Shutter

• USA Shutter: They Are Around Us (více)
všechny plakáty

Mladý fotograf se svou přítelkyní patrají po příčině tajemných stínů na fotografiích nafocených po tragické události. Zanedlouho zjistí, že není úniku. (oficiální text distributora)

circa5

Pro mě překvapení z Thajska. Film má slušnou atmosféru a lekačky na mě fungovaly. V Asii jsou specialisti na duchařiny a tento film to jenom potvrzuje. A koho bolí za krkem a neví proč, tak atˇ se podívá na tento film, na konci je to vysvětleno) ()

powda

Tak toto bola riadna pecka. Remake som videl skôr, tým pádom ma už niektoré dejové postupy v tomto snímku neprekvapili. Ale to vôbec nevadilo, lebo sa mi dostalo takého filmového zážitku, aký som už dávno pri horore nezažil. ()

AlohaAnty

Na tento horor jsem se začal dívat s pocitem, že to bude průměrný snímek, ale už v uvodním pár minutách, na mě začala působit výborná hororová atmosféra. Lekací scény stály opravdu za to, takových infarktových momentů jsem už dlouho nezažil. Na filmu mě hlavně zaujali fotografie s neznámými duchy, které byli děsivé sami o sobě. Celý film byl doprovázen skvělou hudbou. A vysvětlení celého příběhu bylo fascinující :) ()

abrat

Skvelý horor, ktorý neprekonal ani americký remake. V tomto filme je množstvo nápadov, ktoré sú nové a neokukané. Hlavne koniec s duchom je nečakaný. ()

_Rebeka_

Už dlouho se mi nestalo, že bych se při nějaké scéně lekla, i když jsem tušila, že něco přijde. Palec nahoru za správnost načasování. ()

Pattrick

Super lekačka, super nápad, skvělý konec. Sice se moc krve nedočkáme, ale zajímavé rozuzlení. Nadmíru spokojen, ikdyž místy to dost zaskřípalo, ale i tak, jsem si tu jízdu užil ()

Figuto

Dnes už nic překvapujícího, další crossover Kruhu a Nenávisti ale pár lekaček funguje, duch má dobré líčení, a závěr je uspokojivý. ()

1000eyes

Na to, že se jedná o x-krát provařené téma je to určitě slušný nadprůměr, ve filmu funguje vše jak má, lekačky lekají, příběh nenudí a pokud si jej pustíte správně naladěni v noci, myslím, že se budete i bát ;-) alespoň u mne to tak bylo... Ty čtyři hvězdičky si to myslím zaslouží... ()

millooo

...něco podobného jsem již někde zřejmě viděl...ale...konec nemá chybu a to budované napětí též ne...jeden z nepřekonatelných hororů s nápadem...dnes již známý, ve své době ale porád konec, který rozbíjí... ()

Fixa

Rozvleklá nuda se stále se opakujícími scénami s duchem v podobě špatně namaskované dívky. Něco jako v "kruhu", když lezla z televize, nebo v "nenávisti", když lezla po stropě-co s tím pořád mají?. Než si pustím horor, chtěl bych předem vědět, jestli tam bude něco podobného. Pak bych zbytečně nepromrhával čas jeho sledováním. Ty lekačky někoho vážně vyděsily? Vidí ducha, pořád ho vidí a najednou tam není.........kde je? kam zmizel?......... BAF! Přímo u našeho hrdiny. Omlouvám se, že jsem prozradil hlavní náplň filmu těm, kteří ho neviděli, ale ti chytřejší by na to přišli stejně hned. Co se týče závěrečné pointy, tak ta mě spíš pobavila, než vyděsila. Než jako horor mi to přišlo jako parodie. Škoda jen, že jsem se smál až na konci ()

p.a.n.d.a

Úžasná bomba, ktorá prejavila môj veľký záujem o Thajskú kinematografiu. Jeden z najlepších ázijských hororov vôbec ! ! ! Nebudem tu rozpisovať to už za mňa spravili druhý :-B. Dokonalosť na ktorú len tak nezabudnete. Odporúčam plný počet bez debaty. ()

Monikasson

Tento film bol pre mňa iná káva.Sledoval som ho krátko po polnoci a môžem čestne vyhlásiť,že som mal fakt nahnané.Film stavia na ťažkotonážnej miestami až depresívnej atmosfére pri ktorej som sa miestami aj bál preglgnúť. ()

Gattolino

Vcelku dost dobrý strašidelňák, který se možná zprvu trochu vleče, ale zatímco jiné filmy z mohutného a slibného nástupu někdy vyšumí nebo se zakončí banálně, tento naopak úspěšně graduje v temných vlnách plíživého děsu a nesklouzne nikdy do parodie na svůj žánr. Maximální scény s návštěvou u matky tajuplné Natre nasadí laťku dost vysoko, a udrží chvějivý strach diváka až k závěrečné, snad nejhrůznější scéně v kratičkém odrazu skla pohybujícího se dveřního křídla. Doporučuji nočník k posteli, pokud máte záchod daleko na chodbě. ()

Misuli

Takovou atmosféru žádní Amíci ani nikdo jinej neudělá. Pro mě byla Nenávist ještě krapet strašidelnější než Shutter, ale je to asi něco jako porovnávat chuťově červený a zelený jablka. V jednom kuse mrazí, stejně se bojíte a leknete i když většinou tušíte, že teď něco přijde, že teď někde vykoukne. A klasicky - dobrej makeup :)) ()

lineker

Thajský originál je oproti americké verzi pevnější v kramflecích, baví oproti západnímu bratříčkovi po celou stopaž filmu. Napěti je zkušeně dávkováno a graduje až k momentům, kdy jsem pociťoval opravdovou úzkost. Thajci, Japonci z nějakého nevysvětlitelného důvodu toto prostě umí. Za mně 4 a půl. ()

bloks

Mrazivý pocit ostal ešte niekoľko hodín po vzhliadnutí. Špičkový ázijjský horor s nečakaným originálnym koncom. ()

Rob318

Říkal jsem si že, už žádného bíle natřeného tamana nechci vidět. A ejhle viděl jsem( ji) zase. Příště si nakoupím hnědé spodní prádlo je to praktické a navíc ekonomické. ()