rozpocet ? trzby celosvetovo $22,904,376(4.11.2006)

Takhle nízké hodnocení? Nemůžu věřit. Pro mě je to taková srdcovka, že jej doporučuji všem známým a mohla bych na něj koukat pořád. Tony, miluju tě, vezmi si mě!!!(9.12.2006)

Áno já jsem Domino !! Ovládající všechna bojová Umění.. Umím to s nožema, od pistole po brokovnici a také řádím s Nunčáky !! Zvláštně natočený Film, velice originální forma, ale líbila se mi !(15.1.2013)

Mimoriadne efektný ale trochu dlhší videoklip bez poriadneho deja, ktory kinami preplával bez väčsieho vzruchu. A to je škoda - ak by ho Tonny Scott zostrihal na prijateľnú dĺžku, v MTV s ním mohol žať ovácie.(15.4.2007)

• Cival

Slátanina všeho potácející se mezi bezobsažnou absolutní nudou a dojákem s násilně implantovanou „sociálně-soucitnou“ pointou. Se Scorsesem by se Kellyho rozmáchlý a komplikovaný scénář možná ujal, zvlášť kdyby v něm Marty zvýraznil satirické motivy a trochu víc se přimkl ke Keiřiným pocitům (ne jen prostřednictvím zlatých rybiček). Jenže magor Scott svým vizuálním běsněním Kellyho povrchní předlohu ještě víc vyprázdnil, vygumoval a poskytl tím nesourodou pitomost, která má par hlášek i chytrých momentů, ale ani díky nim nepřekročí hranici načančané a nezajímavé nudy. Trpěl jsem v kině jako dlouhé měsíce předtím ne. A přeju si, aby Scott konečně pochopil, že neustálá touha být cool a trvalé prolínání frameů, ve výsledku zabíjí efektnost jednotlivých scén i celku, Přitom by stačilo tak málo – filtrovanou kameru na chvíli zkrotit a kytary napálené do jejich pohybu nechat vyniknout daleko nad okolní vatu. Zkrátka nedobré. S pár svěžími místy a chlapeckou Keirou, která není ani drsná, ani sexy... prostě nic. Stejně jako celé Domino. Rádoby drsný biják o potřebě zaopatřit děti.(7.12.2005)