HarlanWade

Ach jo, já už snad začínám věřit tomu, že se pořádného hororu nedočkám. Další zbytečný průměr bez atmosféry, bez slušného děje, bez jediné pořádné scény a bez jakýmkoli způsobem potěšjícího závěru. Při průměrném začátku se ještě můžete (jako já) udržovat v naději, že se to zlepší a bude to za něco stát. Ovšem minuty plynou a je to spíš horší a nudnější, než nějaké výraznější. Při závěrečném rozuzlení už jsem se tak nudil, že jsem v podstatě nebyl schopen vnímat. 2* za pár slušných lekaček. ()

bonekill

Přemýšlím, jak moc bych musel být hloupý, aby mě zaujal takto napsaný scénář. Nelogickými blbostmi se to ve filmu jenom hemží a "krádeže" námětů z japonska už mě taky moc nebere. Nebejt Kiefera, kamery, a zvukový stránky, tak bych film vypnul po několika minutách, ale i přesto, se mi na konci chtělo spát. ()

Dub-C

bububububu.....95%Uzasna atmosfera v kine, kdy pritelkyne vedle mne skakala pod sedadlo. je to totiz narezovej film jak svina :) ()

miki68cz

Standardní, lekavý, napínavý horor s nadstandardním množstvím momentů s husí kůží. Standardní herecké výkony, dobrá hudba. Pár docela naturalistických záběrů. Stopáž tak akorát. Stačí vidět jednou a dost. Zajímavý konec, který očekáváte. Nic víc, nic míň - skoukněte to ()

ondey

Po dlouhý době jsem se konečně doopravdy bál. Po zhlédnutí filmu doma rozbijete všechna zrcadla.... :) ()

gicous

Zrcadla maji dobře zvládnutou strašidelnou atmosféru, která je podpořena slušnou hudbou, režií, kamerou a dobrým hereckým výkonem Sutherlanda. Nejvíce se mi na Zrcadlech líbila právě pečlivě budovaná atmosféra v prvních dvou třetinách filmu. Celkový koncept zrcadel, která jsou pojímána jako brány do druhého světa je dobře vymyšlená a ve spojení se znepokujícími záběry z netradičních úhlů dělají z tohoto filmu slušný žánrový kousek. Finále filmu je už ale standartní hollywoodský paskvil, který je podprůměrný a kazí celkový dojem z filmu. Ale jinak OK. ()

Greendell

Nějak mi to předtim unikalo ale včera to dávali v bedně, tak jsem to konečně zkouknul. V posledních letech je bohužel dobrejch hororů jako šafránu a jsem rád za každej, na kterej se dá aspoň trochu koukat. Zrcadla nejsou vůbec špatný, naopak mě docela mile překvapily. Ale něco mi tam nesedělo, jen teď přesně nedokážu říct co. A mám bohužel trochu problém s Kieferem páč od tý doby co zhmotnil postavu Jacka Bauera v seriálu 24h, tak mi všechny jeho role připadají takový moc uhlazený (vyjímka je seriál Zpověď). No, třeba mě to jednou přejde, takhle zatim solidní 3* ()

Mr.Atsor

Já jsem z toho skoro nespal a ráno při čištění zubů jsem se bál zvednout hlavu a podívat se do zrcadla. Takže pro mne obrovský divácký zážitek, který umocnily dny plné strachu ze všeho, v čem jsem se náhodou uviděl. O logičnosti filmu se asi moc mluvit nedá, ale pro postrašení určitě skvělá volba. Za mě 3*. ()

Syna.1990

Fajn nápad a překvapivě ani Sutherland mi moc nevadil. Nehonit ke konci filmu Kiefere ten "přízrak", tak bych vytasil tři hvězdy, takhle pouze dvě! 50% ()

64B

Vyšinutý Kiefer, který měl už plné zuby 24 hodinové směny protireroristického se upsal na tenhle, pro mě vcelku "bojímbojím" film. Po shlédnutí tohoto filmu jsem měl opravdu strach kouknout do zrcadla a když si na to ještě dnes vzpomenu, strach se mi hned vrátí. Nejdechberoucí a pro mě nejméně očekávaný záběr z filmu: otisk ruky na druhé straně výlohy. 3*. ()

Pitryx

Profesionálně zvládnutý film. Místy dějově bohužel trošku statický, ale jen místy a ne na moc dlouho, právě v těchto pasážích je to spíše detektivka. S efekty se to tady nepřehání, ale ten ve vaně opravdu stojí za to /44/, to se trikaři vytáhli. Ale jinak jsem se nudil jen sporadicky, nepřejížděl jsem, spíše se vracel, protože mi sem tam něco uniklo. Sedmdesát procent si jistě zaslouží, navíc je vysoká pravděpodobnost, že se na něj ještě někdy mrknu. 1112201110249/10648 ()

Guran

Při scéně, jak si Benova sestra vlezla do vany a najednou se jí začala trhat dolní čelist, jsem si řekl, že na film už koukat nebudu, poněvadž tak nechutnou scénu jsem ještě v životě neviděl. Nakonec jsem se tedy uráčil film dokoukat a zhodnotím to velmi kladně. Strach od začátku do konce, depresivní scény vás jen uvězní do jakého si temna, kde se budete ještě víc bát a hlavně efekty a herecké výkony. Nicméně film mi stačí vidět jen jednou. ()

Brano

Obstojná atmosféra, výborná hudba, celkom slušný herci a dobrý nápad s tými zrkadlami. Ale celkovo príbeh je dosť nevyrovnaný. Miestami drží diváka v napätí, potom zas nudí. A ten záver, kedy ten démon naháňa hlavnú postavu mi prišiel trochu pritiahnutý za vlasy, pretože to už strácalo tu mysterióznu atmosféru. Ale záverečná minutá stála zato! U mňa lepší priemer. ()

sinom

...za nahu Amy Smart pred autoluxaciou mandibuly a celkom slusny zaver resp. pointu.inak je to dost o nicom,ked hororu chyba hororova atmosfera,tak nic nezachrania ani tie najkrvavejsie efekty. ()

ali-n

Kiefer Sutherland definitívne potvrdil svoju démonickosť. Zrkadlá sú príjemným osviežením teraz nejak preplneného a miestami zatuchnutého výrobného pásu z továrne menom Horror. Plnohodnotne bola využitá základná devíza, z odrazposkytujúcich plôch tu snáď chýbalo len zrkadielko u zubára :-). Finálny až príliš "hmatateľný" netvor(ka) začal po kratšom uvažovaní síce dávať zmysel, trocha sa ale vymykal s celkového poňatia filmu. Obhorený obchodný dom bol režisérovým pestrým ihriskom, myslím, že nás od AA ešte čaká skutočne vrcholové dielo. MOJE NAJ - Neviem, ako sa to stalo, ale totálne ma vzali úvodné titulky. Viem, že si toto zobrazenie samotný názov sám pýtal ... napriek tomu som skrátka čučal ako blázon. ()

moviepill

U mňa jeden z najlepších hororov, ktoré som za svoj život videl. Pomalé, pomerne nenápadné rozbiehanie, aspoň pre mňa neodhadnuteľný dej - a už vôbec nie úplný záver, a k tomu výborné - a v prípade malého Cameron Boycea vynikajúce - herecké výkony. To sú Mirrors. Asi ešte dlho budem z hlavy dostávať scénu z kúpeľne s natiahnutím tváre... Hudba je skoro minimalistická, práca kamery efektívne dopĺňa atmosféru filmu. A napokon záverečné odhalenie (ktoré nebudem prezrádzať pre prípadných záujemcov, ktorí film ešte nevideli...) vo mne zanechalo tak nejak zvláštne silné pocity. Myslím, že odteraz sa budem do zrkadiel (alebo za ne?) pozerať s určitým rešpektom... 5* s pár chybami, ktoré by sa určite našli, ale ja ich hľadať ani nechcem. Tá piata * za malého Camerona a jeho úlohu vo filme. Mr. Aja, bravo! ()