Přičinlivý pokladní v supermarketu Vince Downey byl již sedmnáctkrát vyhlášen zaměstnancem měsíce. Kdyby se mu opět podařilo zvítězit, byl by povýšen do managementu a získal by auto. Doplňovač zboží Zack Bradley je naopak neambiciózní, chodí pozdě a s kamarády se snaží přežít pracovní dobu v co největším klidu. Vedoucí Glenn Gary zaměstnancům jednou oznámí, že nastoupí nová pokladní Amy. Líbí se jak Vinceovi, tak Zackovi. Zack se dozví, že má slabost pro zaměstnance měsíce. Rozhodne se, že tentokrát vyhraje. Snaží se získat místo pokladního. Dostane první hvězdičku a začíná bodovat. Když jedna z pokladních zemře, vedoucí ho pošle na její místo. Vince se ho různými podrazy snaží shodit. Zack pomalu dělá kariéru, ale ztratí kamarády i Amy, která se dozví, že vše dělá jen proto, že se dozvěděl o její náklonnosti k zaměstnancům měsíce… (TV Prima)

Matejus

Tak a máme tu ďalší film, ktorý nestojí ani za hrsť drobných. Employee of the month alebo inak povedané Zamestnanec mesiaca by som skôr premenoval na Asshole of the month. Nedokážem si predstaviť ako dlho trvalo režisérovi, aby dostal takýto stupidný nápad a natočil tak trápny a „neskutočne vtipnú“ komédiu. Myslím, že som urazil všetky dobré komédie, keď som tento film nazval komédiou, lebo to sa ani komédiou nazvať nedá. Takýto americký humor, ktorý praktizujú herci v neuveriteľne trápnych situáciách, to je niečo fakt úbohé. Dodnes nerozumiem, ako som to dokázal dopozerať dokonca.(10%) ()

k.rakonos

Příjemná a oddychová komedie s romantickými prvky, neřekl bych, že to je klasická romantická komedie. Ne zas tak obvyklé prostředí, několik vtipných situací, krásná Jessica Simpson, i další herci hráli naprosto přirozeně, prostě se na to dobře koukalo a nezklamalo to. Pouze se divím českému překladu, původní Zaměstnanec měsíce by seděl lépe. ()

damapo

Možná až překvapivě dobrá komedie, kterou sice nemusím vidět znova, ale rozhodně pobavila. Je celkem netradiční z netradičního prostředí. Slušné. ()

kratajirka odpad!

Jessica a její prdelka mě bavila celý film. Jo asi jsem přehlídl o čem to vlastně ten film je, ale co. Určitě filmaři nezamýšleli, že diváka nadchnou dechberoucím příběhem. :D 37% ()

andy60

Zoufalý pokus o komedii. Vtipy jsou z kategorie trapných, kterým není možné se smát. Dokoukal jsem to jen proto, že jsem za to vyhodil 100 Kč, ale že bych tomu dal druhou šanci, to nehrozí. ()

MatoPalkes

Dane Cook je sympaťák, ale keď sa pri pozeraní komédie nezasmejem ani raz, je niečo zle. Pár úsmevných momentov a pekná Jessica. Slabé 3*. ()

leafroller

Příjemná komedie, která ovšem úmyslně zanechává naprosto skandální pointu. A to sice, že zaměstnanec supermarketu, kterého práce baví a snaží se ji vykonávat, jak nejlépe to jde, je nejspíš pako a idiot, zatímco ten, který na to kašle, je hrdina a cool. Alepsoň na mě vykreslení postav přesně takto působilo. Podobná "logika" se již objevila v Pravé blondýnce. Tím si ale nebudeme dojem a hlavně odpočinek, který tento film skýtá, kazit. ()