Jeden den v životě mladého taxikáře, jeden den plný komediálních situací, ale i zásadních změn v jeho životě. Pražský taxikář Jarda (Jan Dolanský) chce oslavit své narozeniny, všechno má pěkně naplánované a pod kontrolou, tak jako zatím vše ve svém pracovním i soukromém životě. S každým vyjde, všechno zařídí, všichni jsou s ním spokojení. Jarda se prostě „vyzná“. Má skvělou manželku, krásný byt, pohodovou práci, novou milenku a spoustu dobrých známostí, jenže do jeho nového taxíku nastoupí muž (Viktor Preiss), jemuž osud toho dne také nadělil řadu nečekaných a komplikovaných situací a zásadních rozhodnutí. A tak se pro oba v nečekaném společenství a v celodenním putování proměňuje řada vztahů i hodnot. (Česká televize)

Vivian

Líbilo, dobrá oddechovka. Herecky to sice táhne téměř výhradně Preiss (proč tam probůh musela být např. neherečka Gondíková?), ale celkově je to milé a koukatelné dílko, které se celkem svižným tempem ubírá k přívětivému konci. Já bych řekla, že tenhle film patří k tomu lepšímu, co v české kinematografii za poslední léta vzniklo, a zároveň je to jeden z mála filmů, o kterých můžu říct, že se mi líbily. Jinak mě většina současné české filmové tvorby spíš uráží. ()

Lish84

V paměti jsem měl ještě zdrcující recenze (zejména ty internetové) a tak jsem čekal jen "všechno nejhorší". Režisér Martin Kotík v nich byl označován vesměs za diletanta a jeho film za trapný. Proto jsem byl zprvu mile překvapen, že Kotík dokáže pěkně vystihnout atmosféru rušného města, dobře vybrat a zrežírovat herce a natočit moderně působící film. Na scénáři je také znát pečlivá příprava a je vidět, že každá scéna i věta byla předem dobře promyšlená a u každé by dovedli scénáristé přesně vysvětlit, proč ji do příběhu zařadili. Kotík tedy určitě točit umí a film Všechno nejlepší jistě trapný není. Ovšem je bohužel velmi nudný. Nuda se pomalu ale jistě vkrádá od prvních minut až v závěru přeroste v nudu obrovskou... ()

worm14

Ne úplně špatná komedie. Dalo se na to koukat, ikdyž zase nic světoborného. Dolanský a Preiss hrají v rámci možností průměrně. Autoři flmu se nám jakoby snaží servírovat proměnu frajírka - taxikáře pomocí jednoduchých situací. Viz. dvě scény s jednosměrkou. To ale zas tak moc nefunguje a vlastně většinu filmu sledujeme bulení Dolanského a Preisse jak dokonale ovládá situaci a jakoby "moralizuje." Obrázek at si udělá každý sám. ()

DooFooS

Herecký koncert panů Preisse a Dolanského ve filmu, který sice nějaké mouchy má, ale jako celek působí vyrovnaně a pohodově. Hvězdička navíc to zdejší nízké hodnocení nevytrhne, ale mě to opravdu bavilo. ()

LoudlyMonk

Po dlouhé době jsem byl zase po shlednutí českého filmu ze současnosti alespoň trochu spokojen. Film měl děj, snahu o ponaučení a místama poměrně vtipné situace. Nebýt některých hloupých scén ( na mysli mám především ty s tetičkou, při kterých se asi za břicho popadat nikdo nebude ), mohl to být nečekaně dobrý film. ()

MASH_4077

Vynikající věc. Stačí si pustit jenom zvuk, protože se to celý převážně odehrává v autě a ty scény mimo auto nejsou vtipný. ()

Alden_Larson

Měl jsem dnes narozeniny, tak jsem si řekl, že si pustím film s vhodným tématem. A trochu toho rozhodnutí lituji. Není to hrozný film, ale je strašně nazajímavý. Podle mě to je nejlepší film Martina Kotíka, ale v porovnání s jeho ostatními výtvory by většina filmů vypadala dobře. Děj není originální, ale líbila se mi dynamika dvou hlavních postav, v několika momentech jsem se dokonce neironicky zasmál. Film má několik vedlejších dějů a žádný z nich nebyl zajímavý nebo jinak přínosný. Prezentace byla fajn, tento film není zdaleka tak barevně křiklavý jako Kotíkovy ostatní filmy, ale bylo tam několik nesmyslně sestříhaných scén. Herecké výkony byly fajn, žádný ale nebyl ničím výrazný. Hudba byla docela klišé a skoro jsem jí nevnímal. 4/10 ()

Warden75

Natáhnutá bakalářská historka?Jistě.Slabší vedlejší postavy?Ano.Nic to ale nemění na tom,že jsem se dobře bavil.Výborní Preiss a Dolanský. ()

da-a

Ten den měl Jarda narozeniny a ten den potřeboval důchodce Jindřich svézt. Ten den obživla noční můra všech taxikářů. Až Viktor Preiss s Janem Dolanským skončí, ještě se uvidí, kdo vlastně bude komu za co platit! Martin Kotík nemá u spousty diváků zrovna nejlepší pověst - jeho debut Pánská jízda je smýkán pomluvami a Vy nám taky, šéfe, provází pověst hanebné celovečerní reklamy. Jeho druhý počin s příhodným názvem Všechno nejlepší!, jsem tak bral jako testovací prostředek pro průzkum terénu. A ano, pověsti nelhaly. Film je plný problémů, od slabounkého scénáře až po nejapnou režii, na kterou to dotáhne každá dobrá televizní produkce ať už veřejnoprávních, nebo komerčních stanic. Pro snímek, profilující se jako celovečerní, je to docela ostuda a taky znak, kam se ubírá směr naší komediální tvorby. Tahle tvůrčí impotence se podepisuje na všem (a toho všeho stejně tolik není), a - což je nejhorší - i na Dolanským s Preissem, jediných potenciálních záchranných brzdách, kteří podávají zplihlé výkony hluboko pod hranicemi svých možností a dokonávají tím dílo zkázy. Film má minimum smysluplných dialogů, zajímavých záběrů, chemie i atmosféry. Jeho postavy jsou nesympatické a rádoby oživující zvraty (jako ten o Jindřichově manželce) zavání na hony dopředu a jsou tímto celé k ničemu. Naštěstí se situace v posledních deseti minutách trochu zvedá a na tvůrcích je alespoň vidět, že věděli, kam chtějí s příběhem dojít, čímž dodali snímku alespoň mírnou dávku smysluplnosti. To nic nemění na tom, že se Kotík zatím profiluje jako český Shawn Levy (Noc v muzeu, Růžový panter), který taktéž potenciálně zajímavé náměty ubíjí svou těžkopádnou neinspirativností. Ale třeba to chce jen čas - třeba se talent pracně vysoustruží a Kotíkova režijní schopnost nakonec propukne naplno. A když ne, tak ten samý čas alespoň zhojí jizvy na mém zraku po filmu zanechané. Ale když to musí být, tak všechno nejlepší. ()

blekekeke

že to ani Dolanský nezachránil, to už je někde opravdu chyba. No, byla chyba, byla, totiž v celém ději, v celém tom nic neříkajícím, pomalu ubíhajícím, v celku i ubíjejícím, vlastně docela i nudném ději. I přes to se to dalo dokoukat do konce 45% je tak akorát. ()

jopal

Nastastie som necitel recenzie pred pozretim. Bol by som prisiel o 96 minut slusnej zabavy a odreagovania. Zabavna blondina, perfektny Dolansky, dobry Preiss, no ja som sa pobavil, ako v poslednej dobe na ziadnej americkej komedii. 3,5*. ()

Veeria

Vcelku příjemný film, dle mého názoru byli herci vybráni velice dobře a správně podtrhli charakter svých postav. ()

Nerajohn

Docela slabota. Opakující se záběry pražské dopravy, poněkolikáté hrající vtíravá písnička. Měl jsem pocit, že sleduju impotentní Collateral. ()

VeraF

Herecké výkony obou hlavních představitelů se mi líbily, nejvíce takový ten výchovný přerod hrdiny Jana Dolanského, který z původní běžné uspěchanosti mladého člověka přejde smířeně do zcela odlišného vnímání času a na původní plány vlivem bombardování požadavky hrdiny Viktora Preisse postupně rezignuje, čímž sice nestihne nic z toho, co chtěl, ale je jaksi nedobrovolně obohacen a násilím zmoudřen :) ()

zigy

Doláč jede! a to doslova. Ani výtečný Preiss zde nestíhá sekundovat. Honzovi prostě nejvíc svědčí role prosťáčků, a přitom frajerů (viz např. Fry z Futuramy). Škoda že scénář někdy trochu skřípe....to ale neplatí u výtečné hry kočky s myší, kterou předvádí daňový kontrolor Vondráček s firemním bossem Zedníčkem. Naopak nepříjemně a nevtipně působila Hlaváčová, škoda jejího potenciálu. A na závěr přišlo docela překvapivé a zajímavé rozuzlení. "Požár!" ()