Teenagerův notebook infikoval virus, který ho postavil před nelehkou volbu: vykonat rozkazy, které mu chodí v SMS, nebo riskovat odhalení jeho intimních tajemství. (Netflix)

Stružák

Stejně jako většina dílů BM je i tenhle skvěle zahranej a má výbornou hudbu. Problém Shut Up and Dance ale shledávám v samotným příběhu, kterej mi přišel tak nějak málo uvěřitelnej a chování všech zúčastněných tak nějak nereálný, nelogický. ()

Prochy38

Hoooodně kvalitní díl. Na rozdíl od ostatních dílů je tento až příliš aktuální a reálný. Dnes se hackují už i instituce, takže někoho kyberšikanou vydírat opravdu není nic nového, bohužel. Velmi milé obličeje, oba fakt žeru. A fakt, fakt silné a aktuální téma. ()

Yardie

Tak to byla jízda. Od začátku do konce napětí, tempo, pochybnosti, otázky a vše zakončeno překvapivým vyvrcholením. Opět zde není nějaké silné poselství nastavené zrcadlo, za mě jen mírná věc k zamyšlení, resp. uvědomění, ale zpracování a vyvrcholení skvělé. Howgh! ()

Blueeyes

Technologicky nejblíže dnešku. Mám ale malé výhrady ke scénáři, zdál se mi to ve finále docela nepoměr v těch úkolech vůči míře provinění. Vážně by se sebou nechali ti hlavní hrdinové vláčet až tolik? To se mi nechce věřit. Navíc jsem věděla, na co že se Kenny na svém notebooku s takovým potěšením dívá už od scény se zapomenutou hračkou v restauraci. Až mě docela mrzí, že tohle pokaždé záhy prohlédnu předem, asi už mám příliš nakoukáno :-). Jinak velký palec nahoru pro Alexe Lawthera, ten kluk je f***ing genius :-). Nooo, a možná by mě tento díl vyděsil, kdybych měla taky nějaké to kompromitující tajemství. Ale nemám. Zato mám ale už od nepaměti přelepenou kameru beruškovou nálepkou :-) ()

majec4

Zatial asi jedina cast kde sa popisovana spolocnost prakticky uplne podobala tej nasej. Takze z tejto stranky nezaujimava cast. Pri tom mnozstve roznych prikladov spolocnosti ma to ale hned od zaciatku oslovilo a fakt som bol plny ocakavania co bude vo veci. Celym dejom som presiel so zaujmom, lebo pointa bola jasna, atmosfera bola gradujuca, uz sa len dockat zaveru. A ten bol teda dost kruty. Opat mozeme polemizovat co bolo spravne, co nie, no cast ktora musi zaujat. Herci boli skveli, takze aj vdaka tomu idem do plneho poctu. ()

Martinius

pointa zaujimava, dej dobry - az do nezvladnuteho konca, co je pre black mirror charakteristicke. asi si nikto z tvorcov nepolozil otazku: preco by toto, preboha, niekto robil s nezaujimavymi anonymnymi pesiakmi. diel je sice opajcnuta prva cast, v tej je vsak aspon motiv skompromitovat premiera ako tak pochopitelny. ()

IvcaSammet

Další naprosto dokonalá epizoda, která se ale tentokrát víc méně odehrává v našem čase a ne v budoucnosti. A možná právě taky proto vypadá tak věrohodně. Skvělá atmosféra a konec výborný, Shut Up and Dance mi asi v hlavě zůstane ještě hodně dlouho. ()

Flopik

Povinne púšťať ako výstrahu deťom, ktoré posielajú čo nemajú alebo pozerajú to, čo by vidieť nemali. Perfektne vygradovaná epizóda, s troll koncom, ktorý tam pasoval najviac ako mohol. Thriller až do poslednej minúty, mne sa to páčilo. ()