Výkonný pracovník v reklamní agentuře Charles Schine (Clive Owen) je jen dalším člověkem z Chicaga, který každé ráno běží na vlak v 8:43, aby se dostal včas do práce. Když jej ale jednou nestihne a díky tomu se setká s Lucindou Harris (Jennifer Aniston), jeho život se nenávratně změní. Lucinda je šarmantní, krásná a svůdná. Přestože jsou oba v manželském svazku a mají děti, jejich vzájemná přitažlivost je neodolatelná. Společné obědy brzy přejdou v koktejly po práci a zanedlouho se už oba ocitají v hotelovém pokoji. Jejich zdánlivě bezchybný vztah se však radikálně změní v okamžiku, kdy do pokoje vtrhne brutální cizinec LaRoche a začne oba milence ohrožovat pistolí. Poměr se brzy změní v noční můru, která je mnohem nebezpečnější a násilnější, než si dokázali představit. Charlesův život začne být brzy plný podvodů, vydírání, násilí a zločinu. Vzhledem k nemožnosti svěřit se své ženě nebo kontaktovat policii se stává vězněm ve světě, který nepoznává, a v němž není po jeho předchozím životě ani památky. (oficiální text distributora)

fafejt001

JÁ SI NEMOHU POMOCI , ALE JE TO VELMI VELMI DOBRÉÉÉÉ . ÚVOD TROCHU SLABŠÍ , ALE PAK SE TO ROZJEDE . NEČEKENÁ ZÁPLETKA JE ŮSPĚCH VŠEHO , TEDY U FILMU . ()

misul96

Váu. Nejdřív jsem si řekla, že se podívám jen tak na půl hodinku a někdy to dokoukám, ale to nešlo. Naprosto mě to uneslo a děsně se mi to líbilo, a ani nevím čím to bylo. Herecké výkony na jedničku, úžasná Anistone a Clive Owen se mi začíná řádně zamlouvat. Rozuzlení mě velice překvapilo a ani v nejmenším jsem ho nečekala! Je to zkrátka skvělý!! ()

janinka123

Film je plný zvratů, které byly většinou dobré, některé čekané, některé nečekané, ale konec filmu byl zbytečný a dost dlouhý. ()

buchannon

No ty vole, takhle si představuju kvalitní thriller! Nechápu, jak mu může někdo dát méně než 3 hvězdy. Ze začátku film vypadá jako další průměr, ale pak je plný dějových zvratů a to je moje krevní skupina. Děj je asi trochu neuvěřitelný, ale kolik filmů s přehnaným dějem má celkem vysoké hodnocení, že? Zřejmě nejlepší snímek s "Rachel", kterou moc nemusím, ale sem docela sedla. ()

Saxos

Starý trik pasáka a šlápoty, která na tom nechce ležet několikrát za noc, ale raději dají přednost obrání kořena dohola. Nic nového. Závěr: 50na50. ()

PTuranyi

Kvalitný thriller s výbornou zápletkou a niekoľkými nečakanými zvratmi. Produkcia je dobrá a Clive Owen, Vincent Cassel a Jennifer Aniston ako hlavní aktéri tejto drámy sú presvedčivý. Každý sa asi zamyslí čo by som urobil ja, keby ho vydieral prefíkaný maniak a Charles robí mnoho školáckych chýb. Napriek tomu väčšinu úspechu má na svedomí scenár, pretože zvraty sú naozaj nečakané. 70% ()

huriccan

Dnes asi může psát scénáře kdokoliv se namane. Stačí vzít nějakou starší předlohu, např. Nevěsta přes internet, hodit to přes kopírák a je hotovo. Prostě Deja vu, jak říkají ostatní. Film Derailed, opět pěkně přeložen do češtiny jako Hra s nevěrou, je navíc obohacen o neuvěřitelnou spoustu blbostí a nezachraňuje to ani vyjukaný C. Owen a už vůbec ne Jannifer. Je to odpad, ale najdou se i horší filmy. ()

Luke55

Tak kdyby to byl prví takový thriller co jsem viděl tak skáču nadšením,ale ruku na srdce tohle už bylo natočeno nejméně stokrát akorát z drobnými obměnami,jinými hrdiny a za trošku(opravdu jen trošku)jiných situací.Žena v nouzi,ohrožená rodina,vychytralý zloděj a šílená zápletka.A tak ani ne polovině už jsem tušil,že Jennifer bude mrcha,že Vincent asi chcípne a Clive se vrátí ke svému poklidnému životu.Nic nového natočeno nebylo,zvraty celkem předvídatelné takže jenom 55% ()

LordMalak

Málokdy se mi stane, abych odhadl konec filmu, ale tady se mi to "povedlo" a film jsem dokoukal jen proto, že nerad nechávám něco nedokončené a proto, že jsem byl zvědavý, jestli jsem se nespletl. Nespletl, bohužel. Celou dobu jsem měl pocit, že něco podobného jsem už viděl, takže jsem jen čekal jak se stane to, co se má stát. Jen úplný závěr ve vězení mě docela překvapil. Pro nenáročného diváka, který má rád v hlavních rolích "obyčejné" lidi a ne supermega policajty a jiné tvrďáky fajn film, ale já se nudil. ()

gonzo

Je to předvídatelné až za hrob, ale celkem jsem se bavil. Taková jednohubka na sobotní deštivé odpoledne. ()

montel

Charles (Clive Owen) má spokojenou rodinu a dobré zaměstnání. Jednoho dne potká při cestě do práce sympatickou Lucindu (Jennifer Aniston). Po několika schůzkách se rozhodnou strávit spolu noc v hotelu. Vše se ale změní, když do pokoje vtrhne velmi brutální lupič, který Charlese okrade a Lucindu znásilní. Po tomto hrozném zážitku se oba přestanou stýkat. Lupič se ale Charlesovi znovu ozve...Napínavý thriller s dobrým obsazením a lehce předvídatelným finišem. I přesto se budete dobře bavit...65% ()

siki37

Práve som dopozeral tento thriller a som spokojný na 4*. Prvé minúty ma neupútali, tak som si šiel urobiť do kuchyne večeru, postavil vodu na čaj, zvažoval som, či si nepozriem niečo zaujímavejšie, ale keď som začal jesť bagetu tak ma dej začal postupne vťahovať. Premýšľal som, čo by som robil ja? Priznal by som sa manželke, že som jej neverný s Jennifer Aniston. Čo by som si vybral, čo je menšie zlo, povedal by som, že som jej chcel zahnúť s inou ženou alebo by som sa radšej nechal vydierať a platil za mlčanlivosť grázlovi, ktorý ma prepadol a zmlátil skôr, než som si stihol s Jennifer užiť? Nechcel by som byť v koži Cliva Owena a už vôbec nie posledných 15 minút filmu, vtedy som si potreboval odskočiť na záchod, ale gradujúce napätie mi nedovolilo stlačiť pauzu, musel som vydržať a oplatilo sa, vyvrcholenie drámy bolo chutné, Božie mlyny melú pomaly, ale isto! ()

Matt2626

Pútavý dej, slušné herecké výkony, prekvapivé zvraty. Čo však z toho keď sa zameráte na hlavnú postavu (C. Owena) a zistíte že s úbohého poseru, ktorý sa na začiatku filmu zložil ako domček z karát po dvoch ranách do nosa sa na konci filmu stáva nebojácny rambo odhodlaný zopár ľudí postrieľať a posledného surovo zapichnúť kudlou. Takáto osobnostná premena sa naozaj môže odohrať iba v americkom filme. Každopádne nepokazilo mi to až tak zážitok z inak dobrého filmu. 70% ()

Eddieg

Představte si co se může stát, když uděláte jedinou chybu a to jen jako malý úlet. Říkáte si to půjde zatlouct, ale ono to nepůjde, když ten s kým se zapletete je vyděrač a vrah, nezbyde vám než přistoupit na jeho hru.... ...Tak nějak to bylo i s Charliem a nakonec toho vyděrače a vraha dostal tak že se jím stal taky...... Film se zajímavou zápletkou a thrilerovou atmosférou. Hlavní aktéři příběhu Charlie(Clive Owen) a párek vyděrčů(Vincent Cassel a Jenifer Anistone) své role téměř dokonale vystupňují do mezí, pro něž mi nezbývá než je ohodnotit ****. ()

Lonna

Tyhle filmy mam ráda....zamotaný,jednu chvíli je vám líto toho,pak zase toho,nakonec zjistíte,že padouši jsou všichni. Zajímavá zápletka...možná i návod pro gaunery :) až ten konec mě přestal bavit...to už bylo moc teda... ()

stado

Celkem průměrný film, tak na jedno podívání a dost. Velké emoce ve mě nezanechal. Dá se říct vše bylo dost předvídatelné až na zbytečný konec ve vězení. Za Clive Owena tři hvězdičky. ()