• mzss1

Je to velmi slabý český film. Zaujmout může akorát lehce příběh, který je netypický, ale nedává moc smysl. Herecké obsazení je známé, moc mě ale nezaujalo. Ani moc scény ve filmy. Tohle prostě nedopadlo dobře. Odpad nedám, něco menšího dalo zaujmout, ale je to opravdu bída. Hondotím jen na 19% = *(24.11.2012)

• WANDRWALL

Pro bestie, Bestiář!(30.7.2010)

Tak trochu "Sex ve městě" - bez trhlých kamarádek, zato s trhlými partnery (a že to chvílemi byla fakt síla). Na rozdíl od "Sexu ve městě" jsem však po zhlédnutí tohoto filmu ztratila o případném "Panu Božském" veškeré iluze...(11.10.2014)

• sud

Radši bych uvítal Báru Nesvatbovou ve své posteli, než její román ve své knihovně, či adaptaci ve videotéce. Ztráta času. Za Miroslava Etzlera 20%.(28.9.2008)

• Djoker

Po letmém zkouknutí zdejšího hodnocení jsem si myslel, že film je podhodnocen. Po zhlédnutí filmu jsem změnil názor. Film je nadhodnocen. Bestriář je bez děje, myšlenky nebo nápadu. Sledovat příběhy lidí, kteří vám do očí řeknou, že neví, co vlastně chtějí, je opravdu nuda. Nebýt povedené titulní písně a Tomáše Matonohy, který se tam jediný hodil, tak jsem to spláchnul do odpadu.(8.11.2009)

• - Při nočním koupání Karolína (Danica Jurčová) a Alex (Karel Roden) doplavou až k bezpečnostním bojkám. V následujícím záběru však není po bojkách ani stopy. (Pepy)

• - Film byl celý natočen s pomocným zvukem, tedy všechny dialogy, ruchy apod. byly nahrány podruhé ve studiu a poté dodatečně přidány. (camper)

• - V úvodu filmu, kdy je hlavní hrdinka v dešti a větru, ulétnou jí papíry. V dalším záběru jí však ulétnou znovu. (Pepy)