Teenagerův notebook infikoval virus, který ho postavil před nelehkou volbu: vykonat rozkazy, které mu chodí v SMS, nebo riskovat odhalení jeho intimních tajemství. (Netflix)

Gelaos

Zcela neoriginální, byť chytlavá, epizoda o tématu kybervydírání, zasazená do současné technologické úrovně. Děj odsýpá, herci jsou perfektní a ze závěrečného twistu jde mráz po zádech... Akorát to kromě napětí a stokrát omílaného moudra o internetových predátorech nic jiného nenabízí. Zdrcující zakončení každopádně táhne díl o stupínek nahoru. ()

Endurion

Dílu Sklapni a tancuj není absolutně co vytknout. Pro pořádnou nálož dystopie tu nejsou potřeba žádné sci-fi implantáty v mozku, úplně stačí počítačový virus, esemesky a nějaký znuděný hacker na druhé straně. Přestože jde na poměry Černého zrcadla o velmi civilní díl, je to jeden z nejpůsobivějších a nejbizarnějších. Skvěle zahraný, kompetentně natočený (ostatně obojí je u tohoto seriálu standardem), ale především brilantně napsaný. ()

HarryCameron

POZOR recenzia obsahuje SPOILER ! Za mňa doposiaľ jedna z najlepších epizód Black Mirror. A zároveň najdesivejšia. Pretože je to niečo, čo sa môže stať - a možno aj deje - aj v reálnom svete v súčasnosti. Intenzívná atmosféra a napätie,ktoré môžu závidieť aj niektoré kino thrillery. A skvelý výkon Alexa Lawthera. S hlavným hrdinom som súcitil takmer počas celej epizódy, teda až do momentu než sa ukázalo, že je vlastne pedofil. ()

zamukooo

Epizoda se mi hodnotí dost těžko. Na jednu stranu nenudí, má gradaci, dobré rozuzlení… jenže je to celé tak přitažené za vlasy, že to ve výsledku působí, že scénář asi psal někdo zhulený nebo s 5 promile. Ten kluk sice byl úchyl, ale tohle si nezasloužil. Nebo snad ano? No pokud je někdo tak hloupý, že věří vyděračům, že dané video nezveřejní, a začne tančit, jak oni pískají, tak snad i zaslouží. A ke komentářům… jsem jediná, kdo si nemusí přelepovat webkameru? Můj počítač má záklopku, aby webkamera byla schovaná. Tj. člověk ji musí vysunout nahoru, když ji chce použít. Jediné negativum je, že někdy zapomenu a když už chci mít po sto letech videohovor, divím se, že mi webkamera nefunguje. :D I když v mém případě by hackeři viděli akorát to, jak se cpu sušenkama. Zpět k příběhu. Nepředpokládám, že by někdo vydíral úplně obyčejného člověka... ()

betyvlckova

No ty ..... tak takovýhle pocity už jsem dlouho nezažil. Tohle je ta nejlepší epizoda seriálu. Hádám, že to už nic nepřekoná. Od začátku do konce je to nářez, který tě nenechá oddechnout. Neskutečně cením herecký výkon Jerome Flynn, který byl i v hře o trůny perfektní a opět nezklamal konec mě dostal sice jsem to očekával, ale i přesto to byl nářez. ()