Mafstory

Slovensko, (2006–2012), 122 h 2 min (Minutáž: 21–51 min)

Peter Batthyány, Peter Sklár, Ivan Macho, Martin Vanek, Gabriela Dzuríková, Igor Adamec, Roman Fratrič, Ján Lehotský, Martin Malachovský, Karol Čálik (více)

Série(11) / Epizody(183)

Príbehy Mafstory ponúkajú divákom obrázky zo života slovenskej mafie plné smiešnych situácií a drsných bonmotov, ktoré nikoho nešetria. Humor v Mafstory je niekedy veľmi tvrdý, svoje miesto by pred desiatou hodinou hľadal iba ťažko. Základná zostava hercov (Peter Batthyány, Roman Fratrič, Igor Adamec, Martin Vanek a Ivan Macho) bude hrať všetky úlohy – mužské aj ženské postavy. Časom sa však určite objavia aj hosťujúce celebrity a herci. (TV JOJ)

Richard_Ba

Nepovažujem Mafstory za vrchol slovenskej kinematografie, nestáva sa ani často, že by som sa extrémne smial na vtipoch, ktoré odznejú poćas jednotlivých častí, ale...Peter Batthány a Peter Sklár sú podĺa mňa úžasný herci (v rámci slovenskej scény) a ich osoby sú tie, ktoré zdvíhajú resp. dávajú úroveň tomuto seriálu. Mal som tú česť vidieť ich naživo v divadle a ich improvizácie a herecké výkony boli nezabudnuteľné. ()

Madsbender

Blbosť... ale neskutočne chytľavá blbosť! Zo začiatku mi to prišlo ako nepozerateľné, ale čím viac času tomu venujete, tým viac sa do toho dostávate. Nie žeby sa tým vytrácala celková stupidita, ale začnete to brať také, aké to je - a napriek všetkému vás to začne baviť. Alinko, Pipina a Banán sú na nezaplatenie, Milan zdatne sekunduje a občas do toho vmieša svoje pán doktor. Tak hlúpe a sprosté, až je to zábavné. Epizóda s maizenou je moja obľúbená. Dáte si segedín? 65% ()

mm13

Je to hlúposť s humorom na úrovni maturitného programu (ako to už posledné dve dekády v Čechách aj na Slovensku býva - ta-tam sú umelci ako boli Werich, Šimek a Grossman, Lasica a Satinský alebo aspoň také programy ako pôvodné večery Milana Markoviča či nakoniec aj ten Telecvoking) ale dá sa na to zvyknúť... na rozdiel od výplachov typu Panelák, Nemocnica v Ružovej záhrade a podobné grcky !! ()

mirec2211

Seriál sa mi veľmi páči. Videl som všetky časti. Na slovenské pomery to je veľmi vydarené. Mám rád takýto "drsňácky" humor. Keď tam bol Rudy (Roman Fratrič) to bolo najlepšie. Na Aliho (Petra Sklára) som si dlho zvykal. Nakoniec som si zvykol a musím uznať, že sa alternatíva Rudyho vydarila. Tento štýl humoru nemusí každému sadnúť. Ja sa však zabávam. Samozrejme, sú slabšie ale aj lepšie časti. V konečnom hodnotení dávam viac ako priemerné hodnotenie. ()

Anderton

Áno, je to vtipné, je to trefné, ale nebaví ma to. Herci sú tiež super, takmer im tu blbosť aj veríte. Potom sú tu reklamy, ktorých je počas jedného dielu toľko, že máte pocit, ako keby trval nekonečnú hodinu a pol. Sitcom by nemal trvať dlhšie ako 30 minút, JOJkári ale asi šetria a je lepšie vyplniť večerný čas čo najdlhšie vlastnou tvorbou, ako nakúpiť viac zahraničných drahých seriálov. ()

• Novoročný príhovor tety Márgit (Peter Batthyany) 1.1.2008 sledovalo viac divákov než novoročný príhovor prezidenta Slovenskej republiky. (darkjoker)
  • Na silvestra 2009 došlo k prepojení častí seriálov "Mafstory" a "Profesionáli". (darkjoker)
  • Teta Márgit je najväčšou pestovateľkou "kápusty" na Žitnom ostrove a často varila Molnárovcom na obed segedín. (VasylDeBylak)