Kevin Sorbo září v hlavní roli akcí nabitého pokračování úspěšného filmu Kráčející skála: Odplata. Poté, co zbavil zločinu své rodné město, odchází Nick (Sorbo) z funkce místního šerifa a míří do Dallasu, kde chce začít nový život po bokuagentky FBI a její dvanáctileté dcery. Zvyknout si na život v novém prostředí je pro Nicka těžké. Pak ale krutý drogový baron zaměří svou pozornost na několik klíčových svědků ve federálním soudním případu a Nick se rázem ocitá uprostřed války, ve které nemůže věřit nikomu. Tentokrát totiž stojí na půdě soupeře a má proti sobě bandu místních ranařů. Vypadá to, že Nickovy zkušenosti z malého města nebudou v nebezpečných ulicích velkoměsta stačit, ale on se nezastaví před ničím, jen aby chránil své nejbližší. (Bontonfilm)

m.a.t.o.

Spravodlivosť síce ponúka divákovi viac akcie ako Odplata, no paradoxne to nepomáha. To, čo sa mi na predošlom dieli páčilo najviac, teda malomeštiacka neowesternová atmosféra tu už chýba. Navyše záporák je nevýrazný a kameraman asi užíval počas natáčania nejaké "podporné" látky, pretože kamera sa samovoľne približovala, oddiaľovala a mykala nielen počas akčných scén, ale aj mimo nich. Po vcelku vydarenej "dvojke" si Tripp Reed tento "pokus" mohol odpustiť. ()

MMJ

Kráčející skála: 1 - velmi dobré, velké těšení se na 2ku. 2 - velké sklamání, čekal sem od toho fakt víc. 3 - ta to završila hrozně. ()

Yancl

Akční jednohubka s průměrným K. Sorbem v hlavní roli. Žadné překvapení se nekoná - 'Kráčející skála 3' je přesně ten typ filmu, kdy opravdu stačí jen slepě koukat, občas se posmát, i když to není účelné a zdárně si vyčkat na happy-end. Nic neobvyklého, nic zajimavého - "béčko" ja vyšité:) [48%] ()

helraiser

Vůbec ne špatné, jak by se podle hodnocení zdejších expertů mohlo zdát. Naprosto průměrná nenáročná podívaná na dlouhej večer. ()

lokol

jedna hviezdicka za pomerne dobry dej...ostatne vsetko posrala kamera...neustale priblizovanie oddialovanie, strihanie, zablesk, rozmazanie, priblizenie priblizenie strih oddialenie priblizenie...bavi vas to citat? nie, ani mna to nebavilo pozerat a dost mi to tam liezlo na nervy...ano, v niektorych scenach by to bolo fajn...ale v kazdej? ostatne mi nevadilo az tak...aaaa este dialogy sa snazili byt - drsno/vtipne..ked to natocia znovu, bez prepriblizenych scen, potom zacnem uvazovat o dalsej hivezdicke... ()

Acrobat odpad!

V tychto vodach je bezne ze prestrelky nedavaju ziaden vyznam. Herci co nehraju na cele s absolutne nesympatickou skalou ktoru do nebojacnosti dava tak scenarista. Zuflastvo je sledovat plan mexikancov, twisty ktore odhadujete priamo pri cine a cirym zufalstvom je sledovat spajajucu sa rodinku. Kracajuci hnoj prinasa vsetko len nie spravodlivost a divacke vytriezvenie nastane s katastofalnou Reedovov reziou, ktora meni filtre a sceny ako chce. (Videne 13.10.2020, Dajto archiv) ()

Clark_Kent

Sorbo jede furt na plný pecky. Ve finále se vlastně ani moc nesere s tou nevděčnou zlodějskou drogovou chátrou. Motivace z toho cejtit je, takže u mě báječná poctivá žánrovka. ()

borohub

Při sledování tohoto filmu se ve mě střídaly dva pocity. První je totální nuda a něco co připomíná primitivní zábavu. Celkově film působí jako naprostá pičovina(a taky to je!), celý snímek je o poznání lepší než 2, myslím že kdyby upravili trošku scénář, dali tam jako hlavní roli Rocka a zbavili se té celkové absurdity filmu, mohl by to být super snímek. Pěkný ekl, pokud na to koukat nemusíte, nekoukejte ()

Pitryx

No hrůza. Ta naprosto zprasená kamera bylo jako co? To měl být pokus o umění?? Navíc ta drze nechutná dcerka. V ději krmiček až to zdravé nebylo… No, budiž, abych nedal úplný odpad, protože to mělo celkem švih…201308318737/9036 ()

johnsnow

Trojka je na počudovanie lepšia než dvojka. Tu je už viac akcie, aj záporák má lepšiu charizmu, a celkovo je to prevedenie vydarenejšie. Plus chválim aj občasný humor ktorý dobre zapasoval do určitých scén, ale je ho tu veľmi primerane aby neotravoval. ()

chosan

Před druhým shlédnutím tohoto filmu u mě u něj svítily 3 hvězdičky nyní jen dvě protože co si budeme povídat z celé série ten nejslabší film. Zkrátka spojení Kevin Sorbo a mexická mafie dohromady nejde proto hodnotím slabých 45%. ()

Hudba dostane na zadek...

Hudba dostane na zadek...

09.07.2006

Nezničitelný vicekrál béčkových akčňáků Steven Seagal je zpátky v úplně jiném řemesle, než jsme u něj zvyklí. Pistoli a pěsti zaměnil za kytaru a mikrofon. Z bijce Seagala se stal bluesman Seagal.… (více)