Hrdinka amerického thrilleru, manažerka Angela Bridgesová (Rachel Nicholsová), pracuje i na Štědrý večer, a když chce konečně odjet domů, zjistí, že hlídač Thomas (Wes Bentley) na ni v podzemí nalíčil past. Buď se jí podaří utéct, nebo přijde o život...  Je Štědrý večer, ale mladá ambiciózní manažerka Angela Bridgesová (Rachel Nicholsová) je ještě stále v práci. Chce vše dodělat, než vyrazí na rodinnou večeři. Když konečně sjede do opuštěné garáže, zjistí, že nemůže nastartovat auto a nemá signál v mobilu. Pomoc jí nabídne přátelský hlídač Thomas (Wes Bentley), ale když se ani jemu nepodaří auto spravit, řekne Angele, aby s ním povečeřela. Ta se jen zasměje, jenže záhy zjistí, že se ocitla v situaci, která rozhodně úsměvná není. Probudí se totiž přivázaná k židli ve studené místnosti pro bezpečnostní službu v podlaží P2 a je si jistá, že štědrovečerní večeře je to poslední, po čem Thomas prahne. Teď záleží hlavně na její odvaze a touze žít, aby se jí odtud podařilo utéct. Americký hororový thriller režíroval Franck Khalfoun. (oficiální text distributora)

Hystory

Nízkorozpočtový béčkový triler predstavuje spojenie schematicky nakrútených filmov typu: Hostel, Saw. Je to príbeh o úspešnej dievčine, ktorá sa snaží dostať domov na Vianoce. Prácu však uprednostňuje pred rodinou, a práve toto sa stáva jej osudným činom. Začína sa nelogická a niekedy až frustrujúca vyvražďovačka vedľajších postáv a zvierat v pivnici, na poschodí, ale aj vo výťahu (no vieme, že hlavná respondentka prežije!). Pozoruhodné je psychologické vykreslenie pocitov, ale slabé herecké výkony ich negujú. Nezaujímavá predstaviteľka nie je prvotným problémom filmu, skôr jednoliaty sled udalostí, bez všelijakých odbočiek, pričom kontrastným bodom sa stáva recepčné miesto zabijaka v prevedení celkom sympatického herca. Po čase divák citovo prechádza na zlú stranu a priam ľutuje psychopata, ktorý činí kvôli láske. Škoda že sa film končí Happy End-om! ()

swisto

Po dlhšej dobe kvalitný hororo thrillerik s blondýnkou s velkymi prsiami a poziarnou sekerou a psychosa s milym bezbrannym psikom.Dej aj atmosféra veľmi dobre spravená a nemusia tam byť ani nijak známy herci a stačia aj dvaja no dokopy,ked ratam aj psa a policajtov + chudak na stolicke tak šiesti.A oddnes do garáží jedine cez deň a plne vyzbrojený. 70% ()

Puchyr

Skvěle strávené vánoce na parkovišti z vypatlaným hlídačem se sekirou v patách. Perfektní béčko horor. ()

FellFell

Nocturno culto:Carl byl hlídač ze vstupní haly jak tam na začátku usnula jinak film je dobrý ale bylo tam pár nelogičností ()

beaverkiller

Tak tohle bylo fakt utrpení. 94 minut neustálýho vřeštění Rachel Nichols se fakt nedá poslouchat. Nejčastější slova: áááá, éééé, nééé, Angelóóóó. Ostatní text jaksi splývá. ()

caerol

Nebudu tvrdit, že už po prvních pár minutách nebylo jasné co se v tomto filmu bude dít, je to hodně předvídatelné, ale i tak si mě tento horůrek získal. Ponuré prostředí, dáma, která zůstane zavřená v podzemní garáži a hlavní záporák, který ji nechce nechat odejít. Celý film je vlastně taková honička na kočku a myš, ale má to svoje kouzlo. Navíc Rachel Nichols je vážně kočka a je se na co koukat. ()

sniper97

Chtěl jsem béčkovou jednohubku na relax a dostal jsem o něco víc, ke konci už to ztrácí drajv a logiku, ale i tak dobré. ()

mdf

Možná malinko natahované,nějaké slušné scény tam byly,na Ráchel se taky dobře koukalo,takže to vcelku šlo. ()