Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2
  odpad!

  Rozpočet $50miliónovTržby USA $10,169,202Tržby Celosvetovo $22,944,502Tržby za predaj DVD v USA $15,442,828 //počet predaných kusov 946,854║ Sledovať tento film bolo pre mňa nehorázne trápenie a to mám filmy od Tonyho Scotta moc rád. /videl v kine: 10%/(20.4.2006)

 • EdaS
  ***

  Dvouhodinový videoklip, který místo aby vyprávěl, tak jen diváka mate. Střih je snad ještě rychlejší než u Michaela Baye, ale proč? Tony Scott se v šedesáti utrhl z řetězu jako snad nikdy - škoda, že jsem si Domino neužil tak jako on. Takhle je to pěkně nafouknutá ale pořád jen bublina, na kterou bych okamžitě zapomněl, kdyby mě z ní nebolely oči. :o)(28.10.2006)

 • Morien
  odpad!

  "Miluju tě, mami." "Já tebe taky." Ti Američani fakt neví, kdy přestat.(19.11.2006)

 • choze
  ***

  Film podle skutečných událostí (tak trochu) od scenáristy DONNIE DARKA a nejstaršího videoklipaře Hollywoodu? Narozdíl od surrealistického a pro mě ve výsledku jen pramálo uspokojivého DARKA musím Kellyho pochválit za jednoduchý a přehledný scénář (plný legračně drsňáckých keců), který mě vysloveně nenudil, ale ani ničím nezaujal. To samé platí o pěkném, nepřetržitě blikajícím halucinogenním Scottově kabátku, který mě s výjimkou takto dokonale pohřbeného akčního finále (přestřelka ve stylu Tonyho PRAVDIVÉ ROMANCE) kupodivu ani moc nesral. Velká režisérská exhibice, která paradoxně nespasila průměrný scénář. Oceňuju ale (jako asi všichni) Iana Zieringa a Briana Austina Greena a závěrečné titulky pouze s křestními jmény účinkujících.(25.11.2006)

 • Tom Hardy
  *****

  Je mi líto naprosto každého, kdo Domino viděl na projekci se simultánkou - s něčím takovým ten film nemůže fungovat, protože než ze sebe překladatel něco vydoluje, vystřídá se na desítku scén. Pokud jsem si po Muži v ohni myslel, že nemůže Scott svůj epileptický styl ještě více vyhrotit, spletl jsem se. V Dominu jde až "na kost". Jeho režie je dravá, záběry nejsou delší než pár vteřin, a přesto to stále funguje v rámci rámování celého příběhu tak, aby nebyl roztřesený a nesouvislý (navíc se mi hrozně líbí, že je užit podobný styl vyprávění, jaký je třeba v Casinu). Smekám klobouk před Keirou Knightley, která konečně něco hraje a co je nejlepší, drsňačku jsem jí věřil po celý film (ani jednou nezaváhala). Mickey Rourke je tradičně dobrý a velmi mě též zaujala Lucy Liu, která i na malém prostoru dokázala vystřihnout silný charakter. Na konec ještě zmíním BH90210 duo Green/Ziering, kteří si kouzelně utahují sami ze sebe. Domino je stylově neskutečně vyhrocený film, který drží pozornost dobře napsaným scénářem, ve kterém není nouze o překvapení, ani o emoce. Příjemné překvapení, 4 a 1/2*(9.1.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace