Domino (Keira Knightley) se narodila do světa luxusu a milovala nade vše svobodu a nezávislost. Opustila kariéru modelky a stala se členkou komanda zabývajícího se chytáním uprchlíků. Začala tak kariéru lovkyně lidí. Film je natočen podle skutečné události. (oficiální text distributora)

Bobofon

U citlivějších osob film nepochybně vyvolá epileptický záchvat během první čtvrt hodiny. Pro někoho možná právě pro ten zběsilý střih má film koule, ale podle mě mu vyrostly tak že se nevejdou do kalhot a zavalily všechno ostatní. ()

rogger

Na mňa to už bolo moc preplácané a prestrihané. Vo filme nenájdete jeden záber dlhší ako 20 sekúnd už som z toho dostával padúcnicu. Herecké obsadenie je na jednotku, ale tá Keira Knightley, och,tak tá by ma nepresvedčila ani keby mal film 10 hodín. Pre niekoho možno, pre mňa však nie :( ()

nikkittka

Tony Scott si zkusil zahrát na Tarantina...a totálně pohořel.Domino by strašně chtěla být postmoderním kultem,ale ve výsledku představuje mišmaš nejrůznějších motivů,epilepticky sestříhaný nesmysl,který svému divákovi nenabídne nic jiného než pozérsky drsňácký opar,který vyprchá po úvodních pěti minutách a zbyde jen a jen zklamání.Průšvih ve všech ohledech. ()

VanBradley89

Za 7 dní to bude rok co nás Tony Scott navždycky opustil. Z blížícím se smutným výročím jsem se rozhodl trochu doplnit jeho filmografii. Domino. Jen jediný věci sem se bál. Nemám rád moc hektický střih. Nevim, tomuhle trendu jsem nijak na chuť nepřišel. Ale Scott byl fakt machr. Protože tady mi to vůbec nevadilo. Možná to bylo tím, že příběh podle skutečné události byl hodně poutavý. Jasně trošku pozměněný pro film, ale rozhodně zajímavý. Každá postava tu byla task strašně ujetá. Vede Choco, i když Afgánec Alf tam má taky slušný špeky. Mickey standardně drsnej. Ty dva chlapíci z Beverly Hills rozesmáli ( já ten seriál fakt žral) Jen ze třema věcma jsem měl problém: 1. a hlavní Keira. Bohužel, je to kočka,mnohem hezčí než pravá Domino. Ale tu její drsňačku jsem jí vůbec, ale vůbec nežral 2. Černoška, její sestřenice a ten teplouš. 3. Dlouho oddalovaný finále. Vypustit poušť a mého oblíbence Waitse nic by se nestalo. Takže čtyři. Jak tady říká spousta lidí možná z toho kultovka někdy bude, ale prozatím je to "jen" velice dobrej film. ()

Domas88 odpad!

K smichu a ješté k něčemu, ke zbytečnému zabití času.. K.Knightley na mě působí, vlastně nijak jen snad trapně.. jako celý tenhle film ()

cguio

Klasický Tony, kamerové a střihové hrátky na nejvyšší úrovni, ale jinak je to strašně dlouhá a nudná slátanina. ()

fimler

První polovina jde, dává to smysl, příběh odsýpá, jenomže jakmile se dostanete za druhou polovinu zjistíte, že film není vůbec to na co vás celkem povedený začátek navnadil. Dále si uvědomíte, o jak moc překombinovaný film se jedná. Jak vyprávěním, tak samotnou formou. Překombinované střihy, až moc druhů záběrů, všemožné filtry a dalších spoustu věcí. Styl Tonyho Scotta vyhledávám, je to jeden z mých oblíbených režisérů, ale tento kousek se mu trochu vymknul z rukou. Poslední "bonus" je to, že inspirace skutečnou událostí a životem Domino Harvey spočítá tak maximálně v názvu tohoto filmu. Nic víc. To pro mě bylo velkým zklamáním. Nečekal jsem životopisný film, ale čekal jsem film o Domino a toho jsem se nedočkal (za to určitě může částečně matoucí popis obsahu filmy zde na Čsfd, ten kratší). Jestli o ní chcete něco vědět, lepší práci odvede její profil ve Wikipedii. P.S. Chvíle, kdy se film o lovcích lidí snaží hrát na artsy dílo jsou už úplně mimo. ()

wir2k

Je to dost zmatené, nemám nic proti rychlým střihům u trailerů nebo videoklipů, ale u dvouhodinového filmu z toho bolí oči. ()

PCHE

Michael Bay sa moze ucit od Tonyho Scotta ako ma vyzerat klipovy strih. Nechápem celkové znechutenie z tohto filmu, podľa mňa skvelá jazda s jasným nadhľadom, ( kopou vtipov, týpci z BH 902 10 sú proste super), nesklamal ani Scott ani Kelly. ()

Sekel

Vynikajici akcni komedie, nad kterou netreba premyslet, ale kterou si lze vizualne vychutnat. Zaverecna prestrelka mi jako by zavonela Pravdivou romanci. Domino jiste byla silna osobnost a Knightleyove se celkem povedla, navic ji to slusi. Rourkeovi to mentorovani taky jde a Ramirezuv Choco divici se, ze se najde v LA nekdo nehovorici spanelsky, je vybornej. ()

Tuty

Je škoda, že si Tony Scott vybral pro svůj klipový pokus sakra dobrý námět o lovkyni lidí, který měl valeko větší potenciál než jsme nakonec obdrželi, film zajímavě odstartuje, aby se po jeho zbytek ve stupňovaném záchvatu plácal v onom zmiňovaném epilepticko-vizuálním stylu ( záběry s 6 FPS, invertované barvy atd.)Je to takový zvláštní patvar, který si ale úplné zatracení nezaslouží (Mickey Rourke a Keira Knightley hrají výborně a vůbec celkové obsazení je slušné).55% ()

Skeevee

Bylo to zvláštní, místy šokojící, místy úsměvné a v půlce kluci slibovali, že pokud to dopadne špatně, tak půjdou Keiru zachránit...já k tomu přidávám, že tenhle film na mě hodil dobrou depku....a vlastně si tak říkám, že to neskončilo vůbec dobře. Ale to už by bylo na spoiler...Ať tak či tak něco to na mě nechalo... (Ale hodně velké plus u mě mají za to, že tam nechají být psíka =) ) ()

Zabuza

Cca. po 10 minutách so to chcel vypnúť, ale dal som tomuto filmu ešte šancu, či ma dokáže prekvapiť. A aj ma prekvapil, ale nie tak ako som čakal. Táto videoklipová kamera, kde záber nevydrží pár sekúnd, ma vytáčala po celý film. Keira v roli drsňáčky s tým jej prízvukom? To nie, to viac krát nemusím. Vôbec mi v tej roli nesedela. Je pekná, alebo skôr povedané bývala pekná, lebo teraz je z nej iba vešiak na šaty. Pre mňa veľké sklamanie. Jednu * som dal za snahu a Stevea & Davida. ()

Tony Scott chce opravdové gangstery

Tony Scott chce opravdové gangstery

07.06.2009

Kam? K sobě domů asi ne. Ale do svého remaku drsňárny Waltera Hilla The Warriors rozhodně ano. Na filmu už prý intenzivně pracuje a v rámci příprav se osobně setkal s představiteli všech… (více)

Válečníci Tonyho Scotta

Válečníci Tonyho Scotta

16.10.2005

Režisér Tony Scott ještě ani nevypustil do světa svůj drsný thriller o lovkyni lidí Domino a už vede řeči o své dalším projektu. Bude jím předělávka klasické pouliční gangsterky The Warriors režiséra… (více)

Co chystá andílek Lucy?

Co chystá andílek Lucy?

06.07.2005

Už je to nějaký čas co jsme naposledy slyšeli o božské dominátorce Lucy Liu. I když co si budeme nalhávat, klíčové je ji vidět, že ano. :) A zdá se, že se máme na co těšit společným jmenovatelem… (více)