Mafstory

Slovensko, (2006–2012), 122 h 2 min (Minutáž: 21–51 min)

Peter Batthyány, Peter Sklár, Ivan Macho, Martin Vanek, Gabriela Dzuríková, Igor Adamec, Roman Fratrič, Ján Lehotský, Martin Malachovský, Karol Čálik (více)

Série(11) / Epizody(183)

Príbehy Mafstory ponúkajú divákom obrázky zo života slovenskej mafie plné smiešnych situácií a drsných bonmotov, ktoré nikoho nešetria. Humor v Mafstory je niekedy veľmi tvrdý, svoje miesto by pred desiatou hodinou hľadal iba ťažko. Základná zostava hercov (Peter Batthyány, Roman Fratrič, Igor Adamec, Martin Vanek a Ivan Macho) bude hrať všetky úlohy – mužské aj ženské postavy. Časom sa však určite objavia aj hosťujúce celebrity a herci. (TV JOJ)

Da_reba

Toto bol pre mňa osobne jediný podarený slovenský sitcom, na ktorý sa dalo pozerať a dokonca z chuti zasmiať! Všetky hlavné postavy okrem účtovníka boli sympatické ale hlavne scénky, dialógy a vtipy boli premyslené a dobre zahrané. Miesto toho aby na tomto stavali, tvorcovia sa v nových seriáloch vybrali cestou laciného a stereotypného klišé humoru pre imbeciov typu Farma, Mama ožeň ma a ďaľšie nechutne zvrátené sračky. Ale čo už, sledovanosť to má a to svedčí o smutnej realite inteligencie divákov... ()

borec999

Spolu so Susedmi a Profesionálmi to najlepšie čo na Slovensku vzniklo v žánri komediálny seriál/sitkom, pri čom zo spomínaného tria mi dokonca Mafstory príde ako najviac vtipné a trefné. Humor je drsný, útočný, nekompromisný,veľmi často obohatený o ľúbozvučné slovenské vulgarizmy(ktoré prirodzene patria do mafiánskeho prostredia a vlastne aj nášho bežného jazyka) a nedáva si servítku pred ústa. Postavy sú skvele napísané (Alinko Krasňanský s nezabudnuteľným rečovým prejavom, plachý účtovník Krtek, večne ožratý lekár Béla či jednoduchší Banán...),výborne zahrané (chválim všetkých do jedného) a zápletky dostatočne zaujímavé. Prvé série s Fratričom síce ešte boli nemastné neslané, no po príchode Sklára sa seriál dvihol a s výnimkou poslednej série vlastne každá stála zato. Ja osobne nemám čo Mafstory vytknúť a ako jednoduchá oddychovka na mňa spoľahlivo funguje aj po rokoch. 100% PS: Batthyányho 30 sekundovka  s využitím azda všetkých nadávok ktoré slovenský jazyk pozná je najlepšia reklama na sitkom aká bola kedy u nás natočená. Ever.  https://www.youtube.com/watch?v=HUH_Z1Lwcoo ()

JohnMiller

Rodina Molnárovocov.. (to som aj ja :-)) mafiáni s južného slovenska sú mi naozaj k srdcu blízky .. Po susedoch asi jediný seriál ktorý stojí za 4 hviezdy. Vulgárne vyjadrovanie kšefty s podsvetím, a zopár naozaj kvalitných hercov pozdvihuje seriál o úroveň vyššie a možno aj o dve ako napríklad kopírujúci Profesionáli s poslednou veľmi úbohou sériou. ()

sanjozko

no jednoznacne to najlepsie co sa na nasich obrazovkach slovenskych objavilo z tuzemskej tv produkcie, ale neviem preco, ze vzdy ked sa nejakej TV podari nieco uspesnejsie tak z toho robia cirkus a isteho casu som mafstory pocul uz vsade, proste premedializovali to! Normalne za 3.5* ale bol som v divadle na ich predstaveni a to sa mi pacilo takze je to za 4* :) ()

• Ivan Macho (Prco) je v skutočnom živote učiteľ základnej školy na Grosslingovej ulici v Bratislave. (martincba)
  • Ve 13. epizodě 10. série "Talian" se v čase 31:28 v levé části obrazovky dostane do záběru kamera. (Marsy83)