V kriminálnom prostredí sa odohráva najnovší film Johna Maddena (Dôkaz, Zamilovaný Shakespear) v hlavných úlohách s Diane Lane (Neverná) , Mickeym Rourkom (Sin City, Vtedy v Mexiku) a Thomasom Janeom (Pomstiteľ). Carmen Colsonová (Lane) a jej manžel Wayne (Jane) sú nútení zostať v programe pre ochranu svedkov. Kým si oni myslia, že sú v bezpečí, dvaja vrahovia s cieľom ich "odtajnenia" sú im na stope. (oficiální text distributora)

billyador

vlastně jsem na to koukal jen kvuli Dianě a i přesto, že měla pěkný gaťky, tak prostě film hodnotím ztrátou času, protože i přes pěkný výkon Joseph GordonĹewitta a Micka "Stone Face" Rourka to bylo takový nějak nedomrlý... ()

netWoor

solidní úvod, ale jakmile chladný zabiják nepochopitelně vstoupí do spojenectví s ujetým magorem, už jen ...podivné ... ()

Lichty

Strašně moc kvalitních herců a mě to přesto připadalo, jako že se koukám na nějakou tupou béčkovou polízanici. A že mi taky obtloustlý Mickey Rourke v tom těsném koženém kabátě silně evokoval Stevena Seagala. I tak ale minuty spokojeně kvačí vpřed a ačkoliv vám titulky spolehlivě vypláchnou mozek, herecké charisma celého ansáblu dokáže děravý scénář udržet v mezích akceptovatelnosti. Jen si musíte zvyknout na to soustavné skřípání. ()

AdiegoA

Tolik zajímavých herců v tak utopeném filmu. Nechápu. Navíc postava Mickeyho Rourka je nejnaivnější a nejneprofesiálnější nájemný zabiják posledních let. Totální ztráta času, hlavně z pohledu herců. ()

vieriX

Naprosto nevyužitý potenciál s takového výborného obsazení šlo vydolovat daleko daleko více. Normálně bych dal 2* ale díky posledních 20 minut jednu přidám. ()

unrocker

Nevim co říct k tomuto filmu. Nenapadá mě nic pozitivního a ani nic negativního. Je to takové nemastné neslané, člověk stále čeká na něco a ono to nepřichází... Prostě film , který moc neosloví a ani moc nedá. ()

Loreleis

Není to špatný filmík, jen je to všechno hrozně moc zdlouhavé a postavám trvá roky než k něčemu dojdou co divákovi je jasné za minutu. Ale vyloženě zabitým časem bych to nenazývala. Mohlo být mnohem hůř. ()

hackstolle

Snad jen kvuli Mickeymu dam to co dam. V podstate to je ale film o jedne dvou vetach, ktere jsou na zacatku a na konci. To jedine mne prislo zajimave, to ostatni je prumer. Spis horsi prumer. ()

DJ Kritik

Ničím zvláštny film, čo sa týka nápadu alebo zvratov. Musím povedať, že Mickey Rouke ma príjemne prekvapil. Jeho vyzáš je typicky "zápornácka", tak ako je prezontovaná vo väčšine takýchto druhov filmu. Vo filme sú momenty, ktoré majú diváka pripravovať na premyslené ťahy hlavného hrdinu, ale celkový dojem je skutočne viac než podpriemerný. Po dvoch dňoch už ani neviem, čo to ten Indián vlastne chcel dokázať. Akcia: * Napätie: * Dramatičnosť: * Vtiahnutie do deja: ** Realita: ** ()

Pharlap

Slabý, slabý, hodně slabý. Jediné co bylo super, byl ledovej klid Mickeyho Rourka a jeho hlas a hlášky. Ale to bylo vše a proto tak nízké hodnocení. Protože takovýho šaška jak byl jeho parťák Richie, toho by si sebou nevzal ani největší zabijácký looser v celém světě. Navíc, to zbytečné a trapné oddalování zabití Wayna a Carmen.. Škoda toho. ()

johnsnow odpad!

tento film je tak neskutočná zlý, že nazvať ho pičovinou by bola urážka všetkých filmov ktoré som pred ním tak nazval. A z Levitta my bolo trápne. ()

Blazis34

Akční thriller na obvyklé "americké" téma se mi podobá dalším sto americkým filmům, žádná nová věc co by mě překvapila, prostě nic. Avšak film je dobře natočen a i herci své role zahrají perfektně. Prostě škoda klasického amerického děje, který je po chvilce dobře předpovídatelný. ()

Weirdman

Pekne obsadené, aj celkom fajn zahrané, ale rýchlo vyprchajúce, pomerne nudné, klišovité, nezaujímavé nič... (●) ()

Orhalmi

Klasický B krimithriller, od ktrého se nedá nic jiného čekat. Nedá se zde nad ničím přemýšlet, protože pak je to naprostá blbost. Až trapnost. Zatracenec - nájemný vrah Rourke, který má v jádru duše dobro a je zásadový. Tato myšlenka je naprosto fekální. Jednotlivé momenty jsou rovněž naprosto trapné, nad kterými se nedá ani zasmát. ()

kenny79

Mickey si návrat po (víte čem) ... mohl také vybrat lepší film, ale nějak se začít musí a wrestler je uplně něco jiného. Na druhou stranu zase taková sračka to není. Jen toho jeho parťáka měl odstřelit už hned na začátku. :D ()

veverysiak

Je tam dosť hlúpostí, ale keď ich nechám nepovšimnuté, tak mi zostane celkom zaujímavý kúsok, najviac sa mi pozdával taký ten surový realistický obraz, ako protipól množstva podobných snímkov hollywoodskej produkcie, v ktorých je všetko také voľáke perfektne vyumelkované, a druhé, čo mi zostane v pamäti, sú herecké výkony všetkých hlavných protagonistov, takže 70%. ()

david666

Slušná kriminálka se solidním hereckým obsazením. Pravda Rourke tady má pořád stejný výraz, ostatní taky moc prostoru nedostanou (s výjimkou Levitta, jehož postava je dost střelená). Film má vcelku spád a i když víceméně víte jak to asi skončí tak jsem se určitě nenudil. ()