Boží zápasník

• Česko Nespoutaný (více)

Nacho (Jack Black) vyrůstal v jednom malém mexickém klášteře v Oaxace a nyní v něm pracuje jako kuchař, který chce dostat toto svaté místo z finančních potíží a to díky tomu, že vyhraje Wrestlingový turnaj. Ale jak Nacho brzy zjistí v televizi to všechno vypadá méně bolestivě a tak mu nezbývá nic jiného, než do boje zapojit i taktiku. (oficiální text distributora)

TommyDiamond

Jednoduchá, infantilní a naivní komedie o mnichovi který se i přes počáteční neúspěchy nakonec stane nejlepším wrestlerem ve městě. Jacka Blacka nemusím, ale tentokrát mu to vyšlo. Pobavil mě. Dále na Blackovi oceňuji, že se vůbec nestydí a se světáckým úsměvem ukazuje své ,, vypracované,, tělo celému světu..... Božího zapasníka hodnotím třemi hvězdami ()

LukeSharp

Kdyby hrál Nacha někdo jiný tak bych dal 3*.Ale Jack Black je super magor a jeho humor je něco neskutečně chytlavého.Bavil jsem se skvěle a to se od komedie očekává.Trošku mi nesedlo mexické prostředí a hudba,která byla občas velmi divná,ale vše mi nahradily parádní wrestlingové zápasy u kterých jsem se řezal smíchy.70% ()

otilrak

Naprostá ztráta času. Film se snaží být vtipný, ale dovede člověka spíše k pláči svou trapností. Jedna hvězdička za snahu. ()

Kubi21

Dám průměr. Je to vcelku zábavné, ikdyž bránici to netrhá. Není to ani nic extra nechutného, takže pro mne ideál. To co se děje okolo kláštera a civilu je dost nezajímavé a zavání klišém. V ringu to je jiná šťáva (hlavně trpaslíci jako Ďáblovy válečníci). A zmínění Tencious D vstupy mi nevadí. Ba naopak. Díky za ně. ()

adamix

Viac, ako trápny humor a debilný scenár azda čakať nemôžte ale bola to sranda sledovať Blacka v elastických spodkách a v modrých slipoch na hlave, ako s ním lomcujú zápasníci naprieč celým ringom. Boli aj horšie komédie, táto nijako nepoškodí váš inteligenčný kvocient. ()

honzic

Ani zajímavé herecké výkony hlavního představitele a jeho společníka mne nepřesvědčily o zajímavosti a kvalitě tohoto filmu, místy se mi nelíbil scénář, nudné pasáže a mírné nelogičnosti. Navíc zábava též chyběla, tak se mi to na komedii moc nehodí. Pár pěkných částí tam je, ale to na úspěch celého filmu nestačí. Hodnocení: 45 % ()

zuzza11 odpad!

Absolutní nuda s úchylným knírkatým pedofilem jménem Jack Black... takovou sračku natočit je ale taky umění! :-O blé ()

Domas88 odpad!

Black a jeho trapný humor..už on mi vadí, ale i tak jsem dal šanci a podíval jsem se na tuhle blbost...jen potvrzuje co už dávno vím.. Snad až na jeden Těžce zamilován, tam mi Black nevadil... ()

*Fish*

Wow, suprova atmosfera, fakt vyborne nastineno, naivni, ale super. A Ana de la Reguera ukazuje, proc jsou jeptisky tak sexy. A imho vypada takto decentne mnohem lepe nez na nalicena na sexy fotkach pro pany. Fakt k sezrani ;-) A Jack Black super, Efren Ramirez taky super a sirotci taky super :D A kdyby nekdo chtel - ustredni pisen je Mr. Loco - Real Religious Man ()

wobufet

Mnich, jenž se chce stát wrestlerem. Ve spojení s Blackem z toho šla vytřískat ujetá komedie. Bohužel, nestalo se. Podivné dialogy i příběh a ještě blbší scény z ringu. Pár dobrých scén se najde, ale celý film neutáhnou. ()

david666

Tak tohle už nezachránil ani Jack Black. Komedie, u které jsem se skoro vůbec nezasmál a kde jsou gagy založeny pouze na tom jak někoho praštit apod. Navíc wrestling považuji za absolutní blbost. Takže bez Blacka by hodnocení bylo minimálně o * horší. ()

topvideo

Po ťažko zamilovanom režisérovi King-konga sme sa dočkali trápnej komédie. Black sa hladá podobne ako sa stratil v tropickej búrke. ()

Jack Black ministrem obrany

Jack Black ministrem obrany

18.05.2015

Režisér Jared Hess se proslavil komedií Napoleon Dynamit, svůj debut nicméně dodnes nezastínil. Boží zápasník ani Divnej týpek příliš kladných ohlasů neposbírali, Hessovu reputaci ale možná napraví… (více)