Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Enšpígl
  ****

  Já mít rodiče, který mě dají pojmenovat bezpohlavním jménem DOMINO, tak bych pak asi udělal něco moc zlýho. Z tohoto důvodu mám obrovský pochopení , že z Dominy / krásné skloňování co ? :) / Harvey se nestala domina , ale lovkyně lidí. Dále je mi zcela jasné, že lov lidí trénovala Domina na svých rodičích, pokaždé když se koukla do svého rodného listu a jelikož jí ten lov šel velmi dobře, trénovala na nich asi často. No ono se zdá, že celej hereckej ansábl hodně trénoval na své role, protože hlavně Mickeyho jsem žral s náramnou chutí. A Keira, Keiřička ? To je tak, film jsem si dal v období mé platonické zamilovanosti do této krásné herečky na které, při pohledu na její postavu, se jistě dá hodně penízků ušetřit za jídlo, nicméně ta její tvář a ty oči, to je prostě první liga. Navíc tady má roli holky, která tancuje v černém sexy prádélku na klíně tlustýho negra, rozbije držku kdekomu a používá úžasnej make up. Zkrátka takhle si představuji moderní emancipovanou dívku 21. století. Radost z filmu mi trošku kazil střihač. Za 127 minut musí být každému jasné, že je to případ pro psychiatrii. Je to škoda, protože jinak by Domino mohl, mohlo, mohla v klidu dominovat na poli akčních filmů. MÉ PŮVODNÍ HODNOCENÍ Z 22.9. 2006 - ***. Původní komentář z 22.9. 06 stál za hovno a tak jsem ho nahradil novým, který sice taky stojí za hovno, ale je delší.(3.4.2008)

 • Boss321
  ***

  Velmi rozporuplný film. Výborný náměť, celkem slušný scénář, nekompromisní Keira Knightley (když jsem se dozvěděl, že má hrát drsnou holku, tak jsem se zděsil, ale moc mile mě překvapila) a charismatický Mickey Rourke - to vše jsou jasná pozitiva. Bohužel Tony Scott mě svou režií tentokrát nenadchl, zatímco předchozí Man on Fire byl bravurní akční snímek, tak o Dominu to rozhodně říct nemohu. Střihačské orgie mi místy způsobily epileptický záchvat, filtrů bylo použito až nezdravě mnoho a kamera také nic moc. Navíc akčních scén mohlo být klidně jednou tolik a nic by se nestalo. Není to vyloženě zklamání, ale Scott to tentokrát přepískl.......(16.7.2008)

 • Cervenak
  ****

  Proste výborné a pre mňa jeden z najlepších filmov Tonyho Scotta. Ten "vizuálny bordel" lepšie vynikne v kine, kde je vidieť, že jeho účelom je vyhmatávať dejotvorné a zábavné detaily. Na DVD sa to trochu stráca, ale na druhej strane film získava vizuálnu konzistenciu. Pri druhom pozretí som sa bavil ešte lepšie. A Keire som to krútenie nunčakami naozaj veril.(28.3.2007)

 • KevSpa
  ****

  Velice slušná akční jízda videoklipového ražení.(9.12.2006)

 • Tosim
  ***

  Akční film, který si neláme hlavu s prokreslením charakterů, zbytečně se zaobírá faktografickým líčením událostí a je až moc zahleděný do své vizuální stránky. Takže nic zvláštního. PS souhlasím s hodnocením té pointy, ta je fakt úplně mimo.(20.11.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace