Návštěvníci 2: V chodbách času

• Česko Návštěvníci 2 (více)

V předvečer svatby Godefroye a krásné Frenegondy přeruší její otec přípravy strašnou zprávou. Někdo odcizil rodinné klenoty a posvátnou relikvii Svatého Rolanda, kterou rodina přísně střežila. Relikvie po celé generace zajišťovala v rodině plodnost žen. Kam se mohly cenné klenoty ztratit? Zůstaly u Jacquille a Ginette, avšak o pár století jinde. Brány času se tedy úplně nezavřely a navíc se do minulosti nevrátil se svým pánem sluha Jacquille, ale jeho potomek. Pro statečného Godefroye tak zůstává jediné řešení - aby se mohl oženit s krásnou Frenegondou a zajistit pokračování svého rodu, musí se vrátit do přítomnosti, najít klenoty a sluhu Jacquille. (Česká televize)

someone

Pro mě úplná špička a nejlepší díl série! Jednička vynikající, dvojka naprosto unikátní!! Viděl jsem již asi stokrát a stále mě uvádí v záchvaty smíchu! ALE POZOR!!!! Tato recenze se týká POUZE původního dabingu z Čétéčka, jakýkoliv jiný dabing je hrůzostrašný a překladatele bych posadil pod nástroje útrpné!! (viz např. citace v příspěvku od Malarkeyho pochází ze zprzněného překladu...) - co se tedy překladu týče, tak plně souhlasím např. s BAXTem ()

norionn

Už ne tak dobré jako jednička, ale i tak se dá na to v pohodě koukat a některé hlášky stojí za to. Třeba slovo "parchantě" jsem díky tomuto filmu zařadil do svého slovníku. ()

andy313

první díl je určitě lepší...i tady jsem se zasmála, ale už to není ono. Jak už tady bylo řečeno druhé díly by se točit neměly. ()

BenNat

Relativně důstojné pokračování, které se sice s jedničkou poprat o celkové prvenství nemůže, zdatně ji ale sekunduje. Chodby času jsou holt nevyzpytatelné. Speciální dík pak patří krabičce s trubadúry a řízení povozu. A nechybí ani četnictvo, ona stálice francouzského humoru. ()

Marek.Skalka odpad!

Zdeňka Trošku jsem nikde v titulcích neviděl. A to je jediná záhada celého filmu. Jinak je to opravdu 'Odpad!', to mohu říci s jistotou. ()

VoHe

"Přiznejte víru v belzebuba a smířeni s bohem zemřete". Kopíruji od inkvizitora a vzkazuji odpadovým hodnotitelům. ()

bratr_jezek

Všechny nešvary dvojky se zde bohužel ukazují v plné míře, opakováním některých motivů to film z průměru nevyhrabe. Vše tedy drží pospolu jen Reno s Clavierem (který jako jediný hraje lépe než v jedničce), otveřený konec dává tušit další taškařice (bohužel pak nenásledovala trojka, ale trapný remake jedničky) ()

phoenix9

Troška slabšie ako jednotka , ale Ch. Clavier a hlavne jeho rola Jacquouille-a vám stále servíruje zábavu a jeho ksichty pobavia na celéj čiare. Dlho bola táto dvojka moja oblubená , ale po vzhliadnutí oboch častí naraz musím uznať , že dvojka si zasluží u mna ´´len´´ silné 4 hviezdičky , kým jednotka bola za 5. 77 % ()

Prokop23

Dvojka návštěvníků, jako většinou každé pokračování původní parády, za svým předchůdcem dost pokulhává. Humor je stejně luxusní, děj obdobný. A tak by se vlastně dalo říci, že jde jen o prodloužení úspěšné taškařice těžící z výborného srovnání dvou naprosto odlišných mentalit. Říct se to však nedá. Totiž na oné mentalitě tvůrci přitvrdili a přidali více stereotypů – spíše ke škodě. A dvě hlavní postavy? Ty jsou poněkud hloupější, než byli. Proč? Dávám tři ***. ()

Syselmaster

Je to v podstatě přeřvávaná mezi postavami doplněná starodávným slangem, ale mě to úplně stačí. Dost záleží na dabingu. První dabing má kvalitnější hlasy, ale text je tragicky nudný. Druhý dabing má perfektní text (Jest to bastardka levoboček, musí jíti v klášter!" "Pane, Žakuj odmítá dbáti vašich pokynů, dal se v útěk. Dovolte mi lapiti jej a namastiti jeho posed!") ale herci se chvílemi vzájemně překřikují a někdy jim ani nejde rozumět. ()

Oxytocin odpad!

První díl svým humorem a "originalitou" je výtečný. Dvojka je naproti tomu ubohá, nudná a dlouhá. Pokud by se dalo hovořit o slabém odvaru, tak by se zároveň dalo doufat v pozůstatky něčeho lepšího... to se však nepotvrdilo a doufání je zcela zbytečné... ()

kratajirka

Stále film plný nadupaného humoru. Kdo by byl řekl, že se člověk bude smát stříkající hasičské hadici. :D Fantazie. Jedeme dál ... ()

megacik

Slabší odvar oproti jednotke, ale stále veľmi vtipné. Ten dabing, ehm....to všetko kazí, ale občas sa aj tie dabované vtipy podarili a dá sa na tom celkom fajn zabaviť. ()

Rangifer

Návrat do budoucnosti v hlavní roli středověkého hraběte a jeho zbrojnoše. Stejná prča jako v předchozím filmu. Pořád se tu řve, nadává a kleje se tak, jak se asi klelo ve středověku TY MEGERO! ()

majorzeman13

Nic proti ničemu neurazí ani nenadchne. Snímek je v poho. Sice slabší než jednička,ale pořád fajné !? Zato další díly jsou podprůměrné...slabé ! ()