romantika se skvělými hereckými výkony. Meryl Streep a Uma Thurman se opravdu krásně doplňujou a Bryan Greenberg jim zdárně sekunduje. Přesně mi to sedlo do noty jemným humorem, kterému se nemusíte smát a přesto vás baví. Alespoň mě ano. Kdyby se to ke konci tak nekomplikovalo, možná bych dal i plné hodnocení. Ale i tak je to krásných 85 % ()

Ondis

Solidní slaďák s netradiční zápletkou. Ve filmu excelují obě herečky v hlavních rolích. Až do tohodle filmu jsem moc Umu nemusel, tak až teď mi dala výkonem najevo, že je opravdu skvělá. Posledních 15 minut mě ale zklamalo, jako bych se ocitl v kterékoliv jiné trapné komedii, prostě klišé. 70% ()

peetriss

Prime se pro mě stal velmi příjemným překvapením. Velmi skvěle, citlivě, ale i trochu s nadhledem natočená romance dotýkající se věčného tématu o vztahu starší ženy a mladšího muže, o úskalích i kladech takovéhoto vztahu, do kterého může spadnout každý obyčejný člověk. A tímto je tento film nejkrásnější, je to čistá romance bez nereálných filmových příkras, pro lidi a o lidech. Myslím, že mnoho lidí se v tomto filmu může najít. Konečně zase jednou kvalitní romance. ()

Schuldiner

Na jedno podívání dobrý. První polovina je samozřejmě lepší, protože dramatická složka je v romantických komediích většinou horší než ta komediální. ()

santiamén

4/10 Za zmínku stojí jedině příjemné výkony Meryl a Umy. Jinak není film ani vtipný, ani romantický, ani dramatický, z každého žánru si kousek ukrojí a výsledná směsice je neskutečně unylá a bez nápadu. A to včetně hl. mužského hrdiny, který je tak nezajímavý (navzdory snaze udělat z něj aspoň na papíře kreativní postavu), že nedává absolutně smysl, jak by se mu vůbec povedlo ulovit takovou kočku. Zabitý čas, nefunguje ani jako guilty pleasure. ()

Yardie

Musím říci, že pro mě celkem zklamání, čekal jsem více a hlavně asi trošku něco jiného, krapet bláznivějšího. Nápad velice dobrý, ale myslím si, že celkem promrhaný a odfláknutý. Mám takový pocit, že se na teto námět dalo udělat daleko vtipnější komedie s větším drivem. Takto to byla spíše taková romantika, ale trošku bez atmosféry. Bylo to takové zvláštně nijaké. Fakt si myslím, že to je "zabitá" příležitost. Nicméně se na to dalo koukat a občas jsem se pousmál, ale čekal jsem více. Takový průměr na zabití nudy. Howgh! ()

AIMÉE

Přišlo mi to jako o ničem. Ani Streepová a ani Thurmanová nedokázaly "zachránit" tenhle film, který je nemastný-neslaný. ()

lareinna

No veľmi sa mi do toho nechcelo možno aj kvôli tomu odstrašujúcemu vekovému rozdielu (v skutočnosti je medzi hercami len 8 ročný rozdiel – to ma upokojilo :) Ale bola som prekvapená, že film, ktorý sa len pomaly rozbiehal sa nakoniec usadil v mysli a zaujal omnoho viac ako som očakávala. Príjemný a pohodový film, pri ktorom som sa cítila veľmi dobre. ()

Rufete

Celkem slušně vytvořená atmosféra, ačkoliv Uma Thurman nepatří mezi mé oblíbené herečky, vlastně jsem spíše proti. Meryl Streep byla naopak opravdu úžasná, perfektní výkon, ostatně jako vždy. Příběh je krásně zamotaný a obsahuje spoustu vtipných scén, jedná se z 80% o komedii, než romantiku. Na romantický příběh bych si představoval jinou herečku, například Emmu Stone nebo Katherine Heigl, které už ukázaly, že takto hrát umí. Co se týče hlavního herce, tak myslím, že má před sebou pěknou kariéru, v tomto filmu dokázal, že talent určitě má. Pěkný, uvolňující film na večer. ()

Lovely.Bones

Velice hezký a příjemný film, který zahřeje u srdce a prakticky mu nelze nic vytknout. Herci jsou úžasní a dokonce je povedený i český dabing. ()

aLPaC

Velice vtipná komedie těžící jednak z nadání Meryl Streep, jejíž psychoanalytička je skvěle zahraná a nejvtipnější postava filmu, a dále pak na výtečném obsazení hlavních postav nesmírně sexy (snad nikdy víc) Umy Thurman a pohodáře Bryana Greenberga. Celé je to svižné, vtipné, působící ze života, dává to smysl a neobsahuje zbytečné klišé. Prime můžu určitě s klidem doporučit všem párům. Pánové, pokud si chcete se svou přítelkyní zpříjemnit večer pěkným filmem a poté sexem, který zcela bez pochyby musí následovat, zvolte to. ()

Belinda

Vždycky je potřeba najít shodu s matinkou milého....„Nemáš se za co stydět.Oba jste na sexuálním vrcholu......sakra! Taky bych si dala říct!“ ()

Greg25

Nu, přiznejme si to, čím by Prime bylo bez Meryl Streepové??? Zřejmě průměrnou romantickou komedií, Uma Thurman i Bryan Greenberg sice hrají dobře, ale na Streepovou evidentně nemají. Takže já se klaním před Streepovou, relativně vtipným scénářem a překvapivě neamerickým koncem. ()

Haniczka

Kdyby tam nebyla Uma, tak by to bylo asi o ničem. Ten film mohl dopadnout asi velice bídně, ale herecké výkony dvou hlavních žen jej až skoro zázračně povyšují. Dávám 5, protože tam hraje moje ségra. ()

Gore

Asi jsem byl při sledování tohoto filmu naladěn na jiné vlně než ostatní, co dávají vysoké hodnocení. Pro mě to byla nudná romance s přehrávající Umou Thurman. Od sledování mě neodradila jedině Meryl Streep, která nedokáže hrát špatně ani když chce. ()

RomanHyde

Může být slušně napsaná romantická komedie, ve které hlavní postavy představuji Meryl Streep a Uma Thurman obyčejná a průměrná? Samozřejmě že nemůže. Já osobně jsem se tedy bavil královsky a taky mi v hlavě vyvstalo pár myšlenek na můj osobní život. Ano, i veselý film vás může donutit k zamyšlení. To je také důkaz, proč je Prime svým způsobem odlišný od filmů podobné kategorie. Proto si jistě zaslouží nadprůměrné až maximální hodnocení. Já si pět hvězd nechávám pro Lásky nebeské :) ()

Jaroslaf

Příjemný, pohodový. Jsem ve stejným věku jako hlavní hrdina a vztah s Umou Thurman bych si uměl představit .) "Rafi, jestli chceš ještě někdy v životě mít sex, nekupuj mu videohry." ()