• Legas

Viděl jsem jen útržky v televizi v hospodě, ale byla to síla. Vlastně mi tento film přišel svým způsobem velice zábavný, protože něco tak strašného jsem opravdu dlouho neviděl.(5.10.2008)

• Fingon

Prvních padesát minut je velmi dobrých, alespoň mě tahle část filmu oslovila. Ale ten zbytek... nuda, těžká nuda.(30.8.2008)

• Tuxedo

Dokud se ve filmu ve větší míře vyskytuje Roden, dalo by se to ještě zkousnout. Bohužel, v polovině přejde hlavní hrdinka do té "bestiální" polohy a film zamíří až ke dnu. 3/10(2.10.2007)

• Pluhy

Až na standartně delikátní herecký výkon Karla Rodena spěje Bestiář k sortě novodobých bezduchých českých filmů. Je sice velice obdivuhodné "světové zpracování" filmu, ale když je to bez emocí a s trapně vykonstruovanými dialogy nemůže si vysloužit nic lepšího, než dvě hvězdy.(5.10.2008)

• Tosim

Pokud je tohle pohled do duše českých "feministek," tak tedy potěš koště. Nebo to jsou opravdu všechny úspěšné ženy u nás tak krátkozraké? Čím je výjmečná ta Bára Nesvadbová, kromě toho, že je to dcera naší sci-fi legendy a měla za manžela jednoho z ministrů a plnila tak stránky nejrůznějších bulvárů? U mě totiž ten nejzákladnější fakt, totiž to, že dialogy zní, jako kdyby je napsal dvanáctiletý člověk, přebíjí všechno ostatní. Ano, občas se našel nějaký ten povedený záběr, zejména historické Prahy, ale WTF, to fakt nestačí. Metoda "teď to natřeme všem chlapům" (jo pardon všem ne - viz věta "Já vím, kdo je to Elfriede Jelinek"), je vysoce trapná a jenom potvrzuje, že ony stereotypy, proti kterým ženy tak často (ne)úspěšně bojují, jsou v nich samotných zakořeněny více než pevně. Stačí se jen podívat, že třeba Irena Obermannová je jednou ze scénáristek Ordinace v růžové zahradě. Tolik potřebný nadhled neexistuje, nebo se válí někde v hloubi jakési špinavé žumpy a vy ho musíte rozšifrovat. Jediný decentní herecký výkon předvedl Miroslav Etzler a to je taky kromě tří, čtyř záběrů kamery snad další, osamocený klad!(24.5.2007)