poster

Asterix a Olympijské hry

 • Francie

  Astérix aux jeux olympiques

 • Německo

  Asterix bei den Olympischen Spielen

 • Španělsko

  Asterix en los juegos olímpicos

 • Itálie

  Asterix alle olimpiadi

 • anglický

  Asterix at the Olympic Games

 • Slovensko

  Asterix a Olympijské hry

Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Fantasy

Francie / Německo / Španělsko / Itálie, 2008, 117 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • jonyyy
  *

  Efekty otřesné, Asterix vypadá jako pornoherec, vůbec ne jako ten malý moudrý Gal, kterým má být. Přítomnost Schumachera a parodie na formuli možná malinko potěšila, ale celé to byla prostě strašná kravina a než další dobrodružství Asterixe a Obelixe to spíš připomínalo pokračování Agentů dementů. 30%(4.6.2010)

 • Smok
  *

  Kreslený Asterix sa môže za svojho hraného kolegu úprimne hanbiť. Mám pocit, že tvorcom moc za tie prachy nevyšlo.(19.10.2008)

 • johnn333
  **

  Z bodrých Galů se bohužel stávají jen titěrné a trestuhodně nevyužité figurky v obrovském, vizuálně působivém kolosu. Velkolepost z Olympijských her doslova čiší, proto nechápu, proč producenti topili miliony kvůli zbytečnostem a raději nezaplatili slušného scénáristu, který by naplno využil potenciálu Asterixe, Obelixe a starověkých her. Moc se spoléhá na popkulturní narážky a camea, které ke konci začínají nudit a otravovat svou vykonstruovaností. Ale Delon je boží. 40%(28.3.2008)

 • Allien.9
  ***

  Co na to všichni tak nadáváte? Díky vašim komentářům jsem měla z tohohle filmu hrůzu, ale po dokoukání jsem byla mile překvapená. Brutus a Caesar jsou naprosto dokonalí, stejně tak i bláznivý vynálezce. Asterix a Obelix jsou odsunuti stranou, ale to je z části dobře, protože mě alespoň nezabíjela výměna perfektního Claviera za Cornillaca. No, alespoň nechali Asterixe nadabovaného stejně (Trávníček), což se ovšem nedá říct o Obelixovi (skvělého Štěpničku nahradil Jirák). Změna herce se však nedotkla jen postavy Asterixe, ale celé (!!!) Galské vesnice. Na chvilku se vrátil i trhlý Numerobis s bratrancem Zidanem (LOL), největší sportovní hvězdou byl ale stejně Schumacher a jeho rudé "Ferrari". Vizuální stránka filmu mohla být méně vyumělkovaná, ale tak nic není dokonalé... "OCHUTNÁVAČ!!!"(17.11.2008)

 • Hakha
  **

  Opět bída, spíš se film měl jmenovat Brutus a Olympijské hry, jelikož další herecké figurky jsou zde většinou do počtu. Asterix a Obelix nejsou takřka vůbec využité postavičky a navíc Asterix v podání nesympatického Clovise Cornillaca byl jeden z mnoha velkých omylů. Film je z hlediska humoru dosti selhal, jelikož pár vtipných momentů je okamžitě pohřbeno mnoha špatnými gagy a je to jedna velká škoda. Gérard Depardieu bohužel jedna velká nevýrazná postavička, která ve filmu byla dosti zbytečná. Charismatický Cesar Alain Delon svými hláškami film nadzdvihnul, ale největší plus ode mě dostává postavička Brutus v podání Benoîta Poelvoordea, která bohužel špatným scénářem a místy špatně načasovanými gagy nemohla utáhnout celý film. Je zde i princezna Vanessa Hessler, na kterou se dobře dívalo, avšak nejvíce film vyzdvihnul o jednu hvězdičku Zinédine Zidane, který se objevil jen na malý okamžik a byl přímo fantastický a nezapomenutelný, velice mě svou vizáží a herectvím pobavil, asi nejlepší okamžik ve filmu společně s Michaelem Schumachrem... Mé hodnocení 2 hvězdičky...(1.4.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace