Breaker

Originální námět ke scénáři bývá již dnes zázrak, zvláště v horrorovém žánru. Je to škoda, Mirrors se tváří efektně. Pominuly pár klišé, tak 3-4*. ()

DanieLadra

Na horory do kina často nechodím, zvlášť po všemožných zklamaních od americké produkce, která se milně domnívá, že extrémní míra brutality vzbuzuje skličující strach. Avšak koncepce Zrcadel mě zaujala, a přecejen asijské hororoy (ačkoliv tématika a základní pointa je stálé stejná) mají něco do sebe. Zrcadla asi nepřínašejí do žánru nic nového, ale přinejmenším se jedná o dost zajimavý mix několika hororových témat. Kiefer to zahrál tak dobře, že sem skoro přestal věřit, že s takovým tvrďákem nic nehne. Pro mě určitě překvapení a nakonec si to i ty ctyři hvězdy zaslouží. ()

milution

Poměrně strašidelný začátek je po 45 minutách srážen na kolena různými logickými chybami, což bohužel trochu kazí celkový dojem z filmu. Možná by neuškodilo si několik scén odpustit, film by potom nabral na spádu a nemuselo by se tolik přemýšlet o kazech na ději - jednoduše by se tam tolik chybek nevešlo. Na druhou stranu se mi líbily celkem povedené 'lekačky' a výborný Kiefer Sutherland mě také nezklamal, stejně jako práce s kamerou a celkové zpracování. 3,5*. ()

square

Zrcadla určitě nenudí, Sutherland jako ex policajt s "problémy" působí přesvědčivě, film provází temná atmosféra, ale z výsledku vám rozhodně čelist nespadne. Co naplat, že je to pěkně natočené, jednotlivé scény jsou mrazivé jako v kvalitním hororu, když příběh má pointu vymyšlenou za pět minut. "Takže zrcadla zabíjí protože..." " Jo tak, no dobrý." Dvě hvězdičky za herecké výkony, uvěřitelné dialogy, každou druhou napínavou scénu a Paulu Patton. ()

Liya

No, tenhle film ma dvoji tvar. Jedna se mi velice libila - neotrela a zajimava zapletka, mraziva atmosfera, lekacky, patrani po zahade... a nakonec i rozuzleni a "epilog". Az potud se mi film velice libil (+ bod za skvele uvodni titulky). Jenze, opet - bohuzel - si reziser neodpustil fantasmagoricke "hororove" vyjevy ke konci filmu, kde kdyby se radeji drzel hesla "vice znamena mene", filmu by to vyrazne prospelo. Nikdy jsem nepochopila, proc si mnoho (vetsina) reziseru hororovych filmu mysli, ze tam proste musi byt velka kaluz krve, ze tam proste musi byt slizke rvouci slepe oci poulici entity, ze proste hnus = vyvolani pocitu strachu v divakovi. Ne, hnus = pouze vyvolani pocitu hnusu v divakovi. Strach se vyvolava necim jinym. O to vice to nechapu, ze po vetsinu casu filmu se to reziserovi s onemi jinymi vecmi tak darilo. Celkovy dojem je tedy takovy, ze film je to velmi dobry, ale mel na vic, kdyby napad byl do posledniho kousicku zurocen a nesklouzlo to ke konci zas do nejbeckovejsich hororovych klise. Nastesti uplny konec to docela zachranil. Davam necele ****. ()

D_Cooper

Tak ze začátku velmi dobrá lekačka, ale ten konec byl už spíš takové sci-fi. Nehledě na to, že to nabralo hodně rychlý obrat. Měli ho za magora, ale během sekundy už mu ta šikovná žena věřila a plácala barvu na zrcadýlka... Ale jinak dobré kino. ()

doughnut

Alexandre Aja sice prohlásil, že tento film není remakem jihokorejského snímku Into the Mirrors, ale to nic nemění na tom, že se jedná o nudný bezduchý horor (nebo spíš pokus o horor), který v divákovi nevyvolá ani náznak strachu nebo napětí. Při závěrečné rvačce s démonem jsem uvažoval o odpadu, nakonec dávám alespoň jednu hvězdičku za snahu a za technické zpracování... ()

kapko

Nie je to až tak zlý film, ale nemá ani cenu zlata (5*). Skôr sa radí do dobre spracovaného viackrát videného námetu. Pre milovníkov hororu celkom zaujímaví adventúrno-detektívny príbeh. ()

MissDark

Konečně zase jeden z mála "celkem povedených" hororů. Ne že by to bylo mistrovské dílo s promakanými detaily, ale příjemně mě to překvapilo. Hned ze začátku to nabere ty správné obrátky a pak už jen napjatě čekáte, co z toho vyjde.. Keifer navíc hraje opravdu přesvědčivě a vtáhne diváka do "svého světa".. Zajímavý nápad, děj docela odsýpá až na některé nudnější části, kterých naštěstí není tolik, aby se divák začal nudit. Možná trošku přehnané vyvrcholení, ale úplný konec mě teda dostal! Ha ha ha... Dávám 65%.. ()

powerslave

myslel som že to bude horšie ale dalo sa k tomu sexy manželka a vela záberov na jej vystrih aby sa páni príliš nenudili a Kiefer to hrá velmi dobre ()

koboldek

ale jo lekal jsem se párkrát a nuda to nebyla docela i plné napětí. Proti ostatním břečkám se zde aspoň snažili z daného tématu vytěžit maximum. ()

bocy

Bolo to slabé a nepomohli tomu ani drsné a spomalené efekty ala vytrhnutie vlastnej sánky...Škoda, lebo nápad to bol dobrý, len jeho spracovanie slabé.:-) ()

O_riginals

Slusny horor se Sutherlandem, sice dalsi predelavka skveleho japonskeho hororu ale i tak se mi par scen libilo a slusny konec prekvapil ()

luis13

Mě se tenhle horor líbil. Po dlouhé době zase něco koukatelného, i když hororový žánr pomalým tempem umírá. Bohužel ()

sanjozko

v poslednej dobe konecne podareny americky horor s klasickou patrackou, avsak mam rad kiefera a este radsej ho mam ked mu nikto neveri ()

Figuto

Bohužel musím na adresu tvůrců říct, že to kromě jedné velmi vydařené scény, která jakoby patřila do jiného filmu, nestojí za to. Kiefer nehraje špatně ale takový film se herectvím utáhnout nedá. Finální třetina se nese v duchu letargie, z níž vás nevyvede ani hlavní bos. Jednoznačně zklamání. Předchozí Ajovy počiny byly lepší. 5/10 ()