1880. Drsný zákon Dalekého Západu nešetří ani Mexiko. Sara, dcera bohatého bankéře, a Maria, holka z rolnické rodiny, mají jen málo šancí sdílet stejný osud. Až do dne, kdy Tyler Jackson, zástupce bankovní společnosti New York Bank and Trust, zničí jejich rodiny, aby se nezákonně zmocnil mexické půdy a umožnil tak prodloužit americkou železnici. Jsou odhodlané pomstít své otce a ochránit svoji půdu. Obratem ruky se z dvou mladých dam stanou drsné pistolnice, které začnou útočit na pobočky banky Bank and Trust. Quentin je mladý a přísný inspektor, kterého vyslala newyorská policie, aby obě ženy zatknul. Odolá však kouzlu těchto dvou krásek? A jaké zbraně použijí na Tylera Jacksona? On a jeho lidé se pomalu začínají obávat jejich koltů. (oficiální text distributora)

Mr.Jackass

Přemýšlení nechte rozhodně stranou...Film je založen jen a pouze na vzhledu hlavních protagonistek. Jinak je to absolutní blábol s příběhem, který bych dokázal sepsat během ranní návštěvy toalety... ()

JADIM

Dve ženy sa rozhodli, že budú vykrádať banky a to je asi všetko čo vám tento film dá. Keby hlavné hrdinky nevyzerali tak, ako vyzerali, tak by tento film len málokto dopozeral do konca. 4/10  ()

Firebug

Dal bych levý varle za to, abych mohl hrát roli co měl Steve Zahn. Miluji Penelopé a Selmu asi tak nějak podobně jako Mexico a westerny v něm se odehrávající. Přesto je tenhle film přehlídka promarněných příležitostí a nepříliš dobré režie, což je fakt tragédie!!! Máte-li film stojící na sex appealu Penelope a Selmy a přesto se vám povede natočit něco veskrze průměrného, musíte být fakt břídil. Ale i tak, jde o mé osobní guilty pleasure a scénku s nacvičováním líbání jsem jistojistě neviděl naposledy... ()

Wally

Potenciál tento film určitě měl, nakonec z toho zbylo jen moc hezké pokoukání na dvě krásné roštěnky bez smysluplné myšlenky... Nevadí, i tak to bylo hezké. ()

cab

Samozrejme krasna latinska dvojice protagonistek je hlavnim lakadlem a zachranuje neexistujici scenar. Daleko horsi vec, ktere jsem se bohuzel (bohudik) musel smat, byly ulitle digitalni triky, nakop od konika a jasne viditelne kulisy. Pro me parodie na western ve francouzskych rukavickach u ktere se clovek odreaguje a vcelku bavi. 55% ()

Balu...

..To zas něco bylo pro moje smysly.. Zásadně nedoporučuju čerstvě zamilovaným dvojicím; je zde vážné riziko přemíry slintání u mužské polovičky. Pen je imho hezčí ale Salma má zas větší.. ..delší vlasy =) Představa mít tyto dvě slečny na klíně v poloze, při jaké byl Quentin fotografován v posteli; no v mém případě by ponejspíš kamera měla spoustu práce, aby se do záběru nepřichomýtlo něco.. ..velkého; nemůžu si pomoct =) Aktraktivita filmu se tomuhle rovnala a tak su nadmíru spokojenej. Slaboduchej děj šel čekat; v tom není gro tohohle snímku. ()

Hopper

Aj na Bessona pomerne tristná záležitosť, ktorej najväčším kladom je, že trvá krátko. Dopozerateľné jedine vďaka Salme, neviem čo jej sľúbili za to, že bude vo filme hrať. Penelope ani dobre nevyzerá, ani nevie hrať a rozoberať film nemá absolútne zmysel, keďže ide o zmesku chaosu, stupidít a nepresvedčivého humoru, nehovoriac o neprehľadnej až zmätenej akcii. Dvojku, ak bude, nemusím. ()

DocBrown

Zoufale jednoduchy a tisickrat obehrany pribeh, na komedii navic temer bez vtipu. No hvezdicka za vizuelni pojeti hlavnich hrdinek. ()

Holina

Není to western. Neberte to jako western. Je to rádoby komedie, kde by hlavními ntaháky měly být nohy hlavních představitelek. Nakonec je z toho ale slátanina bez vtipu a s naprosto naivními dialogy, nebo vůbec celým příběhem. Nepovedlo se holky, nepovedlo, ale nápad pěknej... ()

I.AM.NOT

Plně využitý slabý potenciál. Je to sexy, jsou v tom využity ženské zbraně a občas se i střílí. A když teď vzpomínám, tak občas zazněl i vtip. Macho zábava. ()

danielosbourne

Povedenej snímek s dvěma bandídas s uhrančivejma očima. Film mě bavil od začátku do konce. A když se spojí taková krásná stvoření jako jsou tyhle dvě samice a pořádná dávka humoru. Tak není co dodat...snad jen lepší příběh. ()

Haymar

Hodně vyvážená a echt šmrncovní dvojka Pénelope/Salma (za každou po jedné hvězdičce) je na celém filmu opravdu to jediné, kvůli čemu stojí za skouknutí... "zbytek" jsou už jen samá negativa a sociální NEjistoty! ()

ThomasCrown

Penelope Cruz a Salma Hayek v jednom filme, na žánri nezáleží. Ktovie čím to je, ale niektoré filmy môžem pozerať stále dokola:) ()

Bingos

Ona je to vlastně hrozná hovadina, ale díky obsazení ústředního dua jsem to vůbec neřešil. Dost zábavný český překlad názvu. ()