Mafstory

Slovensko, (2006–2012), 122 h 2 min (Minutáž: 21–51 min)

Peter Batthyány, Peter Sklár, Ivan Macho, Martin Vanek, Gabriela Dzuríková, Igor Adamec, Roman Fratrič, Ján Lehotský, Martin Malachovský, Karol Čálik (více)

Série(11) / Epizody(183)

Príbehy Mafstory ponúkajú divákom obrázky zo života slovenskej mafie plné smiešnych situácií a drsných bonmotov, ktoré nikoho nešetria. Humor v Mafstory je niekedy veľmi tvrdý, svoje miesto by pred desiatou hodinou hľadal iba ťažko. Základná zostava hercov (Peter Batthyány, Roman Fratrič, Igor Adamec, Martin Vanek a Ivan Macho) bude hrať všetky úlohy – mužské aj ženské postavy. Časom sa však určite objavia aj hosťujúce celebrity a herci. (TV JOJ)

anderson odpad!

"Po preradení vysielania po 23. hodine sa to len tak hemží všelijakými pi+ami, ko++tami, je+a+kami a ku+vami ...." píše ripo. No a ja tvrdím, to že sa to tam hemží podobnými vyberanými slovami ešte nerobí z tejto zlátaniny slovenský SOUTH PARK. Po MOJSEJOVCOCH ďalší dôkaz toho kam až je komerčná televízia v honbe za sledovanosťou ochotná klesnúť. Navyše tentokrát neúspešne. (9.11.2006) Časom tento paškvil nabral kultový status a JOJka žne peoplemetrové hody. Takže opravujem poslednú vetu z môjho predošlého komentu - tentokrát úspešne. (2.4.2008) ()

Dudros

najlepšia bola úplne prvá séria s Rudym, vtedy to malo pravú mafiánsku atmosféru a celkovo výborný čierny humor. Žial s ďalšími sériami to išlo rýchlo dolu vodou a kludne si dovolím povedať že s postupom času sa z Mafstory stala jedna primitívna trápna preafektovaná kravina. Po piatu sériu sa to dalo ako tak pozerať, potom to už ďalej len sršalo primitivizmom jedna radosť. Je škoda že Roman Fratrič tam bol tak krátko, pôsobil ako pravý mafián. Tri hviezdičky za tie skvelé začiatky ()

LaciLC

Pred niekoľkými minútkami som sa vrátil z predstavenia "Mafiánske historky I." a tak som sa konečne odhodlal napísať nejaký ten komentár aj pre jeho televíznu odnož. Nuž, som spokojný, môžem poznamenať, že na slovenské pomery priam veľmi spokojný. Zo začiatku som tomu príliš nedôveroval, ale v súčastnosti sa už rátam za pravidelného diváka. Prečo nie? Tak trochu vulgárnejšia zábava na večer určite nezaškodí, navyše keď má k dispozícii dva veľké talenty, presnejšie dvoch Petrov - Sklára a Batthyanyho. Obaja sú predovšetkým so svojím nezameniteľným prízvukom a ostrými hláškami o hodný kus pred ostatnými. Ja osobne som za tento projekt vďačný, bavím sa na ňom do sýtosti a moralistické odpad!ové hodnotenia naozaj riešiť nebudem. [Keďže som v úvode spomenul divadelné predstavenie, nedá mi nedoporučiť ho... naživo je samozrejme naživo.] "Že problém?!" ()

Da_reba

Toto bol pre mňa osobne jediný podarený slovenský sitcom, na ktorý sa dalo pozerať a dokonca z chuti zasmiať! Všetky hlavné postavy okrem účtovníka boli sympatické ale hlavne scénky, dialógy a vtipy boli premyslené a dobre zahrané. Miesto toho aby na tomto stavali, tvorcovia sa v nových seriáloch vybrali cestou laciného a stereotypného klišé humoru pre imbeciov typu Farma, Mama ožeň ma a ďaľšie nechutne zvrátené sračky. Ale čo už, sledovanosť to má a to svedčí o smutnej realite inteligencie divákov... ()

Jirka_Šč

Přesněji 65%. Není to tak zlé, sleduju jen málo, ale jsou tam dobré hlášky: "Doľahla na nás finančná kríza. Ľudia málo trtkajú! Museli sme prejsť z trojsmenného provozu na dvojsmenný." Za zamyšlení stojí fakt, že loňský "novoročný prezidentský príhovor" tetičky Márgrit sledovalo víc lidí, než skutečný novoroční projev prezidenta republiky o několik dní předtím :). ()

• Banán (vlastným menom Šimon Nagy) je bratom Maroša Nagya zo seriálu "Profesionáli". Obidve postavy hrá Peter Batthyany. (darkjoker)
  • V prvej sérii stvárnil Pipinu Martin Vanek, na začiatku série druhej absolvovala postava plastickú operáciu a odvtedy ju hrá Gabriela Dzuríková. (m.a.t.o.)
  • V epizóde "Výkupné", v scéne, kedy Pipina (Gabriela Dzuríková) presviedča v spálni Aliho (Peter Sklár), aby jej kúpil nový kožuch, číta Ali knihu, na ktorej obale je nalepený jeden z najznámejších plagátov českej počítačovej hry Mafia: The City of Lost Heaven. (Hudino)