Je mi líto naprosto každého, kdo Domino viděl na projekci se simultánkou - s něčím takovým ten film nemůže fungovat, protože než ze sebe překladatel něco vydoluje, vystřídá se na desítku scén. Pokud jsem si po Muži v ohni myslel, že nemůže Scott svůj epileptický styl ještě více vyhrotit, spletl jsem se. V Dominu jde až "na kost". Jeho režie je dravá, záběry nejsou delší než pár vteřin, a přesto to stále funguje v rámci rámování celého příběhu tak, aby nebyl roztřesený a nesouvislý (navíc se mi hrozně líbí, že je užit podobný styl vyprávění, jaký je třeba v Casinu). Smekám klobouk před Keirou Knightley, která konečně něco hraje a co je nejlepší, drsňačku jsem jí věřil po celý film (ani jednou nezaváhala). Mickey Rourke je tradičně dobrý a velmi mě též zaujala Lucy Liu, která i na malém prostoru dokázala vystřihnout silný charakter. Na konec ještě zmíním BH90210 duo Green/Ziering, kteří si kouzelně utahují sami ze sebe. Domino je stylově neskutečně vyhrocený film, který drží pozornost dobře napsaným scénářem, ve kterém není nouze o překvapení, ani o emoce. Příjemné překvapení, 4 a 1/2*(9.1.2006)

Rozpočet $50miliónovTržby USA $10,169,202Tržby Celosvetovo $22,944,502Tržby za predaj DVD v USA $15,442,828 //počet predaných kusov 946,854║ Sledovať tento film bolo pre mňa nehorázne trápenie a to mám filmy od Tonyho Scotta moc rád. /videl v kine: 10%/(20.4.2006)

Když jsem vycházel ze sálu, tak jsem se cítil, jako by mi někdo vpálil do žíly dávku kvalitního heráku....tady to Scott s tou klipovostí už trošku přehnal, ne že bych se v ději neorientoval, ale cítil jsem se...hmm, divně. Asi chtěl nastavit ještě rychlejší tempo než v Man on fire, ale aspoň co se týče hudby, tak to stálo za to....Harry "MGS" Gregson Williams je záruka kvality. Pokud se ale někdo vyžívá nejen v drogových rauších, tak si tento film maximálně užije....takže, ampulku a jehlu s sebou :)(19.1.2006)

Scénář: Richard Kelly .. Tony Scott se stejně jako jeho brácha dopustil loni filmařského kroku vedle! Scénář je sice dosti nápaditý zejména černý humor je výborný, ale závěrečné vyústění to dosti kazí. Také osobité vizuální zpracování je tentokrát dotažené až do extrému, který už mi neseděl. Chaotické, přefiltrované a zmatené. Kladem je parádní soundtrack a kráska Keira v hlavní roli, kde mi nikterak nevadila. Svoji dosti netypickou postavu zvládla velmi dobře. Zbylé osazenstvo je taktéž dobré, zejména Rourke a Liu jsou více než přesní, stejně tak Green a Zielering tradičně tragičtí. Přesto všechno je tento film zklamáním!(28.1.2006)

Hodne zajimavej film, ale par vyhrad k nemu mam. Precejen, kdyz jsme si film poustel, vedel jsem, ze je o lovcich lidi a tudiz sem cekal nejakou neskutecnou akci, poradani honu na lidi a to vse se zbesilou kamerou. Jenze prakticky jedina poradna akce je ta zaverecna, navic je celej film tak nak nic nerikajicne zakoncenej a naopak nekdy je Tony zbytecne doslovnej a vse vysvetluje, nekdy i pomoci obrazku. Co se tyce pribehu, tak dokaze zaujmout, ale nic extra originalniho to neni a prave ta zbesila kamera Tonymu dost pomaha, protoze misty filmu dochazi tempo, coz kamera slusne maskuje. Co se tyce hercu, prekvapilo me, ze ackoliv tu je Rourke prakticky porad, namluvi toho jen minimum a je jen takova postava v pozadi. Zato Keira vypada jako drsnacka dost dobre, vetsinu casu ji to i verite a kdyz to obcas nezvladne, kamera to opet zachrani. Potesili me dva idioti z Beverly Hills. Ackoliv se mi film hodne libil a nemam k nemu nejakou velikou vytku, stejne mi pride, ze Tony jen tajtrdlikuje okolo niceho.(23.4.2007)