Jeden den v životě mladého taxikáře, jeden den plný komediálních situací, ale i zásadních změn v jeho životě. Pražský taxikář Jarda (Jan Dolanský) chce oslavit své narozeniny, všechno má pěkně naplánované a pod kontrolou, tak jako zatím vše ve svém pracovním i soukromém životě. S každým vyjde, všechno zařídí, všichni jsou s ním spokojení. Jarda se prostě „vyzná“. Má skvělou manželku, krásný byt, pohodovou práci, novou milenku a spoustu dobrých známostí, jenže do jeho nového taxíku nastoupí muž (Viktor Preiss), jemuž osud toho dne také nadělil řadu nečekaných a komplikovaných situací a zásadních rozhodnutí. A tak se pro oba v nečekaném společenství a v celodenním putování proměňuje řada vztahů i hodnot. (Česká televize)

Darriel

Omylem jsem zaptnul v TV a zůstal jsem až do konce, i když na druhým kanále bylo EURO, takže si myslím, že to má svoje kvality :) ()

jerzy1976

Smál jsem se a to od komedie očekávám. A skoro každý má nějakou tu tetičku...a "den blbec":-) Dolanský a Preiss si pěkně sekundují. ()

ahojky

Nechápu, proč to všichni kritizujou. Určitě to je proto, že to je komedie, tady totiž žádná komedie není dobře hodnocená, tady se hodnotí dobře jen ty největší sračky, kterýmy sou horory, trillery a dokumenty. Ale tohle je fakt skvělej film a Dolanský je opět boží a skvěle ho doplňuje Preiss. Jen mě tam vadí ta Kostková, která e úplně všude a ještě k tomu hnusná jak prdel a pak ta Bendová, která se jen předvádí, ale jinak to je super. A tolik kritizovaná tetička je boží taky, nevím, co pořád máte. Tady si všichni na komediích léčí komklexi snad, jinak to vyskvětlit nejde. Všichni to maj rádi, všude to kladně hodnotí, jen tady se hodnotí kladně jen ty 3 sračky a všechno ostatní se kritizuje!!!!!!!!!!!!!! :-/ Děte se už vysrat s tímhle ()

andy60

Nejlepší dojem ve mně film nezanechal. Taková projížďka Prahou bez chuti a bez zápachu. Párkrát projedeme jednosměrkou, občas někde zastavíme, ať už pro kytici či na Vyšehradě, stále je to mdlé a rádoby vtipné scény se míjejí účinkem. Korunu všemu nasazuje šílená tetička (paní Hlaváčové mně bylo upřímně líto). ()

Lord_Peltier odpad!

Každý má samozřejmě právo na svůj názor, nicméně pokud někdo o tomto filmu napíše, že obsahuje inteligetní humor a je to příjemné překvapení, tak prostě zákonitě musí být blb. Pokud se tam někde nějaký humor objeví, tak už pět minut dopředu o něm víte a pak je vám stydno, že něco takového spatřilo světlo světa...Takže vše nejlepší těm, co to dokoukali a následující večer se nepomočili z kladných komentářů slabších diváků. ()

Jirkacek

Posmutnělou českou komedii Všechno nejlepší! uzřelo moje oko na nějakém televizním programu před několika lety, nicméně viděl tak posledních 25 minut, nikoliv od začátku. Uběhlo několik dalších let a já si na tuto komedii zase vzpomněl, takže jsem se rozhodl na ni podívat. Nepamatoval jsem si z průběhu děje takřka nic, takže můj zážitek nebyl nijak ovlivněn. Při pohledu na skvělé herecké obsazení jsem se těšil na pěknou podívanou, protože co jméno, to buď herecká legenda nebo slušný herec z nastupující generace. Hlavními hrdiny filmu, který se odehrál během jediného dne, byla hned dvojice herců, kteří zabrali na televizní obrazovce největší porci z 96 minut. Prvním z nic byl pražský taxikář Jarda (Jan Dolanský), slavící v tento den své narozeniny, které si chtěl opravdu pořádně užít. Všechno měl pěkně naplánované a pod kontrolou, s každým dokázal vyjít, všechno zařídit, všichni s ním byli spokojení. Jarda se prostě vyznal, měl skvělou manželku Sylvu (Vendula Křížová), krásný byt, pohodovou práci, novou milenku Lenku (Isabela Kapiasová) a spoustu dobrých známostí. Jenže právě v den narozenin mu jeho šéf a majitel taxíkářské firmy (Pavel Zedníček) svěřil úplně nové auto, ačkoli měl Jarda kdysi průšvih a sexuálně harašil s jeho půvabnou sekretářkou Evičkou (Tereza Kostková). S nadšení tedy Jarda vyrazil do ulic hlavního města a i když zapomněl někde svoje doklady, naložil cestou zákazníka, z něhož se vyklubal podnikatel v oblasti realit (Tomáš Matonoha). Ten spěchal k soudu a tak Jardovi nabídl tisícovku za to, že ho tam doveze včas. Taxikář svůj úkol splnil a na oplátku si jej makléř objednal na osmou hodinu večerní. Jarda spokojeně vyrazil za dalšími kšefty, když kvůli cigaretě narazil lehce do zaparkovaného auta. Aby se vyhnul policii, když neměl u sebe doklady, pokusil se s mužem jménem Požár (Viktor Preiss) u auta uzavřít dohodu. Nakonec mu slíbil opravu auta a jízdy kam potřebuje. Nejprve jej zavezl k právníkovi (Jaromír Dulava), který jej zastupoval ve věci získání bytu, kde se narodil, v centru Prahy. Po tomto jednání právník odjel k soudu a Požár chtěl na druhý konec města do obchodního centra pro nákup. Jarda byl po celou dobu zaměstnán telefonáty své manželky a milenky a také od svého šéfa, protože do taxislužby měla přijít kontrola. Proto nemohl šéf odjet ke své tetičce (Jana Hlaváčová), která byla poněkud senilní a tak tam poslal Jardu. On tam tedy jel, aby odchytil pavouka a pak pokračoval v jízdě s panem Požárem. Ten nesehnal oblíbenou značku svého jogurtu, proto pokračují v jízdě do jiného obchodního centra. Požár totiž chtěl taxikáře náležitě potrestat a tak si spolu vyjeli na vyhlídkové místo na Prahu, kde na procházce strávili další čas. Pak musel Jarda opět k tetičce, aby jí tentokráte chytil fiktivního hada, což ve skutečnosti byl nějaký kabel, na němž se taxíkář náležitě vyřádil. Pak se Jarda s Požárem konečně po výměně názorů dohodli, že pasažér vystoupí a dojede domů metrem, jenže vzápětí zavolala Požárovi sestra Libuše (Jana Štěpánková), že má potíže s Karlem a že s ním musí k lékaři. Jenže Karel byl pes, což Jardu opět vytočilo hned poté, co k sestře přijeli a museli jet do veterinární ordinace. Když byl pes v bezpečí, dověděl se od Libuše spoustu zajímavých informací z jeho mládí a pak se zastavil doma za ženou s kytkou, aby se s ní udobřil. Mezitím co jezdil s Požárem po městě, totiž poslala přes poslíčka jeho milenka Lenka k nim domů Jardovi ztracené doklady i se vzkazem, díky němuž usvědčila Sylva manžel z nevěry. Když přišel Jarda domů, našel manželku a milenku v posteli se svým nejlepším kamarádem Tomem (Pavel Šimčík) a byl z toho pěkně rozhozený. Netušil, že to bylo jen nachystané divadlo a tak se naštval a jel se svým kunčaftem zase dál. Vzápětí Požárovi volal jeho právník, že jeho byt prohrál u soudu a měl se nastěhovat do jiného, tak se na něj jeli podívat. Jenže byt byl na okraji Prahy v polo vybydleném domě, plným cikánů, kteří jim málem ukradli i auto. Prchali tak pryč a zanedlouho naložili realitního podnikatele, který na ně už čekal plný nadšení, že v tento den u soudu vyhrál byt. Jak se ukázalo, oním podvedeným byl právě Požár, jehož vypekl povedený vlastní právník. Díky Jardovým známostem však nebylo vše ztraceno a když se oba po celodenním společném ježdění rozešli každý do svého domova, Jarda se usmířil se Sylvou a Požár mu zařídil u šéfa odpuštění a také zavolal svému právníkovi a objednal si od něj na druhý den ráno odvoz. A byl konec. Byl jsem mírně zklamán, že nedošlo na další události a nedozvěděl jsem se tak, jak to dopadlo s bytem, jestli se dala dohromady přihlouplá milenka Lenka s malířem Tomem a jak pokračovalo Jardovo manželství, který si vzal zřejmě ze všech událostí toho dne náležité poučení. Další věc, jenž mi neseděla byly písně Tomáše Poláka, které byly vybaveny poněkud nepochopitelně anglickými texty Alice Nellis. Naopak jsem si pochvaloval herecké výkony Viktora Preisse, jenž byl pro mne vždy výborný herec a také mladého Jana Dolanského. Co se týče děje, chybělo mi více humoru a více akcí, ale jinak to bylo docela dobré a v průběhu jsem se rozhodoval mezi třemi až čtyřmi cípatými, což jaksi nesedělo s poměrně nízkým hodnocením zde na ČSFD, ale nebylo to poprvé, co jsem nesdílel většinový názor diváků. Suma sumárum, česká posmutnělá komedie Všechno nejlepší! ode mne získala tři nejlepší hvězdy ***. () (méně) (více)