poster

Hrabě Drakula (TV film)

Horor

Československo, 1970, 76 min

 • Lima
  ***

  Ilja Racek je velmi démonický a navíc vidět Drakulu s plnovousem se jen tak nepoštěstí :o) Celkově by nešlo vůbec o špatné zpracování Stokerova románu, kdyby ty kulisy a celé "vzezření" filmu nepůsobilo tak "televizním" dojmem. Celkový dojem z filmu sráží bohužel dost nekvalitní černobílý obraz a pochybuji, že se někdy v budoucnu dočkáme, vzhledem ke velmi špatnému stavu dochovalé kopie, nějaké reprízy.(29.6.2005)

 • paascha
  ****

  Velice, velice dobré(13.3.2007)

 • eraserhead666
  ***

  Československé televizní zpracování upírské klasiky. Ilja Racek je až přemrštěně televizní, ale místy vytváří hustou atmosféru. Ostatně stejně jako hudba a nejednou i kamera.(2.11.2016)

 • Sifaka
  *****

  Já se na to díval v noci tajně se sestrou, kdy jsme seděli vedle sebe, drželi se za ruce a hrozně báli! Ve své době to bylo dost působivé a tajemné. Atmosféru umocňoval čb obraz, ještě teď mě trošku "mrazí", když si na ten snímek vzpomenu! Výborný Racek !!!(8.4.2009)

 • LiVentura
  ****

  Racek vs.Schánilec, úžasně temná podívaná pod taktovkou skvělé "horroristky" Procházkové.(14.8.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace