1880. Drsný zákon Dalekého Západu nešetří ani Mexiko. Sara, dcera bohatého bankéře, a Maria, holka z rolnické rodiny, mají jen málo šancí sdílet stejný osud. Až do dne, kdy Tyler Jackson, zástupce bankovní společnosti New York Bank and Trust, zničí jejich rodiny, aby se nezákonně zmocnil mexické půdy a umožnil tak prodloužit americkou železnici. Jsou odhodlané pomstít své otce a ochránit svoji půdu. Obratem ruky se z dvou mladých dam stanou drsné pistolnice, které začnou útočit na pobočky banky Bank and Trust. Quentin je mladý a přísný inspektor, kterého vyslala newyorská policie, aby obě ženy zatknul. Odolá však kouzlu těchto dvou krásek? A jaké zbraně použijí na Tylera Jacksona? On a jeho lidé se pomalu začínají obávat jejich koltů. (oficiální text distributora)

lumiros

Sice velice stupidní, ale jinak i velice krásný (hlavně díky oboum hlavním protagonistkám) western. Celé se to motá okolo stavby železnice na území, kde bydlí chudí venkované a bohatá společnost jejich pozemky skupuje za symbolickou cenu a jediný, kdo s tím něco začně dělat jsou právě ony dvě krasotinky. Jedna je velice vzdělaná, z nóbl rodiny, druhá úplně hloupá z úplně chudé rodiny, ale jejich cesty dá dohromady nešťastná událost a pak už to jede na plné obrátky. Není žádný film pro zamyšlení, ale jako velice relaxační pohoda plná dobré hudby, krásné krajiny a samozřejmě krásných žen. ()

Slider

jednu hviezdičku pre Salmu (aj keď rád by som jej dal všetkých 5:), jednu pre Penélope a jednu za záverečnú prestrelku vo vlaku. Aspoň že dve hlavné postavy odvádzali celý film moju pozornosť od všetkého ostatného takže môže to byť taký priemer :) ()

JohnSmith

Moc jsem se na tenhle film těšil,ale to co jsem viděl mě málem položila.Jediný na co se dá koukat jsou titulní krásky,ale to je tak vše ()

Sany33

Finálny súboj divák vs. film, tak vôbec nie je komplikovaný. Verím, že bude pomerne dosť ľudí, ktorí Sexi Pistols príjmu ako jednoduchú zábavu s peknými babami. Aj keď je možné, že väčšina z nich bude venovať rovnakú pozornosť filmu, ako pukancom a cole. Pre mňa to je slabší odvar z Pištoľníčiek (a to nebol žiadny veľký film) a asi neexistuje dôvod, aby som to niekomu s približne mojím vkusom odporúčal. No, a ak máte chuť na niečo skutočne dobré, originálne a zaujímavé, tak sa ani zbytočne nerozčuľujte a skúste niečo iné. 60% ()

Philoun1

No z tohohle tvůrci nikdy nechtěli udělat vážný western takže 3* je to nejlepší hodnocení jaké můžu dát, je tam spousta absurdit, ale jako oddechovka funguje skvěle a ty dvě holky jsou fakt žhavý. ()

ssfan

Velmi dobrý western s ústřední dvojicí Salma Hayek - Penelope Cruz. Film má sympatický děj a je doprovázen dobrou muzikou. Jeden z nejlepších westernových filmů, co jsem v poslední době viděl. 75% ()

Vercinix

Asi záleží na tom co od filmu očekáváte! Já nečekal nic a proto sem dostah docela dost:)! Divoký západ s nadsázkou, milou parodující ironií a překvapivě (i když jen občas) trefným humorem! No jo...a taky "herecké kvality";) obou hlavních protagonistek hrají svou nadprůměrnou roli! Zkrátka nemůžu si pomoct, ale já se bavil i si pěkně pokoukal:) PS: to DJkoma: Asi bych se rozhodoval tak dlouho, dokud bych opět nemohl jíti rovně bez rukou v kapsách a tudíž bez nebezpečí zrtrapnění! A to by byla jó doba:) ()

Hugo01

Jelikož jsou mi obě hlavní hrdinky sympatické a příběh má zajímavou zápletku, tak hodnotím čtyřmi hvězdami. Nejsem sice fanda westernovek, ale tohle je jedna z těch lepších...75% ()

sedm.1 odpad!

Velmi nerad dávám filmu Odpad,ale zde si to zdůvodním jasně a stručně.Když dám nějakému filmu Odpad,tak proto,že ve mě vyvolal buď pocit hnusu,opovržení,maximální nudnosti,či naprostého neumu autorů a představitelů.Sexy Pistol se ovšem dosud vymklo všemu,tento film totiž ve mě nevyvolal VŮBEC NIC!!!A to se mi snad ještě nestalo.Tak zbytečný čas strávený sledováním tohoto škváru je fakt k naštvání.Pro mě FILMOVÁ ZBYTEČNOST STOLETÍ!!! :( ...a to ani dekolty obou hlavních představitelek ve mě nic nevyvolaly,taková bída to je! ()