Jeden den v životě mladého taxikáře, jeden den plný komediálních situací, ale i zásadních změn v jeho životě. Pražský taxikář Jarda (Jan Dolanský) chce oslavit své narozeniny, všechno má pěkně naplánované a pod kontrolou, tak jako zatím vše ve svém pracovním i soukromém životě. S každým vyjde, všechno zařídí, všichni jsou s ním spokojení. Jarda se prostě „vyzná“. Má skvělou manželku, krásný byt, pohodovou práci, novou milenku a spoustu dobrých známostí, jenže do jeho nového taxíku nastoupí muž (Viktor Preiss), jemuž osud toho dne také nadělil řadu nečekaných a komplikovaných situací a zásadních rozhodnutí. A tak se pro oba v nečekaném společenství a v celodenním putování proměňuje řada vztahů i hodnot. (Česká televize)

Zagros

Taková odlehčená a nevýrazná komediální rychlovka o jednom dni pražského taxikáře. Je to spíše TV film, jako takový by si ode mě vysloužil tři hvězdy. Když se prezentuje a srovnává s „opravdovými“ filmy, je to jen za hvězdy dvě. Ona to totiž není ani kdoví jaká zábava. Opravdu vtipných momentů moc není a nahoru to táhne především Viktor Preiss. Jan Dolanský to taky zvládá, ale jeho postava vyčůraného floutka mě spíš štvala. ()

joshula

Průměrný film, kde zabaví pár dobrých scén. Potěšil mě scénář a celý námět. Myslím, že u nás je tohle nezvyklé téma, které, ale potřebuje víc zkušeností. Každopadně bych tento film zařadil mezi dívatelné! ()

Paity

Snaha o komedii ze zadního sedadla automobilu, ale vlastně i předního, se nepovedla. Místo 96 minut by snímku v pohodě stačilo 45 minut a bylo by to tak na tři hvězdy. ()

dozana

Na pár docela slučných scén u kterých jsem se bavila, nestojí tento film za nic a nezachrání to ani Viktor Preiss. ()

KatRi

Když jsem tento snímek viděla v kině, měla jsem pocit, že to má nápad, na to, že se to skoro celé odehrávalo v taxíku, do nějž kamera hleděla přes přední sklo, to docela běželo (snad za to mohly rozměry plátna, že to na mě působilo) a sem tam se zdařil inějaký vtip, navíc mě docela bavil Jan Dolanský. Jenže při druhém zhlédnutí - v televizi - jsem si uvědomila, že kromě těch scén v taxíku, které záhy taky přestanou bavit, tam není nic, žádné dialogy, žádní herci (kromě Preisse), žádný nápad... ()

bidja

Tak to se nepovedlo, pan Preiss se hodně spletl, když do toho šel. Dovětek: Až teď jsem si všimnul, že režii dělal pan Kotík podepsaný pod Pánskou jízdou. Tak to už se nedivím. ()

Greg25

65% Dobrý náměť, který ale bohužel nebyl dotáhnutý do konce. Škoda, herecké výkony jsou na té nejvyšší stupnici českého herectví. ()

Andresito

Všechno nejlepší, aneb to nejlepší od Kotíka. A to rozhodně není co říct. Po Pánské jízdě je to každopádně posun vpřed několika mílovými kroky, a to hlavně kvůli Preissovi a Dolanskému, z jejichž úst nezní otravné dialogy až tak otravně, a pokud nečekáte nějaké veledílo (a kdo by ho taky čekal), nějak výrazně zklamáni nebudete. I když mi pořád nějak nedochází, jak je možné, že se něco takového dostane do kina. Jako televizní film by Všechno nejlepší určitě nikoho neurazilo. 35% ()

Kratoc

Kotík má štěstí, že předtím natočil takový paskvil jako byla Pánská jízda. Když jste totiž na úplném dně a cácháte si nohy ve stoce, tak už můžete zamířit jenom nahoru. Což se u Všechno nejlepší! povedlo a film dosáhl spodních pater sklepení a alespoň už nestojí po kolena v žumpě. Škoda tak idiotského scénáře (kdo ho napsal, aha Kotík, tak to vysvětluje vše), protože Preiss i Dolanský mají herecky navíc. ()

Johny303

Já vlastně ani nevím, co na tomto filmu vyzdvihnout, abych odůvodnil své nadprůměrné hodnocení. Nejedná se o nic světoborného a jsem si toho vědom, po většinu času je to prostě jednoduchý dialog mladého záletnického taxikáře s moralisticky založeným pasažérem ve kterém ani toho vtipu není tolik, kolik by se asi mělo od komedie očekávat, jenže ať už je důvod jakýkoliv, mně se to prostě líbí. A to už jsem to viděl několikrát. ()

Vesecký

Milé překvapení od pro mne zcela neznámých tvůrců. Skloubení zkušených mistrů svého řemesla (Preiss, Zedníček, Hlaváčová, Štěpánková) s mladými (Dolanský, Křížová) se ukázalo jako cesta k natočení velmi zdařilé komedie o jednom mladém lehkovážném taxikáři, který je nucen po celý den jezdit s panem Požárem, aby pochopil, že život není peříčko a že se může i při tom "machrování" pěkně spálit. Výborná Hlaváčová v roli Alzheimerem postižené tetičky... skoro by se dalo říci, že si s předstihem zahrála to, co ji tak tragicky postihlo v životě. Na plný počet hvězdiček to ovšem nemělo, ale docela věrně to ukázalo třeba i to, jaká svinstva se v dnešní době dějí. Tleskám. ()

kowalski

Takovej českej rádoby vtipnej Collateral. A Honzík Dolanský ukázal jak "přehrával" svojí roli a Viktor Preiss ukazál, že to je jeden z nejlepších českých herců, který by si zasloužil lepší filmy. ()

rgrohol

I za málo peněz se dá udělat hodně muziky. Dva vynikající herci na malém prostoru dokážou rozehrát opravdu veliký koncert, který diváka baví. ()

salamandrr

Prostě super film.Nechápu hodnocení ostatních.Jasně,že už po dvaceti minutách chcete,aby Viktor Preiss vypadnul z taxíku neb vás nebetyčně sere,ale pokud to překousnete nejdete skvělej humor.Po velmi dlouhé době jsem viděl nějakou premiéru(vyjma filmu Spláchnutej),která mě velmi zaujala....tenhle snímek asi není pro každého,ale rozhodně ho zkuste... ()