Vosy útočí

(TV film)
  • Kanada Swarmed (více)

Ken Horvath pracuje jako vědec ve výzkumné laboratoři. Jeho posledním úkolem je zkoumat chování německých žlutých vos, kterým aplikuje různé dávky zmutovaného pesticidu. Během testů sice několik vos zahyne, ale ty, které přežijí, začnou být velmi agresivní a zaútočí na lidi... (TV Prima)

Scanerior

Absolutní blbost, která je svou jednoduchostí ovšem místy vtipná, a pokud máte náladu na něco u čeho můžete zcela vypnout, tak tohle je ten pravý film. ()

Vendee odpad!

Tohle nebylo jen "béčko", ale vyložené "céčko". Nemůžu uvěřit, že jsem to dokoukala až do konce....... ()

gpx

Film plný vysoce inteligentních a zákeřných vos, které si vás vychutnají. Obzvláště pokud se k někomu zachováte škaredě. To po vás pak jdou jak slepice po flusu. A teď pozor! Jak vám ukáže jedna z postav, jediná účinná obrana je brokovnice, s jejíž pomocí můžete vosy "rozstřílet na placku". ()

Kontryhelka

Mně se to líbilo. Sice nevím, co na tom bylo za sci-fi, ale byla to pěkná podívaná, Ty vosy si ty svoje oběti vždycky našly,ať se schovaly pod vodu,nebo zamkly v autě. Ty mrchy si svojí cestu vynalézavě našly a klepající se oběť vždycky dostaly. A mně pobavilo, jak si všichni mysleli,že ta jejich skrýš je fakt dobrá a vosy si jich ani nevšímnou. Chacha. ()

dzena. odpad!

tak toto bola pecka, fakt:D tie hlasky typu "blizia sa smrtelni predatori" a starostova sekretarka polujuca na osu puskou stali fakt za to!! ()

Okoun11

No ty bláho co k tomu mám říct, tento film jsem od mala odsuzoval i přesto, že ostatní mi ho neustále cpali pod nos. Nedávno jsem si ovšem udělal poklidný večer s rodinou, udělali jsme si popcorn a shlédli tento film a musím říct že něco tak skvělého jsem už dlouho neviděl, manželku to dojalo až z toho brečela jako malá a děti, ty hned mazali do pokojíčku napsat o tom kamarádům, takže musím hodnotit velice kladně, ale bohužel, plný počet dát nemůžu, protože vosy zde měli velice zúžená žihadla. ()