V kriminálnom prostredí sa odohráva najnovší film Johna Maddena (Dôkaz, Zamilovaný Shakespear) v hlavných úlohách s Diane Lane (Neverná) , Mickeym Rourkom (Sin City, Vtedy v Mexiku) a Thomasom Janeom (Pomstiteľ). Carmen Colsonová (Lane) a jej manžel Wayne (Jane) sú nútení zostať v programe pre ochranu svedkov. Kým si oni myslia, že sú v bezpečí, dvaja vrahovia s cieľom ich "odtajnenia" sú im na stope. (oficiální text distributora)

FandaF

Čekal jsem překvapení... a nic. Nepřišlo. Předvídatelný děj, od samého začátku je jasné jak to dopadne. Nuda. Hodnocení jen za Rourka. ()

Saxos

Film absolutně o ničem. Pouze čekáte, kdy už konečně copatý indián se zrdcadlovkama Mickey Rouke, zabije svého nového praštěného komplice a pak až chcípne on. A samozřejmě rozhádaná rodinka před rozvodem v sobě opět najde vzájemnou lásku. I když tak trochu krávovina, tak Mickey ok. ()

killa black

Mickeyho mám hodně rád, ale ani on tenhle film neutáhl. Role zabijáka by mu seděla, o tom žádná, ale ta jeho postava byla nějak divně rozkolísaná, ani vyloženě svině ani tak trochu dobrák. Líbila se mi syrovost toho snímku, ale nic víc mně nedostalo. ()

Spike86

Herecké výkony ucházející od Rourkea a Gordon-Levitta, ujde i Diane Lane. Obsahově je to ale poměrně slabé a nudící na to, že to netrvá ani 90 minut. 55% ()

Stealth2 odpad!

..je neuvěřitelné co všechno se dá natočit, taková slátanina s naprosto debilními dialogy se opravdu jen tak nevidí. Dokonce nemůžu ani uvěřit, že většina označuje herecké výkony za "herecké mistrovství" nebo "super drsnej" výkon Rourka.....to se mi snad zdá ????!!!! Další film / The Dept / J.Maddena vypadá podle ukázky zajímavě, držím palce aby tomu tak opravdu bylo. ()

harmonikar

Najväčšími ťahúňmi filmu sú herecké výkony Mickeyho Rourka a Josepha Gordon-Levitta.Naopak najväčšou slabinou sú nevýrazné stvárnenia manželskéj dvojice v rozvodovom konaní Carmen(Diane Lane) a Waynea(Thomas Jane).Ďalším nedostatkom sú slabé miesta v scenári.Film bol natočený podľa knihy,ktorú napísal spisovateľ Elmore Leonard.Podľa jeho diel už boli natočené filmy ako napríklad Hombre v hlavnéj úlohe s Paulom Newmanom,Jackie Brown režiséra Quentina Tarantina.Takže potenciál na dobrý film tu bol,len škoda že ho tvorcovia lepšie nezúžitkovali.Pôvodne mal hrať rolu Waynea Bruce Willis,ktorý v roku 1989 kúpil práva na sfilmovanie knihy. ()

sevastak

No teda jedine čo si tu budem pamätať je výkon Josepha Gordon-Levitta, inak to bolo len kopec kecov, bez atmosféry, strašne tuctovým príbehom s ešte tuctovejším koncom. ()

GizmoD

Priemerny thriller s tvrdasom Rourkom a celkom uveritelnym psyxopatom Levittom. Scenar tu nema vyznam riesit. Na jedno pozretie dobre. ()

pan Spock

Od tohohle filmu jsem téměř nic nečekal, ale přišlo příjemné překvapení. John Madden natočil slušný thriller z prostředí nájemných vrahů. Všichni hlavní představitelé předvedli výborné výkony. Děj se nese spíše v komornějším duchu, než že by překypoval akcí, ovšem nenudí a potěší zejména příznivce Mickeyho Rourka, kterému jeho role zabijáka sedla jak ušitá. ()