V kriminálnom prostredí sa odohráva najnovší film Johna Maddena (Dôkaz, Zamilovaný Shakespear) v hlavných úlohách s Diane Lane (Neverná) , Mickeym Rourkom (Sin City, Vtedy v Mexiku) a Thomasom Janeom (Pomstiteľ). Carmen Colsonová (Lane) a jej manžel Wayne (Jane) sú nútení zostať v programe pre ochranu svedkov. Kým si oni myslia, že sú v bezpečí, dvaja vrahovia s cieľom ich "odtajnenia" sú im na stope. (oficiální text distributora)

dopita

Nějak nechápu, že ve filmu uvrtalo několik relativně známých herců. Scénář je tuctovej až hanba. Zpracování taktéž. Akce skoro žádná, napětí vůbec žádný, nudy spousta. Ztráta času. ()

kolemjdouc

příběh se mi líbil i když nesnáším až tolik násilí.Zaujal mě Rourke .Dlouho jsem s ním nic neviděla od doby Bíých písků.Dobrý výkon Lane.Mladý Lewitt hrál jak o životA velice dobrý dabing.A dobrá kamera to se musí pro jednou zase nechat.. Obašla se bez bez těch otřepaných jednobarevných filtrů.Ty filmům spíš ubírají než pomohou.Film nějak zvlášť neohromí ale je tam opravdu dost originálních situací.Já jsem se bavila a určitě se podívám znovu.Rourke už moc nikde vidět není .A Jane je opravdu kus pěkného chlapa který má charizma ()

kollis

Fajn herci (Rourke, Jane) versus nefajn herci (Lane, Gordon-Levitt) se topí v neoriginalitě, fádnosti a podpůrných berličkách a divák si jen odškrtává odhadnutelné položky děje. Navíc umělá dějová linie manželské krize láme vaz úplně. Jako direct-to-DVD za 50%. ()

gumolit

Dosť slabý scenár a herecké výkony sú tiež tak na zažmúrenie jedného oka aj ked Mickey je dobrý škoda že vatšinou mlči celý film a sem tam ked niečo povie tak to ma pripadať ako múdra hláška!Dej je ale jedoduchý proste videli ma a idem za nimi nechávam za sebou mrtvoly a nakoniec aj tak zle skončím to tu už bolo!A miešať do príbehu teda thrilleru vzťahy manželské to mi akosi nesedelo raz najomný zabijak niekoho odbachne a hned na to sa rieši problém v manželstve ehmm to tu nepasuje teda!A najviac ma pobavil Thomas Jane v tom obchode čo si šiel po pivo detail síce,ale vidno že je asi alkáč lebo to pivo držal stále až do auta nedbiac na to že po nom strieľa maniacky zabiják!:-)to ma pobavilo teda!Nič dávam bodku za Rourka a bodku aj za toho jeho parťáka oseph Gordon-Levitta.ktorý mi sice liezol na nervy celý film,ale mal niečo do seba a určite časom sa ako herec uplatní!! ()

sona123

Killshot je poměrně rozporuplné a nevyrovnané dílko. Největší mínus, a bohužel docela zásadní, je naprosto trestuhodné zacházení s hlavními postavami. Jsou to v podstatě loutky, nevíme, kde se vzali, o co jim jde a především, proč dělají to, co dělají. A to se týká zejména hlavní postavy - Černého ptáka (Mickey Rourke). Povoláním profesionální zabiják, který se spřáhne s totální nulou - zabijákem amatérem a zlodějíčkem v jedné osobě - aby spolu začali pracovat...ale proč? Autoři nám předkládají jakousi paralelu s bratříčkem (výčitky, pocity viny), snahu využít ho jako bílého koně, ale to vše je nemysl. Prostě motivy Černého ptáka jsou nejasné, když si dáme na váhy plusy a mínusy tohoto jednání. No a to se vlastně týká i další myšlenky - kdokoliv na mě koukne, toho čeká kulka v hlavě, protože by mě mohl identifikovat. Na tom to celé stojí, ale když se má střílet, tak se nestřílí, když nemá, tak ano...No je to prostě slátanina. Ale abych byla i pozitivní: je to asi první film, kde se mi líbila D. Lane a i ten oteklý Mickey Rourke nakonec měl své kouzlo. A dovedu si představit, že kdyby téma dostal do ruky zručnější režisér (John Madden obdobně zpackal i nadějný film Důkaz a dalo by se pokračovat), mohlo to být opravdu drama a thriller...takhle chaos a plytkost, kam se člověk podívá. ()

Luukec

Já z filmu nejsem až tak nadšený jako Rain.. podle mě je to jenom další béčkový rádoby napínavý thriller.. Souhlasím že Mickey Rourke tu nepodává špatný výkon, ovšem jeho komplic je opravdeu na "ranu", celý film jenom ztrapňuje a v podstatě po polovině filmu víte jak to zkončí.. ()

Gore

Nebýt Rourkea a Levitta film by hodně klesnul do podprůměrnosti, ale s jejich hereckým umem se alespoň dostal do lehce nadprůměru. Hlavně charisma Rourkea je tak obrovské, že jsem si přál, aby je všechny postřílel a pak odjel na dovolenou si užívat. ()

Stanley619

Tohle je přesně ten případ, když si někdo myslí, že mu známá jména udělají dobrý film. Ale takhle to ne vždycky funguje. Hlavně když scénář nejspíš psala nějaká pologramotná opice za pár banánů. 46% ()

^Rain^

Velmi prijemne prekvapeni. Naprosto nechapu, proc byl film tak oddalovan (snad od roku 2006) a proc nesel az na vyjimky, co se daji spocitat na prstech, vubec do kin. Film si urcite zaslouzil sirsi release a urcite by se vedle te hromady odpadu, co vychazi, neztratil. Mickey Rourke je jako zasadovy zabijak skvely a predevsim diky nemu jsem se pristihl, ze vlastne "drzim palce" zaporne strane. ()

El-Barto

Když má režisér, který natočil oscarový film, k dispozici herce jako Rourke, Gordon-Levitt nebo Diane Lane, tak to zní minimálně dost zajímavě. Pod názvem Smrtící úder (ten se hodí spíš na nějakou stupidní Seagalovku nebo tak) jsem ale nic extra nečekal. Scénář a zápletka vypadají na pilot nějakého televizního seriálu a celé to nemohlo ani na vteřinu překvapit. Takže tím jediným zajímavým zůstává magor Joseph Gordon-Levitt. 5/10 ()

BathoryMan

Už ani neviem kedy naposledy som sa pri sledovaní filmu tešil na záverečné titulky!Absolutný chaos a bordel bez deja s umelým ksichtom Mickeyho Rourka,ktorý tu vyzerá ako keby si sem odskočil z Múzea voskových figurín! ()

Hapretor

Úplně běžné, ničím nepřekvapující filmové "dílo" s těmi méně výkonnými herci. Takových počinů je spousta a já je používám na zaplácnutí, zabití času. A to doslova. Na nic jiného se totiž nehodí. Zápletka jako všude jinde, konec jako všude jinde - prostě standard. Tady ale i trochu hůř, protože je to dost táhlé a nudné - předvídatelné, takže spíše na uspání, abyste druhý den vstali, nic z toho nepamatovali a díky tomu se hezky vyspali. Když vydržíte do konce, gratuluju. Když usnete, nevadí. ()

Skleni

Niekto tu už napísal velikú pravdu. Hollywood je proste komercia ako ďas! Keď je niečo v kurze takto napchajú do všetkého možného podobného aj keď je to vopred prehratá bitka. tento film je ten prípad kedy vsadili na dobrého herca do totálnej kraviny. Film má nulovú zápletku a ani samotný mickey ma nepresvedčil o jeho úlohe. To že je indián pochopím. Ale nájomný vrah a k tomu psychologický učiteľ v jednom. NO FUJ! 40% ()

E lan

Decentně charizmatický Mickey Rourke dominuje tomuto jinak obyčejnému filmu. Lee je takový průměrně vyšinutý pošuk, ústřední naháněná dvojice pak zapadá do čistokrevného průměru. Film je to opravdu průměrný. Jen nechápu, kde se to v tom Rourkovi najednou vzalo?! ()

Bart16

Tohle je pro mě jedno velké zklamání.Kdyby se jednalo o nějakou epizodu ze seriálu,tak bych byl možná spokojen,ale od člověka,který natočil něco,jako je Zamilovaný Shakespeare bych čekal opravdu o dost víc.To samé platí o trojici hlavních herců(Lane,Rourke,Jane) si tu očividně jen vydělávaj na nájem.Jediný,kdo příjemně překvapil byl mladý Levitt,jeho postava byla jednoznačně tím nejlepším na celém filmu.Ovšem ani on nezachránil tento nudný a ničím výjmečný thriller. ()

tančísvlky

Slabšie štyri hviezdičky. Rourke hrá v lepšej forme ako v "nudnom" Wrestelovi .Diana Lane má stále v sebe hromadu ženských predností. A Joseph Gordon-Levitt je veľmi uveriteľný záporák. Suma sumárom slušný thriller... ()

Henry Morgan

Na začátku mě to fascinovalo. Tajemný vrah, podivná zákoutí ameriky a zdánlivě nesouvisející příběh sadistického a šíleneého, začínajícího zabijáka a gaunera. Pak se to ale zvrhlo v jakousi vykonstruovanou zápletku, do které zapadla neúplná rodinka v rozvodovém řízení a celé mé nadšení ochladlo neboť se to proměnilo v obyčejný neakční drama thriller. Sakra, asi lepší než drátem do oka, ale žádná hitparáda to taky nebyla. ()