Medzi regálmi bájneho obchodu Quick Stop, v ktorom dvaja flákači Randall a Dante zabíjajú deň táraním o sexe, preberaním Hviezdnych vojen, čítaním komiksov a zhúleným meditovaním nad podstatou bytia. Kevin Smith sa vracia na miesto svojho kultového debutu, kde jeho hlavní hrdinovia dospievajú do kristových rokov. Je čas si rozmyslieť, čo ďalej. Voľné pokračovanie úspešného filmu Jay a mlčanlivý Bob vracajú úder... (oficiální text distributora)

adamix

Čo je raritné pri tomto type amerických komédii, je to, že je to neskutočne vtipné. Nájdete tu nespočet vtipných scén a narážok, z ktorých jednoznačne vládne polemika o Jacksonovej slávnej trilógii a ,,medzidruhová erotika" s oslom bez Shreka (teda toho animovaného :)). Frfloš Randall a šťastný smoliar Dante sú top komediálna dvojka, ku ktorým sa bezpochyby môžu pridať Jay a tichý Bob. Okrem toho tu máte pridanú romantickú linku, ktorá funguje, kamarátske povyrazenie na motokári, ktoré znázorňuje, že starci ešte nestratili detské maniere a aby toho nebolo málo, nejakú tú muzikálovú vsuvky a nečakane dojemný záver. CLERKS 2 sú dôkazom toho, že Smithovky sú tie komédie, ktoré stoja za to. Za mňa 90 %. ()

Bratr

Jak já na tohle čekal....Dočkal jsem se. Všechno na svém místě, tak jak jsem si to pamatoval z prvního dílu a přesto je celý film nový a nápaditý. Především replika s "holy fucking bible" se stala mezi mými přáteli ikonickou. ()

sidcom

Mé seznámení s režisérem Kevinem Smithem nebylo úplně jednoduché, jako první film jsem nemoudře zvolil Jay a Mlčenlivý Bob vrací úder (a film ani na dva pokusy nebyl schopný dokoukat), a jako druhý Clerks 2, u kterého jsem se bavil o poznání lépe, ale přislo mi to jako docela průměrná komedie. Pak jsem si dal "druhé kolo" a od prvních Clerks shlédnul všechny mistrovy kousky hezky chronologicky a když došla řada na Jaye a Boba vracející úder a Clerks II napodruhé, byl to doslova úplně jiný zážitek :). Proto neudělejte stejnou chybu jako já a začněte hezky od začátku ()

Jack.Pott odpad!

Kluk říká své holce: „Já vím, že můj kamarád pochyboval o tvém pohlaví, ale nemělas mu ukazovat prsa. On si teď bude myslet, že ho lanaříš do trojky.“ Kamarád se za chvíli vrátí a svěřuje se parťákovi: „Myslím, že mě tvá holka lanaří do trojky.“ / Dva chlapíci jedí hamburger, v němž jsou mouchy a pijí kolu, v níž sou chcanky. Jeden z nich konstatuje: „Chutná to jako chcanky s mouchama.“ Druhý souhlasně zamručí. / Tlustý muž v masce má anální sex s oslem. Scénu sleduje až doposud ctnostný katolík, přitom masturbuje a říká: „Promiň Ježíši.“ Záběr na tlustého muže v masce, který slastně zafuní a řekne: „Och, koláček!“ / Americký Kameňák pro mladší publikum: místo vtipech o policajtech a blondýnách fóry o katolících a klitorisu, místo narážek na Klause a Zemana parodování Transformers a Pána prstenů. ()

Chladek

Kevin Smith opět nezklamal, i když tady poněkud pokulhává. Ale co se dá dělat - je to film, na který lze koukat pořád dokola. ()

jjimmy

musíte vidieť, Kevin Smith bol naozaj vo forme, keď písal a točil tento film... môj obľúbený štýl humoru, a navyše sranda z Pána Prsteňov! :P ()

Lubakus

Královská zábava perfektně navazující na svého staršího bratříčka, posouvající tento kult na olymp zvaný komedie. Kevin Smith stvořil svoje OPUS MAGNUM které překypuje humorem a dialogy první cenové skupiny, nikdy neklesajích pod úroveň stupidity či vlezlosti. Mnohé narážky jako třeba Jays taneček ala Mlčení jehňátek nebo celá pasáž se Žhavou Kelly člověka až sráží do kolen svou nekorekností. Závěru filmu také není co dodat a konstatování, že lépe to skončit nemohlo je na místě. Tihle kluci propstě nikdy nechcou dospět, ač si to během příběhu nikdy nepřiznají. Dokonce i veškeré chování v obou dílech páně Randalla dostane v závěru až epický rozměr aka výpověď jedné generace. Každému možná nesedne, ale pro mě je tohle destrukce veškerého komediálního klišé ve filmovém světě. ()

Ygan

Novější, dražší, plynulejší -> zábavnější, závěrečné kecy tu nepůsobí omšele, ale dojímají a hlavně Rosario Dawson. Moc příjemný film. ()

ali-n

Dokonca som videl 10 sekundové skrátené verzie všetkých dielov Pána Prsteňov. Čo viac si priať .. hlavne nikdy nie zo zadku do pusy (len z jedným S pravdaže :-)) ()

Goodmen

Kevin Smith se vrací s pokračováním svého největšího hitu, který ještě dokázal o něco vylepšit a opepřit. ()

Slam7

Parádička! Proti jedničce je to, podle mě, krok dopředu...víc záživný, víc srandovní, víc "barevný:)"...myslim, že to osloví víc lidí. Rozhodně dávám oba palce nahoru ()

chrustie

Bohužel sem čekal, že kromě těch pár obsažených hlášek se bude jednat o mnohem větší "boom" pro mou bránici a ejhle, celkem nic se nekonalo. Celý film by se dal celkem extrémně zkrátit na šoustání muly, které jako jediné bylo "in". Sorry, ale zbytek pro mě kolem komedie nejel ani rychlíkem. ()

darebacek

První díl mě celkem nadchnul, šlo o tzv. vyhulený humor, tak jsem musel shlédnout i druhý díl. Nudné pasáže, většinou o sexu a mezitím pár dobrých hlášek a scének. Ovšem zápletka na konci, když přiběhne Danteho snoubenka s dortem pro svého milého, který se líbá s jinou a mladý ožralý prodavačak si ho honí nad šou s 150-ti kilovým týpkem, který šuká osla mě fakt dostala, to se nemože stat ani u nás. 65 % ()

Beda

Film, který chrlí životní pravdy v dialozích o polykání oslího semene a jde mu to sakra dobře aneb stylové zakončení "newjerseyské hexalogie" a pro mě osobně pomyslný vrchol Smithovy tvorby. ()

Azrael

Po velmi dobré 1 přichází úžasná 2 kde je stará banda v plné ráži.Řemeslně dobře odvedená práce kamery a střihu ovšem tady převládá na plné čáře Smithuv geniální scénář plný výborných vtipů,geegovských narážek, postřehů a BOŽE ten rozbor pána prstenů a celková scéna SW vs. LOTR je dokonalá.Herci splňují Smithuv standart a tak se není čeho bát k tomu Jay a Silent Bob kteří se stali věřícíma :D.Na konec snad už jen Randalovu citaci ‚‘‘ Je jen jeden návrat a není to krále ale Jediho!‘‘.5*=95% ()

Ados12

Jedna z nejlepších komedií, kterou jsem kdy viděl. Asi ne všem se to tak bude zdát, ale pro mě to tak je. Zaslouží si to 5 hvězd, už jen za scénu, kde se hádají, která triologie je lepší (star wars x pán prstenů). Tomu se musím smát pokaždé, když to slyším. ()

Malkovich vykrade Comic-Con

Malkovich vykrade Comic-Con

05.07.2016

John Malkovich už se objevil ve třech comicsových filmech (Red, Red 2, Jonah Hex) a teď se ke kresleným sešitům vrací. Výjimečně se ale neupsal klasické adaptaci, nýbrž komediálnímu heistu jménem… (více)

Jste připraveni na mroží horor?

Jste připraveni na mroží horor?

18.07.2014

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

28.07.2008