Medzi regálmi bájneho obchodu Quick Stop, v ktorom dvaja flákači Randall a Dante zabíjajú deň táraním o sexe, preberaním Hviezdnych vojen, čítaním komiksov a zhúleným meditovaním nad podstatou bytia. Kevin Smith sa vracia na miesto svojho kultového debutu, kde jeho hlavní hrdinovia dospievajú do kristových rokov. Je čas si rozmyslieť, čo ďalej. Voľné pokračovanie úspešného filmu Jay a mlčanlivý Bob vracajú úder... (oficiální text distributora)

Jaro.Krafcik

Po prve clerks humor nemusí sadnuť každému. Tak či onak musím film označiť ako vydarenú komédiu. Goodbye horses a iné hudobné klasiky tu sú ale najviac pobavilo asi pretiahnutie somára. Fakt odporné a uchylné ale čo si budeme hovoriť takí sú muži za pultom a zabaviť sa na tom dá. Hlavne tie narážky medzi SW fanušikom a LOTR. 4* ()

P1tr

Film, který mi příliš nesedl. Jaye a Mlčenlivýho Boba mam rád i Smithuv humor mi není úplně cizí, ale u druhých Clerks se na cestě ke mě něco porouchalo. Po většinu stopáže jsem se nudil a geekovské rozhovory ústřední dvojice mi přišly vtipné sotva z poloviny. A takto na mě působil celý film. Z poloviny. ()

Krasus

Říkal jsem si,že dvakrát do stejné vody nevstopíš,ale mýlil jsem se.Kevinův snímek je výborný.Mixuje komické,ale pravdivé scénky s dojemnými dialogy(do toho ještě bláznivá leč skvělá hudba)a nakonec pár příjemných zvratů.Konec krásně podtrhuje lehkost a cit vyprávění. ()

Almásy

lepsie nez jednicka a ovela vtipnejsie nez mnohe ine komedie (ten odjeb na zaciatku ma uplne odfajcil). a ten pateticky zaver ma uplne dostal. alanis na hrad! ()

BuryGol

Volné pokračování černobílé "Jedničky". Kluci nám zestárli a trošku přibrali. Poté, co jim shořel Quick, začali pracovat ve fast foodu. Dante chce změnit svůj život ale dopadne to úplně jinak. Ve filmu se setkáme jako vždy s Jayem a Mlčenlivým Bobem. Filmem se mihne láska, přátelství, životní cíle, pošahanej věřící kluk a taky oslík. :D Nelze hodnotit jinak než maximem hvězd. ()

Wbcko

Po první půlhodině jsem měl pocit, že to snad vypnu. Ale pak se všechno otočilo, já se začal skvěle bavit, oplzlosti začaly být vtipné a Jey s Mlčenlivým Bobem perlit. V závěru přišlo i trochu té romantiky a sentimentu, ale všeho s mírou. Celkem příjemný snímek před spaním, ikdyž rozhodně ne pro všechny. Slabší povahy, křehčí dívky a křesťané - ruce pryč. ()

Čtec

No, když na to zrovna nejste úplně nachystáni... Přepnul jsem program a: "... nesnášim ten zasranej film, jak ňáký zasraný lidi jdou k zasraný sopce." (No co to je, říkal jsem si... Ten popis je mi nějakej povědomej. No tě pic, to by Tolkien koukal.) ... A tak se to valilo pořád, jedna podobná hláška za druhou. Skvělý situační scénky, vizuálně výborný. Nebo třeba ta scéna s malováním nehtů na nohou. O té s oslíkem už vůbec nemluvě: "No fuj! Je to tak nechutný a ... a nemůžu se vůbec odtrhnout..." A tak se mi postupně rozhostil na tváři nevěřícný úsměv a oči se rozzářily. No prostě - film jak má být :-) A přitom to není zdaleka jen sprosťárnami prošpikovaný nic. Muži za pultem mají atmosféru, šmrnc, prostě jsou fakt sexy, jakkoliv na to na první pohled nevypadají :-) ()

NALBERTik

Dnešek je prvním dnem zbytku našich životů.... No něco neuvěřitelného... :)) Nevím jestli můžu říct nejlepší komedie ( pamatujme na Dodgerball ) , ale zrčitě jedna z nejlepších... Těch hlášek a uplně hustych situací je tam tolik, že snad ani nejde žádnou vyzdvihnout... a todle fšecko dokázal natočit Smith s pomocí 1 budovy Fast Foodu a 6 herců ... :))) Starší generaci asi odradí přehršel sprosťáren... mamku bych k tomu asi neposadil :))) ()

sedm.1

Co dělá tento film tak oblíbeným jsou bezpochyby skvělé dialogy.Ikdyž jde převážně o smršť vulgarismů,jsou zároveň přirozené a právě pro svojí vulgárnost a bezprostřednost i civilní :).Ke všemu jistě napomáhají i sympatičtí herečtí představitelé.Clerks 2 rozhodně není pro puritány,ale zábava je to skvělá a skutečně kultovní. ()

fruitbueno

Totální masakr, hlášky ještě vyperlovanější, krutější, vtipnější, rozhovory dospělejší, ironičtější, zlejší, nu dostalo se mi, co jsem čekala a ještě i navíc. BRAVÓ! ()

Rousse

Přátelé, tak to je úplně jiné kafé než díl první, který na mne příliš nezapůsobil. Zpočátku to sice chvilku trvalo, než se příběh rozjel a trochu jej brzdily stejné kecy Danta a Randala jako v 1, ale pak se to dostalo do správnejch otáček:-) Opět si nemůžu odpustit: miluju Jaye!!!:-)) ()

webhead

Když Kevin Smith v roce 1994 debutoval s černobílou komedií za pár tisíc dolarů "Clerks", muselo být všem jasné, že se objevil skvělý nový scénárista, režisér ba i herec! Viděl jsem všechny jeho filmy a Clerks 2 je pro mě vyvrcholením jeho komediální tvorby. Spoustu skvělých gagů Randalla a Danteho, neodbytní Jay and Silent Bob a samozřejmě mnoho a mnoho sprostých vtipů a narážek na komixové světy a nepochybně i Hvězdné války. To vše pod pokličkou už tradičního "Smithovského" hereckého obsazení dává dohromady jeden z nejlepších filmů svého žánru. "Snoochie Boochies!" ()

tempus

1* dolů za dvojku před obchodem (, které je potřebná jako Pomeje v Jak se krotí krokodýli) a za opravdu moc (zbytečných) sprosťáren. Tak trochu v tom vidím Coenovic tvorbu, moc krásně se na to dívá. PS: Dabing se nepovedl a to jsem jeho zastánce. ()

Malkovich vykrade Comic-Con

Malkovich vykrade Comic-Con

05.07.2016

John Malkovich už se objevil ve třech comicsových filmech (Red, Red 2, Jonah Hex) a teď se ke kresleným sešitům vrací. Výjimečně se ale neupsal klasické adaptaci, nýbrž komediálnímu heistu jménem… (více)

Jste připraveni na mroží horor?

Jste připraveni na mroží horor?

18.07.2014

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

28.07.2008