jardel24

První polovina filmu je abnormálně zdařilá a zaslouží si chválu především za atmosféru plnou tajemna a děsivosti. Ve druhé polovině už jsou k vidění i dosti laciné hororové prvky a především chabé rozuzlení. I zajímavý konec vyznívá jaksi do nikam. Celkově se dá říct, že se jedná o lehounký žánrový nadprůměr, ale opravdu jen o lehounký. ()

Stein92

Ze začátku se film tvářil nadějně a atmosféra byla zajímavá, ale s postupem času začal být snímek nudnější a nudnější. Je to horor s potenciálem který nebyl využit. Pozn: Ne že bych chtěl vidět jak umírají děti, ale po tom co syn hlavní postavy viděl v zrcadle svoje druhé já a nezemřel, jak se tomu stalo u předchozích obětí, u mě film skončil. Nastal zase ten odporný dojem z amerických filmů, že všichni zhebnou, ale hlavní postava a jeho bližní jsou nedotknutelní. ()

Fixa

Podle mně, filmu hodně škodí rodina (žena a dvě děti). Dostávají ve filmu mnoho prostoru a pokaždý, když se tam někdo z těchto ukáže, přijde mi, jako kdyby dostal jiný scénarista za úkol dopsat jejich role. Vyškrtl bych je a získal bych skvělou, krátkou povídku. ()

D3mon3kCZ

Zajimvý horror po dlouhé době. Příběh mě zaujal, herecké obsazení dobré. Efekty pěkný, zkrátka spokojenost :) Doporučují shlédnout ()

Grahamea

Nie je zrovna klenotom tohoto žánru ale keby prišil Mirrors o trocha skôr myslím, že ohlas by bol pozitívnejší, keď uvážim, že atmosférasa dala zo začiatku krájať sem tam mi to trochu pripomenula silent hill ale oproti Nenávisti som spokojnejší... ()

bakda

Celkem zajimavý horor ale s celekem předvídatelným dějem , s dobrým obsazením Kiefer Sutherland jbyl rozhodně dobrá volba. ()

Two.Swallow

Jeden z mála hororů, který sice dopadne pro sužované štastně, ale hrdina z toho nevyvázne nejlíp. Až na těch několik krvavějších scének a monster na závěr jsem ve své náročnosti na horory spokojená a neváhám doporučit film dál do světa, včetně hereckých výkonů a hudby. ()

Ospalek

Zase jeden z příběh, který voní novotou (např: Kruh). Protože já jsem milovník hororů tak jsem tenhle horor dostal od svého kamaráda a skouknul ho. Přes varování, že tam jsou dvě dost ošklivé scény jsem se toho nebál. Celkový dojem je velmi dobrý. Něco k vytknutí se ale přece jen najde - zase to "vím, že to zní šíleně, ale musíš mi věřit". Film s nepochopitelným koncem. Přesně jak to mám rád. V částech, kde byl Kiefer v Mayflower (lekavé scény) jsem stišoval volume dolů (bylo to hrozný :-D) 4 a půl hvězdičky :-). ()

saski

asi dobrej horor, ale všech se bojím a do teď si dávam bacha na zrcadla... holčička se schizofrenii je nejhrůznější... ()

Flexa

Ještě týden po shlédnutí filmu jsem měla ze všech zrcadel sakra špatný pocit a minimálně měsíc jsem při odchodu od zrcadla kontrolovala, jestli jsem tam náhodou nezůstala :D Alexandre Aja tentokrát nezklamal. ()

Mrliš

Na jedno shlédnutí pěkný horor. Hezky vyobrazené vyhořelé nákupní centrum. Atmosféra z něj jen sálá. Za mě spokojenost. ()

missteeque

Ale jo, bála jsem se a to je u hororu to hlavní, speciální efekty jsou slušné a konec je překvapivý a zvláštní. Až jsem se bála kouknout do zrcadla a to nejen klasicky po ránu :) ()

MadMaxCZ

Parádní hororový kousek, kde je vše podstatné - výborný nápad, atmosféra, přiměřené efekty, velmi slušné herecké obsazení, gradující děj i tíživý pocit strachu, slušné lekačky a rozhodně zajímavé finále. Co na tom, že nápad není originální, ale je to podařený remake. Rozhodně je však nápad netuctový a hororově svěží, kam se na něj hrabou stovky upírů, vlkodlaků, davy zombíků, hromady všemožných duchů s nevyřízenými účty a bandy kanibalistických sadistických retardů kdesi v zapadákově. Nevím, proč je tu tolik rýpavých komentářů k logice a k (sub)žánrové nečistotě, když celek funguje a to velmi dobře. A ani k tomu nepotřebuje potoky krve a hromady mrtvol. Od toho jsou stovky jiných hororových béček fungujících na principu - vezmu partu mladých lidí, adekvátně velkou, aby mi vystačila na celou stopáž a nevypadl jsem z tempa mrtvola každých pět minut, jako prvního kuchnu nesympatickýho prudiče, pak blondýnu a jejího přítele ve sportovní středoškolské/univerzitní bundě, pak brunetu, intelektuála a pak morduju jednoho po druhým až k cílovému počtu 0-2 přeživších dle scénáře. Tady se přece bojuje o mnohem víc - o rodinu, o duši, o novou budoucnost, o holý život i o rozluštění temné záhady v rychle ubývajícím čase. Poctivé čtyři hvězdy, dát míň, nemohl bych se podívat do zrcadla... ()

Bejka3

Opravdu zajímavě zpracováno, nicméně, vytkla bych určitě to, že se z celkem dobré "lekačky" a zajímavého námětu ke konci stal spíš akční film a zkazilo mi to atmosféru a vzrušení z celkem dobrého hororu. Jako další - bych uvedla to, že nebyla ukázána rodina, která ztratila manžela a otce, co se týče jejich reakce apod. Musím pochválit konec, u mně naprosto nečekaný a překvapivý. ()

VelkyKacko

Bavilo mě to, pěkně strašidelné bez zbytečné krve, tak to mám rád. Lekačky docela ušly, i když jak už to tak bývá, byly docela předvídatelné. Konec jsem očekával s napětím, jak to teda dopadne a jak to Kiefer vyřeší. Ten byl mimochodem skvěle "vyšinutý". Jen hudba mohla být trošku lepší. (7/10) ()