Andymu je čtyřicet, pracuje ve skladu prodejny elektrospotřebičů, sbírá komiksové postavičky, a co se týče sexu, je stále panic. Když byl teenager, párkrát to nevyšlo a pak už nějak ztratil chuť to pořád zkoušet. Andy je celkem spokojený, ale jednoho dne se prořekne před kolegy z práce. Jeho spolupracovníci se mu za to zpočátku vysmívají, záhy ale nastupuje do jejich intenzivního školícího kurzu, který ho má přivést k jedinému cíli - ke ztrátě panictví. O některých věcech je ale snazší mluvit než je realizovat, což po sérii bláznivých a vtipných erotických selhání potvrdí i Andy a jeho kolegové. I když seznámení se sympatickou Trish by se možná mohlo proměnit v něco hlubšího. Jenže zkuste své holce přiznat, že jste ještě panic. Těžko se to říká v osmnácti, a co teprve ve čtyřiceti. (TV Nova)

xenopus

Ano, vcelku povedená, no, ale se slovem komedie mám ale problém. Není to tak, že by se člověk řezal smíchy. No ale srandovní to je. Sice některé pasáže jsou trochu usedlejší a konec klišoidní až úchylně nevyvedený, nicméně to předtím je sprosté, není trapné a vcelku originálně zpracované. A Stevem Carellem dobře zahrané. Slabší 4*. ()

LetztesBiest

Tenhle typ filmů zrovna nevyhledávám, ale když už to kámoš pustil, tak jsem si řekl, že to zkusím. Nebylo to úplně špatné, občas jsem se pousmál - ale to je tak vše. Na druhou stranu mě ale celkem zajímalo, jak se bude situace vyvíjet a tak jsem to dokoukal do konce, i když mi stopáž 116 minut přišla trochu přehnaná. Pro mě zkrátka ten typ filmu, který bych si sám nepustil, ale dokážu ho bez větší újmy přežít a sem tam se u něho i pobavit. ()

john.h

Já se bavil královsky a na komedii tohoto typu velmi dlouhá stopáž mi vůbec nevadila. Jack Blackcock rozsekal. ()

sigi2

Po druhom pozretí nielenže nemám chuť hodnotenie znižovať, skôr sa mi to páčilo ešte viac ako na prvýkrát. Napriek svojej hrubosti jemné, napriek svojej vulgárnosti nežné. Apatow je kráľ, spolu so Smithom točia jednoznačne najlepšie komédie posledných rokov. ()

Ogrb

První Apatowka a rovnou taky nejlepší. Má všechno, čím si vysloužily obdiv pozdější Zbouchnutá a spol., akorát je v ní mnohem víc životních pravd, má parádního Carrella, pár dalších kmenovejch xsichtů. A potácí se zde tolik pěknejch bab, že na 40 let panic budu vzpomínat v dobrým asi navždy. 8/10 ()

Erian

Navzdory názvu, který vzbuzoval obavu z nějakého trapného, fekálního a slaboduchého humoru, nebyl film nakonec ta špatný, nesnažil se přesvědčit, že je všecko jednoduché, nesnažil se, aby film vyzněl příliš přeslazeně a mravokárně, byla to místy i docela povedená legrace:) Takovým vkusným způsobem vesměs. ()

sulda007

Bylo to mnohem míň blbý, než jsem čekala :D! SteveCarell je sice neuvěřitelně asexuální, ale ten konec ála Hair mě pobavil :D ()

departed

"Život není jen o sexu. Není to jen šoustání, koule a prciny. Život je láska. Nejsou to jen čůráci, prdele, kozy a špikování řitě. Ani lízání prdele, huba od hoven, hoblování do řiti, pak mezi kozy, lízání pekáče, zahovněný koule..." ()

Bezda22

Nemám rád Carella. Vůbec neumí bejt vtipnej a zábavnej. Snad v žádnym filmu. Proto jen podtrhl stupiditu týhle rádoby komedie, která vůbec neni komediální a vtipná. Škoda že se v týhle kaši octli herci jako Jonah Hill, Seth Rogen, Kat Dennings a Elizabeth Banks. Ale tak aspoň za to, že jsem je tam viděl, dám jednu hvězdu. Jinak je to ultra shit. ()

ForGump

Spíš talových sled víceméně vtipných scének, ze kterých je vidět, že si to herci strašně užívají. Trošku jsem čekal víc, ale zase tak zklamaný nejsem. Carell je skvělý, utáhne celý film naprosto v klidu. Ano celkem zdařilé, byť nikterak ohromující, ale vlastně typický Apatow. 60% ()

pikacu

Tak si myslim, ze vsetci reziseri, ktori tocia komedie s romantickymi prvkami, by mali utekat za Apatowom s prosbou: "Dude, teach me!". Inteligentna komedia s originalnymi gagmi, ktora napriek 2 hodinam nenudila. Kazda postava mala nieco do seba a bola zvladnuta. Najlepsia komedia roku 2005. ()

Fanak

Od té doby, co jsem viděl Vybíjenou jsem se u filmu tak dobře nebavil jako u "panice". Přestože se pohybuje na hraně "peprnějších" komedií, dokáže udržet správnou míru a daří se mu nesklouzávat do nechutností (s výjimkou blicí scény v autě). Příběh i jeho hlavní představitel disponuje až překvapivou lidskostí, dialogy jsou velmi vtipné (někdy až do absurdna), suita "panicových" kamarádů skvěle vymyšlená a zahraná. Fim obstojí jak v komediálním, tak i v romantickém žánru. Kdyby byl tak o 15 minut kratší, snad bych dal i 5*. ()

andrevs

Mne to velmi vtipne nepripadalo, naopak ani 40 rocny panic nedokaze byt taky trapny ako tento film, vynimkou je par dobrych napadov, tie to vsak nezachranili iba ma udrzali pri filme az do konca , bieda ()

Baki

Cekal jsem, ze tento film bude vtipny, to sice byl, ale na urovni pro 15 lete decka, kde je vsechno o sexu. Misty mi tam chybela citovost, inteligence. Steve Carell byl sice super, ale to nevynahradi ten zbytek. ()

Lumpus

Tak obrovskou zábavu a také gagy sem vůbec nečekal. Doporučuju každému kdo se chce zasmát ale nehledá ve filmu žádnou vědu. Filmu odpustíte i předvídatelnou zápletku a některé slabší chvilky,protože se vám vrátí zpátky uplný mazec v čele z výborným hlavním hrdinou:-) ()

Hydr0gen

Andy: "Are we gonna do it?" Trish: "Yes, THANK GOD!" Občas brutálně sprostá, některými místy trapná, ale převážně hodně zábavná a vypointovaná komedie. Přísně objektivně je to tak na 3*, ovšem zážitek v kruhu přátel, pokud možno mužského pohlaví, a s přídavkem alkoholu, filmu zvyšuje potenciál klidně až na 5*. Scéna před koncem je opravdu strašná, ovšem konečné hudební a postelové číslo naštěstí eliminuje nepříjemnou pachuť v ústech lépe než nový orbit, takže hodnocení průměruju a dávám 7/10 a 4*! ()

Judd Apatow se vrací k režii

Judd Apatow se vrací k režii

01.02.2019

Ďalší všemohúci smrteľník

Ďalší všemohúci smrteľník

27.08.2005

Keď sa reportér Bruce v podaní Jima Carreyho na krátky čas vžil do kože Boha, štúdiu Universal Pictures to celosvetovo vynieslo 485 miliónov dolárov. Že je na ceste pokračovanie neprekvapí nikoho, no… (více)