Boží zápasník

• Česko Nespoutaný (více)

Nacho (Jack Black) vyrůstal v jednom malém mexickém klášteře v Oaxace a nyní v něm pracuje jako kuchař, který chce dostat toto svaté místo z finančních potíží a to díky tomu, že vyhraje Wrestlingový turnaj. Ale jak Nacho brzy zjistí v televizi to všechno vypadá méně bolestivě a tak mu nezbývá nic jiného, než do boje zapojit i taktiku. (oficiální text distributora)

Vala

Jack Black-co víc říct,je to génius! Tak neuvěřitelně charismatickou osobnost vidí člověk málokdy.Film skvěle táhne a vyzdvihuje-kdyby tam byl jiný herec,asi by to takové nebylo,ale tvůrci jak vidno,moc dobře věděli,komu tu roli dát. Navíc-Jackovi strašně sednou role chlapíků,kteří si chtějí splnit své sny,tak jako on to prostě nezahraje nikdo. Skvělý film,moc se mi líbil. ()

Sirpusak

Jeden z nejlegendárnějších filmů, z kterého se mezi mnou a mými přáteli stal v průběhu let nesmrtelný kult. To jak neobyčejně skvělý tento film je dokazuje i fakt, že dnes už mezi mými kamarády, až na pár výjimek s toxickými vztahy, téměř neexistuje vztah, kde by dívka daného kámoše alespoň jednou Božího Zápasníka neviděla. Humor dokonale balancuje na hraně trapnosti, což podle hodnocení hádám není pro každého. Mě to ale vůbec nevadí, protože pokud by film byl slavný, stal by se z něj mainstream a mě už by pak tolik nebavil. Zas na druhou stranu, kdyby si děti hráli na Nacha místo na Spider-Mana tak bych to asi i skousnul. Nacho je pro mě vlastně takovej obrázek toho, jak by asi superhrdina vypadal ve skutečnosti. Na rozdíl od těch dnes populárních superhrdinů, Nacho nepotřebuje rychlá auta drahé obleky ani bohaté kamarády. Postačí mu vozejk, kostým ušitej z kamínků z akvárka a Skeleton.  Většina lidí tvrdí, že nejlepší filmové duo je Batman a Robin, nebo Tom a Jerry, to jsou však lidé, kteří ještě nikdy neviděli v akci Nacha a Skeletona. Tato dvojka je něco jako Edudant a Francimor, akorát ještě o třídu lepší a zábavnější. Musím říct, že na poprvé se mi film taky uplně nepozdával, ale pak jsem ho viděl asi za půl roku ještě jednou a tehdy už si nadosmrti získal mé srdce. Chápu, že tenhle film asi není úplně každého šálek čaje, ale myslím si, že by se mu minimálně nemělo ubírat to, jak je originální. Sice trochu debilním způsobem, ale je. Jo a zase pro jednou se potvrdilo, že film do kterýho obsadíte Jackita Blackita, bude dobrej i kdyby byl němej. Protože ať už hraje filmového producenta, zápasníka, rockera, nebo romantika, vždycky v té roli ucítíte trochu toho blázna, kterým Jack Black ve skutečnosti je. ()

zaack

Jasně je to ohromná blbost, ale velmi zábavná. Black je borec, který by zachránil i film bez scénáře. ()

AcHeRoN

Niektore gagy boli uzasne :) a ine boli uz X krat videne a ocakavatelne. Cele to stalo a padalo na J.Blackovi. Miestami tam boli "prazdne" chvilky a nebolo ich az tak malo - skoda, troska viac prace a bolo by to o uroven vyssie. 3 a pol * ()

martin91

Film sa mi veľmi páčil, pretože mám v celku rád bláznivé komédie. A Nacho v podaní Joa Blacka bol super :) Ale film asi nesadne každému, napr. mojej mame sa nepáčil, ale to je jej problém ;) ()

Lucius.15

Povedená komedie, sice taková jednodušší, ale to už americké komedie tohoto typu bývají. Nicméně mě to pobavilo a docela jsem se u toho nasmála. Nejvíce mě pobavila scénka, kdy Nacho pokřtil svého přítele :D ()

drobos

Skvěly námět, úžasný Jack Black a výborně odlehčená atmosféra. Asi to nesedne každému ale komu se třeba líbil takový Napoleon dynamite tak se mu asi bude líbit i toto. ()

Vandislav

Snimek mi velice pripomina Tenacious D: The pick of destiny. Dva jeti typci se chteji proslavit jako rockeri (wrestleri). Bohuzel Nacho libre oproti vyse zminenemu neobsahuje ani dobrou hudby, ani par dobrych vtipu. ()

Tares

Pro fanoušky Jacka je tento film povinnost. Vidíme ho tady v další jeho bláznivé roli. Za celý film nesleze ze scény, takže si ho každý užije až dost. Pár momentů je opravdu vtipných, ale většinou jde o průměrnou zábavu. Předtím jsem koukal na Wrestlera, takže toto jako parodie dobrý. Každopádně chtělo to lepší scénář, u komedie by se přeci jen měl člověk bavit více. "jak jsi mě tady, uprostřed pustiny, našel?" ()

Recoba

fomózne číra komédia, niekde v biblii je tuším napísané ,že iba blázni a deti vojdu do kráľovstva nebezkého ... postavi nemajú chibu dej nemá chibu hudba nemá chibu :-) Jack Black je proste štramák a dobrí chalan pripomína mi to bajočko Wes Andersona ()

RajmikCZ odpad!

Co už. Absolutně nesmyslná, nevtipná, nemasná, neslaná komedie. Ani se nedivim, že to dávali na Nova Cinema ()

luxus1

Kdyby v tomto filmu nefiguroval Jack Black díky kterému to bylo ve finále koukatelné asi bych musel ubrat**) Ani nenudí ani nějak extra nepřevišuje. Některé scénky byly strašné cliche. ()

Jack Black ministrem obrany

Jack Black ministrem obrany

18.05.2015

Režisér Jared Hess se proslavil komedií Napoleon Dynamit, svůj debut nicméně dodnes nezastínil. Boží zápasník ani Divnej týpek příliš kladných ohlasů neposbírali, Hessovu reputaci ale možná napraví… (více)