Ambiciózní Karolina studuje vysokou školu, pracuje jako redaktorka módního časopisu a jako lektorka v kurzech nonverbální komunikace. Její uspořádaný život nečekaně naruší vztah s poněkud egocentrickým burziánem Alexem, který jí přináší řadu hořkých zklamání. Alex je sice pozorný, ale myslí především na sebe a všímá si spíš svých kamarádů než Karoliny. Vztah, plný nejistoty, zklamání a znovu probouzených nadějí, vyvádí Karolinu stále víc z rovnováhy a vyčerpává ji. Přesto dává Alexovi přednost před pozorností nesmělého Honzíka. Když o několik měsíců později zjistí, že Alex žije s mnohem starší Patricií, opustí ho a rozhodne se být stejná potvora, jako jsou podle jejího názoru muži. Nezávislá, sobecká bestie, která bude kosit chlapy. Vyspí se s čerstvě ovdovělým pianistou i přízemním farmářem Markem, flirtuje s duševně nevyrovnaným ministrem Jarmilem Dobrým, ale když to zkusí na Honzíka, zklamaný mladík ji odmítne. Zdá se, že ani jako bestie nebude mít Karolina štěstí. A tak když se po čase znovu ozve Alex, neodolá a přijme jeho nabídku k sňatku. Vzápětí ji však čeká další hořké zklamání. (TV Nova)

Warapeidza

Ale jo, zase až tak nejhorší to není... Nicméně nečekejte žádnou slávu, je to prostě vyprávění jedné "naivní?" dívenky jakoby ze života... Vybraná typologie jak ženských i mužských postav je vážně zajímavá :). ()

penegal

Pojetí filmu bylo velice zajímavé, moc se mě líbilo zpracování a ztvárnění postavy Karla Rodena, osobně znám někoho kdo je přesně jako ztvárněná postava. Naneštěstí, tak jak se mi film líbil v první třetině, jeho pokračování pak nabírá velice strmý pád až k nudnosti a nedomyšlenosti. Český film si velice považuji, máme (měli jsme) kvalitní herce co UMÍ tak někdy nechápu, proč film končí tak jako Bestiář?! Tak-tedy, tři hvězdičky za to, že herecké výkony některých byli velmi dobré, za nápad a za zpracování. Ani půl hvězdičky navíc za nedodělanost, nesmyslnost některých postav a mohlo být lépe ozvučeno. ()

RaidingTombs

Blbost! Divim se, ze se tomuhle Roden propujcil. Tohle snad nema zapotrebi. Irena Pavlaskova bodovala s Casem sluhu, spadla o uroven niz s Casem dluhu a s timhle nesmyslem to zazdila uplne. ()

chatwenna

WTF? To snad ne... Kudla do zad pro ty, kteří četli... Kniha je chytrá, skvělá, čtivá, přesně zachycuje pocity žen, ať mají jakykoliv životní postoj a názor. Pocit, když se ráno probouzí sama, ačkoliv usínala s ním. Pocit, který vás nutí ptát se proč... Ale ten film je naprosté utrpení... Chtělo se mi brečet nad tím, jak zmrvili předlohu... Je to takový Deník nymfomanky po česku, ale při něm jsem si užila aspoň erotickou scénu s lahví od koly... ()

sarianna odpad!

Knihu paní Nesvatbové jsem něčetla,takže nemohu hodnotit,ale film je úděsný. Jestli měl být feministicky laděný,tak potěš koště, to co z toho vyšlo je na pěst. Ani Karel Roden to nezachrání. Když pominu fakt, že nechápu, jak mohla hrdinka při všech svých aktitvitách ještě studovat ( ne pokud chce pořádně studovat na FF UK), tak u mě filmposlala do pekel definitivně scéna s milováním v kostele. Jedniné pozitivum na tomto filmu je pár záběrů moji alma mater. ()

BabyMilena

Scénář hrůza - předloha snad byla lepší, ale nečetla jsem. První polovina filmu: hrdinka se neustále schází a rozchází s příšerných, nepolapitelným a záhadným chlapem v podání Karla Rodena a vypadá to, že to takhe bude pokračovat až do úplného konce. Střih: následuje druhá polovina filmu, kdy se hrdinka mění v bestii a zvládá - nezvládá několik milostných vztahů zároveň. Happy end: všichni jsou šťastní a spolu a ona je šťastná a sama. Když to takhle píšu, zní to líp (i když hrozně), než když jsem se na to dívala. Jednu hvězdičku jsem dala snad jen za to, že to bylo barevné. ()

zero_zelo

tak ja nevim, jak tak pročítám ty nasraný komentáře chlapů (především), tak sem napíšu asi jenom to, že ač je pipina v hlavní roli přímo ukázková, je skutečně ukázková. ať se to líbí nebo ne, takhle se to skutečně dost často stává. feministická linie mě osobně, jako ženský, přijde docela vtipná, protože sou to všechno nedo**** pipiny :) a ta to tady ukazuje úplně na klid. že sou chlapi příběhu trošku dementní? nooo, jejda, toho by se našlo. zase tak strašně hrozný mi to nepřišlo. ano, není to zrovna českej lev a nejlepší film roku, nicméně odpadem bych to taky nenazvala ... TV film, trošku romantický, trošku sračka. prostě líný nedělní podvečer za deště. hlavně nepřemejšlet ;)) ()

podsurfer odpad!

Příšerná kravina! Nemůžu ze sebe dostat pocit trapnosti, který mě při sledování tohoto díla úplně pohltil. Je mi trapně za herce, kteří v něčem takovém musí (asi i chtějí) hrát. Je mi trapně z příběhu, je mi trapně z dialogů, je mi trapně z přiblblých monologů (vnitřní hlas či co, ala Sex ve meste) hlavní představitelky. Slovenky jsou krásné holky, ale nerozumím tomu, proč musí hrát v českých filmech a dabovat je? Product placement je v českých filmech fenomén, bez kterého by to asi nešlo...škoda, chvílemi tomu chybí už jenom nějaký štěpný reklamní slogan. Jestli se někdo u filmu zasmál, gratuluju, mně se to nepodařilo...zase jen pocit trapnosti. ()

ostroz

Film o pobláznění do záhadného muže, Karla Rodena.. Ve filmu je až moc tajemství, ale časem, tedy spíše až ke konci, budou objasněna. ()

Maarty86

Jedna * za Rodena, druhá * za moc povedený hudební podklad a třetí * za Vašutovo páva :) V některých ohledech pro mě stravitelnější než Román pro ženy. 50 % ()

locodecoco odpad!

Já jsem nepochopila, kdy se změnila v tu bestii, zřejmě po letu z Londýna do Prahy, ale pořád se chová jako stejná blbka. Chudák Alex/ Roden, nedivím se, že ke konci filmu se odstěhoval do Tibetu a hlavní hrdince pouze telefonuje.... ()

marien1039

Další důkaz toho, proč většina ženských chlapa nemá a místo, aby pro to něco dělala, tak jen sedí doma a fňuká nad tím, jací to jsou zmetci. Karolína je další otitulovaná nána, která má jinak v hlavě naprosto nasráno. Tohle je jen další ze snímků o primitivní naprosto tupé feministce. Couře, která akorát roztrouší lži a pomluvy o důstojném mužkém pokolení. Jediné, co na tom oceňuju je ten konec. Pitomá blbka dostala, co si zasloužila, zkysla sama, bez přátel, bez chlapa, sedící v hromadě hnoje (doslova). Nicméně nejhorší fakt na tomhle celém kekelu je asi ten, že podobné kravky můžeme vídat dnes a denně. Od těch, které skáčou tramvajím pod kola a zlobí se, když na ně zvoní, přes ty, které sednou do auta a přitom neumí ani natankovat či zaparkovat, až po trubky, které se fotí v póze "jedení špaget". Je to ostuda, že takové ženské vůbec existují a že si z podobných filmů či knih berou ještě příklad. ()

Pojďte se bavit o filmech – na rádiu Bubble

Pojďte se bavit o filmech – na rádiu Bubble