• klerik

To čo mal byť ďalší ROMÁN PRE ŽENY, je len paškvil, ktorý má totálne slabý scenár a totálne prehrávajúceho Vašuta... Napriek tomu, že zápletky sú naivné a postavy neuveriteľné, pozerá sa na to dobre... A budete to chcieť dopozerať. Nielen kvôli prsiam hlavnej hrdinky, ale aj pre to, že chcete vedieť, čo zo všetkej tej bizarnosti a hlúposti vylezie. A nevylezie nič... Napriek tomu, to budete chcieť vidieť... Má pekné prsia...(23.1.2010)

• swamp

Irena Pavlásková padá ke dnu s každým filmem. Knižní předlohu jsem nečetl, ale jestli je zde zfilmována dobře, musí to být hrůza, protože myšlení (a konání) hlavní postavy je příšerné.(8.3.2011)

• Enšpígl

Docela bestiální příběh. Ta hlavní pipina se chovala jako kráva. Jasně jsem kluk a ženský myšlení nikdy nepochopím a rozhodně netrávím ani minutku svého života na to, abych tento fakt změnil, ale i tak mám pocit že mužský a ženský myšlenkový pochody jdou ruku v ruce ve své nedokonalosti k logickým krokům. Ne tak tato slečna Karolína. Doteď jsem žil v domění, že nejhloupější ženská na světě je ta, která se se mnou nechce vyspat, ale Karolína stanovila novej rozměr ženskýho slepičismu. Ukázka chlapů v tomhle filmu to byla taky síla. Přehlídka dementů v luxusním provedení . Jsem rád, že autorka Bestiáře má jasno, co chlap, to totální hovado. Samozřejmě se na Barušku Nesvatbovou vůbec nezlobím, protože to jistě v některých případech tak je, ale hlavně nepoznala mě, takže má zatím na podobné vidění mužů plné právo. Ještě musím poděkovat za Vašutova páva, vynikající předehra, tohle musí vyjracovat každou holku, do toho hned půjdu. Bestiář je asi určen jiným bestiím než jsem já, přesto oceňuji hudbu a snahu o humor, který je pro většinu feministek zcela neznámý pojem.(11.11.2007)

.. mě to prostě sedlo!(27.5.2008)

• Pluhy

Až na standartně delikátní herecký výkon Karla Rodena spěje Bestiář k sortě novodobých bezduchých českých filmů. Je sice velice obdivuhodné "světové zpracování" filmu, ale když je to bez emocí a s trapně vykonstruovanými dialogy nemůže si vysloužit nic lepšího, než dvě hvězdy.(5.10.2008)

• - Během první schůzky Karolíny (Danica Jurcová) s Alexe (Karel Roden) v letní kavárně, objeví se z ničeho nic na stole láhev mattonky, přestože ji nikdo nepřinesl. (Pepy)

• - Šéfredaktorku si zahrála sama autorka knihy i scénáře Bára Nesvadbová. Při postsynchronech ji však nadabovala Dagmar Čárová. Režisérka filmu Irena Pavlásková si zde také zahrála a sice návštěvnici na večírku v Itálii. (funhouse)

• - Herečka Kamila Moučková se ve filmu objevila po 40leté pauze. (M.B)