Mafstory

Slovensko, (2006–2012), 122 h 2 min (Minutáž: 21–51 min)

Peter Batthyány, Peter Sklár, Ivan Macho, Martin Vanek, Gabriela Dzuríková, Igor Adamec, Roman Fratrič, Ján Lehotský, Martin Malachovský, Karol Čálik (více)

Série(11) / Epizody(183)

Príbehy Mafstory ponúkajú divákom obrázky zo života slovenskej mafie plné smiešnych situácií a drsných bonmotov, ktoré nikoho nešetria. Humor v Mafstory je niekedy veľmi tvrdý, svoje miesto by pred desiatou hodinou hľadal iba ťažko. Základná zostava hercov (Peter Batthyány, Roman Fratrič, Igor Adamec, Martin Vanek a Ivan Macho) bude hrať všetky úlohy – mužské aj ženské postavy. Časom sa však určite objavia aj hosťujúce celebrity a herci. (TV JOJ)

mikla

Mafstory prišlo na obrazovky v roku 2006 a ako námet bolo skvelé divadelné predstavenie English is easy and Csaba is dad...s Romanom Fratričom ako bossom rodiny šlo všetko ako po masle..áno bohužial spravil chybu a bol zo seriálu vyhnaný. Prišiel Peter Sklár ako Ali a ten zase priniesol niečo nové čo predtým pri Rudynkovi nebolo..ale zase zo seriálu zmizlo to čo tam Fratrič svojim humorom zanechal- od úvodnej pesničky až po jeho košele ked vždy odhaloval svoju chlpatú hrud. Takto by som charakterizoval dvoch bosov Molnárovskej rodiny. Doležitov a ústrednov postavou série je však Peter Batthyány ako Banán a zároven aj jeho mamička Márgit. Je obdivuhodné ako to Baťko skvele všetko zahral a bez jeho hlášok by tento seriál nestal za nič. Aj preto je taký skvelý. Samozrejme pre mna vždy zostane Rudy Molnár v podaní výborného Romana Fratriča tým pravým bossom Molnárovskej rodiny.... ()

oasismanik

Kedže 99,99 % mafstory sa odohráva v posilovni, aliho izbe, aliho kancelárií, pri obede za stolom a pred televízorom, stavia mafstory hlavne na dialogoch a mimiky hercov. V tom je viac ako najlepší Peter Sklár a za ním vo svojej dvojúlohe Batthyany. Gabika sa snaží, ale po čase je to už neskutočne nudné, Macho toho moc nenavypráva, a exkakaovníci sú slabší priemer. Napriek tomu je to na slovenské pomery vtipné a plné nápadov. Prvé časti s Fratričom nehodnotím, tie nemali pointu a vlastne tie nemali nič a seriál hodnotím na slovenské pomery. ()

brutale

Peter Batthany (Banán) sa narodil pre túto postavu, bez neho by Mafstory upadalo. Samozrejme neberiem zásluhu ani Sklárovi (Ali) a ostatným, ale "Očúvaj ma sem, chlapec môj,že Banánko chlapec, že on najlepší je! ". Na Slovenku je táto show originalitou svojho druhu, ale neviem dokedy sa jej bude dariť zabávať národ, "mafiánskou" tematikou. ()

Don Maty

Nenormálne skvelý seriál a hlavne slovenský seriál. "Počúvaj ma Milánko, chceš skapať hneď alebo až zachvíľu...". Charaktery postáv su spravené skvelo a humorne. Sprostý Banán, premúdry nerd Milánko, ožran Béla, vygumovaná Pipina a skvelá dôchodkyňa v pravom slova zmysle Teta Márgit. Prco je tam niekedy trošku navyše ale nevadí, zmierim sa. Mám túto zostavu veľmi rád a neuveriteľne sa nasmejem keď to pozerám :)...4* ()

AxelWers

V tej záplave slovenskej tvorby v poslednej dobe, jeden z tých lepších sitkomov. Ak nie najlepší. Celkom som si to zvykol pozerať. Náhodného diváka nemusí zaujať, dlho som tento sitkom ignoroval, ale stačilo pozrieť si pár epizód a potom sa človek už do toho dostane. Pozor, jedna vec ešte: Na tomto sitkome pekne vidieť ten progres, ako sa počas celej tej doby vyvíjal a mne osobne sa oveľa viac páčia tie epizódy, kde hral Peter Sklár, aj tie dialógy boli časom viac prepracované a vtipnejšie ako na začiatku. Preto nie je dobré, keď sa hodnotí len podľa dvoch-troch epizód z jednej série. Nakoniec môžete si pozrieť na webe epizódy z prvej série a povedzme zo siedmej, sami uvidíte ten drastický rozdiel. ()

• V deviatej sérii pribudla Banánova (Peter Batthyany) izba a zmenila sa úvodná sekvencia. (Johnny.ARN)
  • V epizóde "Výkupné", v scéne, kedy Pipina (Gabriela Dzuríková) presviedča v spálni Aliho (Peter Sklár), aby jej kúpil nový kožuch, číta Ali knihu, na ktorej obale je nalepený jeden z najznámejších plagátov českej počítačovej hry Mafia: The City of Lost Heaven. (Hudino)

Časové pásmo bylo změněno