1880. Drsný zákon Dalekého Západu nešetří ani Mexiko. Sara, dcera bohatého bankéře, a Maria, holka z rolnické rodiny, mají jen málo šancí sdílet stejný osud. Až do dne, kdy Tyler Jackson, zástupce bankovní společnosti New York Bank and Trust, zničí jejich rodiny, aby se nezákonně zmocnil mexické půdy a umožnil tak prodloužit americkou železnici. Jsou odhodlané pomstít své otce a ochránit svoji půdu. Obratem ruky se z dvou mladých dam stanou drsné pistolnice, které začnou útočit na pobočky banky Bank and Trust. Quentin je mladý a přísný inspektor, kterého vyslala newyorská policie, aby obě ženy zatknul. Odolá však kouzlu těchto dvou krásek? A jaké zbraně použijí na Tylera Jacksona? On a jeho lidé se pomalu začínají obávat jejich koltů. (oficiální text distributora)

Harpy

nič moc, naozaj pekné len na pohľad....a ani to až tak pre mňa nie ako skôr pre mužskú časť publika ()

strangercz

Dvě nádherné herečky v přiléhavých kostýmech vám nedovolí koukat na nic jiného po celou dobu sem se bavil i když je to neskutečná konina ()

Šmoula

Tak tady někdo moc koukal na Zora… Ovšem Zoro se povedl trochu víc, než dvě nádherné dámy v šatičkách, bez kterých by se na to mužská část diváků asi jinak nekoukla, taky by o nic nepřišla. Děj je předvídatelný, hodně ohraný z jiných banditek . Samozřejmě se ani hlavním hrdinkám nic nestalo a to ani škrábnutí, taky aby jo, když to jsou „veliké bojovnice“. Konec jsem se představoval trochu dramatičtější a napínavější, ale po hodině a půl nudy a žádné pořádné akce mě to ani nepřekvapilo. No škoda, mohlo jít o docela zajímavou westernovku s nádherným ženským obsazením. ()

laserr odpad!

1* za Salmu, 1* za Penelope a 1* za to, že sem se díval až dokonce. -1* za prvoplánovost, -1* za trapnost a -1* za to, že sem se na to začal dívat. ()

Meteorista

No někdy jsem si říkal, že bych snesl se vžít do role Stevena Zahna. V podstatě to byl takový kurz líbání.... Stejně by se to mělo jmenovat Sexy Líbaléros. ()

butnot

Když zprůměrujeme krásu Bandidas s kvalitou filmu jako celku, vyjde naprosto čistý průměr :-) Co víc by si muž mohl přát, než tyhle dvě kočičky... ()

Luqi

Pozitíva vs. negatíva: 2 k 88. K pozitívam: jediný, aspoň trošku vtipný moment z tých vštkých pokusov, ktoré vyzneli trápne bolo to spojenie naťahujúceho lana a ladenia banja (a to mi prišlo vtipné asi len preto, lebo často ladím gytaru). A ten druhý bola záverečná prestrelka vo vlaku, kde spomalené pohyby pištolníkov a pištolníčok spojili s nespomalenými pohybmi kamier. To musím uznať, že sa podarilo............ No a tie negatíva: zvyšných 88 minút filmu. ()

Bozvav

Nádherný kočky ( v jejich případě i lituji, že nejsem na holky), hodně srandy, vtipné akce a jakž takž ucházející scénář. Sranda co se nedá brát vážně, ale pobaví ažaž. Za mne 75%. ()

zabro

dve hvezdicky jen proto, ze tam hraji takove sikovne slecny. premyslel sem o trech, ale tolik si tento film nezaslouzi ()

Va55ago

Film utekl jako voda... a kde nic tu nic... Pro me zadne prekvapeni ani zadne zklamani... proste sedej prumer, na kterej se uz v zivote asi nepodivam... 2 a 1/2* ()

Gedes

Jako parodie na western dobrý, nemám ráda tenhle žánr. Chvílemi trochu trapný (hlavne to líbani), ale jinak... mno dobrý... ()

Puol

Nečakal som žiadne veľdielo i keď samotný nápad obsadenia dvoch hispánskych krások nebol zlý. Charakterizoval by som to ako veľmi plytkú zábavu, s doslova prihlúplym scénarom . Z chuti som sa zasmial len pri postelnej scéne. ()

bonifac

tohle byla naprostá ztráta času...chápu že líbací scána uchvátila mužskou část obecenstva,ale jinak opravde nevím jak jsem vydržela do konce ()

PaSup

Vtipem příliš neposkvrěná rádoby komedie, kdy se dvě pěkné (podobně vypadající) holky pokouší rozehrát akční show...když po pár minutách zjistíte, že se jim to nedaří, upoutají vás alespoň jejich tělesné míry a možná až moc přehnané pokusy o šarvátky...Za 60 % nebýt westrernového prostředí a hvězdného obsazení...inu na Tenkrát na západě nemá nic! :) ()

amarth

Bez nápadu, avšak v tom případě si říkám, že dát dohromady tyto dvě snědé krasavice je samo o sobě výborným nápadem a víc zde nepotřebuji. ()

DHDV

No dívalo se na to velmi pěkně, asi díky krásným herečkám. Byla to taková pěkná oddychová podiváná. Sice s předvídatelným scénářem, ale i tak to mělo svižné tempo. Steven Zahn není dle mého názoru dobrý herec, takže ho musí obsadit do rolí kde ani moc nemusí hrát – to je dle mého názoru největší nedostatek filmu. Pokud by ste film srovnávali s podobnými „fantasy filmy“ z divokého západu ta je to určitě nadprůměr. 4 hvězdy za krásné herečky … ()