Dvouhodinový videoklip, který místo aby vyprávěl, tak jen diváka mate. Střih je snad ještě rychlejší než u Michaela Baye, ale proč? Tony Scott se v šedesáti utrhl z řetězu jako snad nikdy - škoda, že jsem si Domino neužil tak jako on. Takhle je to pěkně nafouknutá ale pořád jen bublina, na kterou bych okamžitě zapomněl, kdyby mě z ní nebolely oči. :o)(28.10.2006)

Soundtrack Harry Gregson-Williams: 1. "Am I Really That Bad" - Performed by Domino and the Dagger Baileys ,2. "Another Soul" - Performed by Harry Gregson-Williams ,3. "The Weakest Link" - Performed by Paul Ferrar ,4. "The Gambler" - Performed by Xzibit featuring Anthony Hamilton ,5. "Impressionism" - Composed by Robert Viger ,6. "Azulee" - Performed by Shantel ,7. "Tango Bradere" - Performed by Brad Hatfield ,8. "Tango Flambe" - Written by Novi Novog (as Navi Novog) ,9. "Two To Tango" - Performed by Brad Hatfield ,10. "Paris" - Performed by BT ,11. "3 The Hard Way" - Performed by Bahamadia ,12. "Troubleshot" - Performed by Mike Chapman ,13. "Got Answers" - Performed by Seeds of Love ,14. "The Bario" - Performed by Heitor Pereira ,15. "Autumn Evening" - Performed by Bai Kwong ,16. "Get Out" - Performed by Seeds of Love ,17. "Main Title 'Man On Fire'" - Written by Harry Gregson-Williams ,18. "Choke Me, Spank Me (Pull My Hair)" - Performed by Xzibit ,19. "Why Did I Let You Go Away" - Performed by Bobby Kranc ,20. "Debestar" - Performed by The Green Car Motel ,21. "I'm Sorry" - Performed by Brenda Lee ,22. "Shimmy Riddle" - Performed by Matt Backer ,23. "Ska Rats" - Performed by Kent Buchanaon ,24. "Hey You" - Performed by Nick Welsh ,25. "Muthaf*cker" - Performed by Xzibit ,26. "Mr. Lucky" - Performed by Rudy Guess ,27. "Latinova" - Composed by Andrew Basil ,28. "Animal Control" - Performed by Seeds of Love ,29. "Let's Get It On" - Composed by Bill Baylis ,30. "Speaking In Tongues" - Performed by Eagles of Death Metal ,31. "San Berdoo Sunburn" - Performed by Eagles of Death Metal ,32. "Next Trend" - Performed by BeatCop ,33. "Hot Lips" - Performed by The Funky SOL ,34. "Nothing Is Wrong" - Performed by FC Kahuna ,35. "Where Do You Keep Your Love" - Performed by Buppy featuring Marius Moga ,36. "Me So Horny" - Performed by 2 Live Crew ,37. "Hail To The Chief" - Composed by Graham de Wilde ,38. "Boom Shot Dis" - Performed by Kully B / Gussy G ,39. "Juice" - Performed by GMS ,40. "La Marcela" - Performed by Jack Darby featuring Joe Motter on Trumpet ,41. "Nasty Girl" - Performed by Nitty ,42. "Cold, Cold Ground" - Performed by Tom Waits ,43. "Jesus Gonna Be Here" - Performed by Tom Waits ,44. "Experienced" - Composed by Chris Goulstone ,45. "Hell-Bent" - Performed by Deakin Scott ,46. "Supa Powa" - Performed by Da Diggler ,47. "Mama Told Me Not To Come" - Performed by Tom Jones ,48. "Alma Muda" - Performed by Heitor Pereira ,49. "Bach Matthauspassion BMV" - Performed by Chicago Symphony Orcestra ,50. "Hands Of Time" - Performed by Groove Armada ,51. "Real" - Produced by Harry Gregson-Williams,(9.5.2011)

Mám (spravidla) rád epileptický strih Tonyho Scotta (MUŽ V OHNI) a žena ako akčná hrdinka mi problémy nerobí. Ale toto je typ snímky, ktorá nie je brakom ako mrakom len preto, lebo ju preverí až čas. Keď som na tomto žánrami a štýlmi premixovanom čude sedel v kine, už po prvých piatich minútach som bol ako ovalený a to ma čakali ešte dve hodiny. Ohučaný som bol už zo scény pred titulkami, ale postupne som si v tomto svojráznom filme zopár vecí našiel (Ian Ziernig & Brian Austin Green, dúfajme že v dohľadnom čase oscarový Mickey Rourke a jeho deväť prstov, Keirine prsia resp. prsia Keirinej dablérky). Príbeh šialený, takže ma vôbec neprekvapilo, že údajne podľa skutočných udalostí (resp. že ústredná hrdina SKUTOČNE EXISTOVALA a veľmi by ma prekvapilo, ak by predčasne nezomrela tak, ako naozaj predčasne zomrela). Kino Považan 2006(13.4.2006)

Film podle skutečných událostí (tak trochu) od scenáristy DONNIE DARKA a nejstaršího videoklipaře Hollywoodu? Narozdíl od surrealistického a pro mě ve výsledku jen pramálo uspokojivého DARKA musím Kellyho pochválit za jednoduchý a přehledný scénář (plný legračně drsňáckých keců), který mě vysloveně nenudil, ale ani ničím nezaujal. To samé platí o pěkném, nepřetržitě blikajícím halucinogenním Scottově kabátku, který mě s výjimkou takto dokonale pohřbeného akčního finále (přestřelka ve stylu Tonyho PRAVDIVÉ ROMANCE) kupodivu ani moc nesral. Velká režisérská exhibice, která paradoxně nespasila průměrný scénář. Oceňuju ale (jako asi všichni) Iana Zieringa a Briana Austina Greena a závěrečné titulky pouze s křestními jmény účinkujících.(25.11.2006)

Hodne zajimavej film, ale par vyhrad k nemu mam. Precejen, kdyz jsme si film poustel, vedel jsem, ze je o lovcich lidi a tudiz sem cekal nejakou neskutecnou akci, poradani honu na lidi a to vse se zbesilou kamerou. Jenze prakticky jedina poradna akce je ta zaverecna, navic je celej film tak nak nic nerikajicne zakoncenej a naopak nekdy je Tony zbytecne doslovnej a vse vysvetluje, nekdy i pomoci obrazku. Co se tyce pribehu, tak dokaze zaujmout, ale nic extra originalniho to neni a prave ta zbesila kamera Tonymu dost pomaha, protoze misty filmu dochazi tempo, coz kamera slusne maskuje. Co se tyce hercu, prekvapilo me, ze ackoliv tu je Rourke prakticky porad, namluvi toho jen minimum a je jen takova postava v pozadi. Zato Keira vypada jako drsnacka dost dobre, vetsinu casu ji to i verite a kdyz to obcas nezvladne, kamera to opet zachrani. Potesili me dva idioti z Beverly Hills. Ackoliv se mi film hodne libil a nemam k nemu nejakou velikou vytku, stejne mi pride, ze Tony jen tajtrdlikuje okolo niceho.(23.4.2007)

• - Domino sa stala lovkyňou ľudí už v deväťdesiatych rokoch, nie začiatkom milénia, ako je to prezentované vo filme. (Tch9721)

• - Postavy ztvárněné Mickey Rourkem a Delroyem Lindem mají své předlohy ve skutečně existujících lovcích odměn Celesovi Kingovi III. a Zekovi Ingerovi. Oba spolupracovali na filmu jako poradci. (imro)

• - Scéna, kdy Domino, Ed a Choco stojí před Claremontovou kanceláří se zbraněmi, je odkazem na fotografii otištěnou v novinovém článku, v němž se Tony Scott poprvé o Domino dozvěděl. (HellFire)