Shutter

• USA Shutter: They Are Around Us (více)
všechny plakáty

Mladý fotograf se svou přítelkyní patrají po příčině tajemných stínů na fotografiích nafocených po tragické události. Zanedlouho zjistí, že není úniku. (oficiální text distributora)

Sadova302b50

Dobré duchařské horory já ráda a Shutter řadím mezi ně. Film má poutavý příběh, vydařenou atmosféru, občas docela slušně vyleká a překvapuje až do samého závěru. Co víc si u duchařiny přát? 82% ()

C.A.T.

Tady se nezáhálí. Pěkně rovnou na věc, žádná rozehrávačka v podobě hodinové nudy. Z naší milé Natre mám husinu ještě teď, když komentuji s odstupem. Několikrát jsem měla pocit,že režiséra přaštim, ale samozřejmě jen v tom nejlepším smyslu slova, protože jsem se vážně vyděsila. Takhle to má vypadat! A americký remake se může jít zahrabat... ()

Wiceman

Začátek je hodně dobrej, ale postupně se to začne kurvit do rádoby dramata. Už od traileru jsem si říkal, že to musí být zaručeně lepší než americkej remake. A ono je, ale jen tak do poloviny filmu. Jakmile se začne vysvětlovat původ ošklivý, krvavý a mrtvý slečny, ta se to celý začne stáčet od klasickýho thajskýho dramatu (jop, mluvím i k tobě trilogie Ringu) a celá strašidelnost velmi rychle vymizí :( Škoda no. Jinak ale celkově film hodnotím na slabší 4 * i přesto, že je strašidelná defacto jen první půlka filmu. A že ta opravdu stojí za to. Hlavně probleskávání blesku na foťáku a celkem předvídatelné, ale i tak strašidelné zjevení ducha. To Vám zanechá jistojistě pár zježenejch chloupků :D ()