• genetique

No tragédia! Ale možno sme len nepochopili plánovaný význam tohto filmu. Pretože ak sa jedná o paródiu na romantické filmy, tak ja sa prikláňam k pozitívnym ohlasom. Bohužiaľ to tak nie je a vo vážnej rovine je toto dielko len na výsmech. Zrovnávanie scenára mi príde identické len s denníkom naivnej starej panny s minimálnym IQ, alebo sa Pavlásková inšpirovala pozliepanými príbehmi, ktoré sa píšu do 'Bravo Girl'. 40%.(22.6.2008)

Rozpočet €1,15miliónaTržby Celosvetovo $1,232,583(5.10.2008)

• Sašenka165

No, to byla tedy zase podívaná! Občas to sice bylo vtipné - až šílené (viz páv), ale když máte za hlavní hrdinku takovou připitomělou slepici, která si plně zaslouží mít za partnera jednoho z těch úchylů (nebo přinejmenším "divných týpků"), co jich bylo ve filmu plno, dopadne to špatně. Smutné je, že takové ženy - jako je naivní a hloupá hrdinka filmu - skutečně existují... a zahanbují celé ženské pokolení (i když se tvůrkyně pravděpodobně pokoušely zahanbit muže a ukázat je jako sbor tupých zvířat). Výběr "exotů" v tomhle filmu skoro překračuje meze - osobně nevěřím, že by si spisovatelka mohla vymyslet podobné typy, kdyby se s nimi skutečně nepotkala. Ani Roden ani Vašut nemůžou situaci, už od začátku upadajícího filmu, vylepšit, a to je skutečně, co říct. Jediné, co bylo na tomhle filmu pěkné, je hudba... a taky těch pár lepších vtípků. Odpad to sice není, ale nemá to do něj daleko, a jestli je tohle pohled dnešních českých rádoby "feministek", tak to je fakt síla.(10.7.2008)

• Hitman_47

Příběh jedné vylízané krávy, která skočí do postele s každým zmrdem a to dokonce i několikrát potom, co jí ten zmrd provede nějakou zamrdanost...ale asi jenom ráda mrdá (ale proč potom hledá nějaké city? Nerozumim). Ale Vašut se ujal role ministra na jedničku s hvězdičkou :)(28.3.2008)

• swamp

Irena Pavlásková padá ke dnu s každým filmem. Knižní předlohu jsem nečetl, ale jestli je zde zfilmována dobře, musí to být hrůza, protože myšlení (a konání) hlavní postavy je příšerné.(8.3.2011)