Veľmi slabý film, ktorý doplatil hlavne na svoju dĺžku. Tony Scott ma tu ako režisér sklamal, pretože som sa tešil na jeho ďalší podarený akčňák, no prišlo veľké sklamanie. Akčná línia úplne o ničom, bez akýchkoľvek vzrušujúcich a prekvapivých momentov a Keira nech sa drží radšej tých svojich filmíkov o nežnej ženskej, lebo vybrať ju do tohto filmu aby stvárnila drsňáčku, bola osudová chyba. Tretia hviezdička je za Mickeyho, ktorému pomaly ale isto svitá na lepšie časy a za svoju charizmu a snahu si to určite zaslúži. 60%.(17.4.2006)

Zde už je ta Scottova chaotičnost viditelně samoúčelná. Ale je to zatraceně cool.(19.2.2006)

… aneb kterak jsem se stal epileptikem a ještě si to náležitě užil. Tony Scott se rozhodl udělat dvojhodinový videoklip. A ten se mu povedl na výbornou. Stylizované až na samou hranici únosnosti, ale naštěstí ne za ní. Být citlivěji sestříhán (v rámci stopáže, nikoli střihu jako takového), tak mohl být výsledek ještě lepší.(13.8.2006)

• xxmartinxx

K uzoufání nudný film. Čekal jsem nějaké hraní s pravdou a lží, jak se říkalo. Překvapilo mě, jak nevyužité to je. Zůstává jen nezajímavá klipovost a nesnesitelná prázdnota.(14.9.2012)

Hodne zajimavej film, ale par vyhrad k nemu mam. Precejen, kdyz jsme si film poustel, vedel jsem, ze je o lovcich lidi a tudiz sem cekal nejakou neskutecnou akci, poradani honu na lidi a to vse se zbesilou kamerou. Jenze prakticky jedina poradna akce je ta zaverecna, navic je celej film tak nak nic nerikajicne zakoncenej a naopak nekdy je Tony zbytecne doslovnej a vse vysvetluje, nekdy i pomoci obrazku. Co se tyce pribehu, tak dokaze zaujmout, ale nic extra originalniho to neni a prave ta zbesila kamera Tonymu dost pomaha, protoze misty filmu dochazi tempo, coz kamera slusne maskuje. Co se tyce hercu, prekvapilo me, ze ackoliv tu je Rourke prakticky porad, namluvi toho jen minimum a je jen takova postava v pozadi. Zato Keira vypada jako drsnacka dost dobre, vetsinu casu ji to i verite a kdyz to obcas nezvladne, kamera to opet zachrani. Potesili me dva idioti z Beverly Hills. Ackoliv se mi film hodne libil a nemam k nemu nejakou velikou vytku, stejne mi pride, ze Tony jen tajtrdlikuje okolo niceho.(23.4.2007)

• - Domino bola v skutočnom živote lesba a nie heterosexuálka, ako prezentuje film. (Tch9721)

• - Scéna, kdy Domino, Ed a Choco stojí před Claremontovou kanceláří se zbraněmi, je odkazem na fotografii otištěnou v novinovém článku, v němž se Tony Scott poprvé o Domino dozvěděl. (HellFire)

• - Tetování "Tears in the Rain" na Dominině krku je odkazem na jeden z nejoblíbenějších snímků Tonyho Scotta. Jde samozřejmě o bratrovu kultovní temnou sci-fi Blade Runner. V něm ke konci filmu postava androida Battyho pronese v dešti slavnou větu: ""All those moments... will be lost in time... like... tears... in rain..." (DaViD´82)