Soukromý víkend

• Česko Soukromý sektor (více)

Prožijete rozmařilý víkend plný výtržností v té nejdivočejší části Miami. Dva mladí odvázaní kluci, Ben (Rob Morrow) a Jack (Johnny Depp) se ubytují v luxusním hotelu, aby se věnovali své oblíbené kratochvíli - ženám! Předmětem Jackovy nezřízené touhy je bohatá kráska a udělal by cokoliv (vydává se dokonce i za chirurga), aby ji dostal do takové situace, kde by mohl jednat. Benova snaha dobýt nádhernou servírku bude možná mezitím zmařena interním nařízením, které zapovídá milostné hrátky s hotelovými hosty. Husarské kousky obou výtečníků kromě toho ohrožuje slídivý domácí detektiv Reeves a šílený zloděj Maestro, který se snaží uloupit nesmírně cenný diamant. Prožijte nejdivočejší víkend vašeho života. (Bonton Home Video)

wer4

crazy cool úlet, ktorý som si zapla k obedu výhradne kvôli Johnnymu .. bola som pobavená, ale nie až natoľko ako ostatná časť - prevažne mužského - publika :)) ()

Wade

Opravdu nevím co od toho ostatní čekali když hodnotily tak jak hodnotily. Private Resort je neskutečná komediální jízda, která si na nic nehraje a chce jen pobavit a to se jí daří velice dobře. Já jsem se s chutí zasmál a některé scénky nezapomenu a rozhodně si někdy pustím film znovu. Chtěl jsem dát 4*,ale když vidím zdejší hodnocení s radostí a s úsměvem přidám i tu 5*. 87% ()

blackJag

Letní, lechtivá (něco málo těch koziček) komedie se synopsí hravého pornofilmu. Pro fanynky Johnnyho Deppa neznamená tento jednoduchý snímek pouhý pohled do začátků jeho strmé kariéry, ale i kukandu na jeho nahé pozadí (nebo “kromaňonské“ obočí), pro fandy POLICEJNÍ AKADEMIE zase nabízí siluetu Leslie Easterbrookové v průsvitném župánku. Ovšem pro fanatické vyznavače stylu 80. let (jsou-li tací) může film posloužit jako dokonalý fetiš v podobě celé přehlídky specificky pudlovitých účesů. 60% ()

prasacimor

Johny Depp diktuje od prvej roly, čo sa naneštastie nedá povedať o jeho wingmanovy, ktorý sa občas škeril tak teplo, až mi bolo tie kočky, ktoré maju predstierať, že ich takto balí, ľúto. No za tú absolutne absurdnú bláznivosť, hlavne ku koncu, si to tri hviezdičky zaslúži. Scenárista bol buď blázon alebo génius. ()

ivonca

Samozrejme, že som si to pustila len kvôli Johnnymu Deppovi, nepopieram :) Dokonca som to pozrela so španielskymi titulkami žltej farby, ktoré nešli odstrániť, a za normálnych okolností by ma nesktočne iritovali, ale viete čo, neľutujem ani trošku a v momente by som si Private resort pustila ešte raz. Ide o veľmi veľmi ľahkú a prihlúplu komédiu, kde sa dejú len samé absurdity, a napriek tomu som sa rehotala nespočetne veľa krát. Ten film mi proste prekvapivo úplne sadol do mojej momentálnej nálady ;) ()

figliar

Johnnyho prvá väčšia úloha a hneď ma dokázal pobaviť. No ale inak to bola riadna konina, zmeska Franka Drebina z Bláznivej strely v Prci, prci prcičkovskej atmosfére osemdesiatych rokov a na štýl Montyho Pytona. ()

Torgal

Veľmi, ale naozaj veľmi ľahká komédia, ktorú by mal pozrieť naozaj každý (kto chce vidieť mladého frajera Johnyho Deppa s vyčesaným három). Je tu plno šibnutých situácii, uvoľnenej letnej zábavy a kočiek v 80's plavkách (a aj bez nich). V zásade platí, že za desať minút sa tu stane viac šialeností než v iných podobných komédiách za celý film. Keby sa to v závere tak nezhovadilo trápnou naháňačkou, bolo by to jasne na tri. Takto musím objektívne uznať, že táto sympatická blbinka si viac než 5/10 predsa len nezaslúži. ()

Mastersn

Nejlepší komedie co jsem viděl za poslední dobu,už dlouho jsem se u ničeho tak nebavil,miluju 80.léta.Navíc mě zde opět dostal Andrew Clay :-) ()

SharpChick

Po shlédnutí snímku se přestávám divit, že na Slovensku dokázali tento film počastovat tak "oduševnělým" názvem - Slnko, baby, Florida! Snímek nenabízí nic jiného (snad s výjimkou Deppova odhaleného pozadí), než nám tento slovenský překlad deklaruje. Zkrátka je to průměrná letní teenage komedie plná rádoby vtipných nedorozumění a mladičkého Johnnyho Deppa.. Hodnocení - SNESITELNÉ 45% ()

maverick080

Do teraz si ani neviem predstaviť, čo som to pozeral. Herci mi sú desne nesympatickí (áno, aj Johhny Depp), vtipy nevydarené až trapné a blbý, nezáživný scénar. Keby som sa na to pozeral pred 20 rokmi, okej, možno by sa mi to páčilo no ja som na takéto filmy dosť starý (!!!!) ()

Charlie.Harper

Tak táto komédia ma dostala zo zvislej polohy do vodorovnej. Odkedy tí dvaja bombardéri vliezli do izby tej blondínky som sa ledva vládal posadiť. Možno to v skutočnosti nebolo až tak na úrovni, ale svoj účel ako komédia to splnilo. A až na konci filmu som si uvedomil že ten holotrt čo tam behal hore dole ako jojo je Johnny Depp. Nuž aj takto sa robí kariéra. ()

Kalda69

Krasna 80. komedie. Kam se hrabou prcicky, tedy krome tridniho srazu, ktery povazuju za nejmene trapny dil. Film samozrejme zestarl ale porad ma svoje kvality a tezi z nefekalnich vtipu, coz povazuju za velke plus. ()